Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy odcinek - komentarze ocena: 9,67 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Zdecydowanie wolę takie fillery, nastawione bardziej na humor, niż wymyśloną pseudohistorię, która ciągnie się przez 20 odcinków i jest nudna jak flaki z olejem.

Nowy opening jest absolutnie absurdalny - i chyba najbardziej uroczy, z jakimi się w Naruto można było zetknąć ^^ Ending muzycznie też nie powala, ale wizualnie bardzo mmm Jedno i drugie nastraja bardzo optymistycznie

A jeszcze odnośnie fillera 233 - niech mi ktoś powie, czy przy ostatnich słowach Naruto miał na myśli Sasuke? "My też kiedyś będziemy jak oni"... Ha.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
No nie... Myślałem, że jak będzie powrót do fabuły, to studio wyda troszkę więcej pieniążków na premierowy epek tego arcu, ale myliłem się. Animacja jak i cała reszta nie odbiega niczym od ostatnio serwowanego fillershitu:/ Eh.. Czy Pierrot nie ma już innych dobrych (albo w miarę dobrych) ekip na stanie prócz tych, które pracują przy Bliczyku?

Było strasznie sennie, ponuro, trochę sobie pogadali, gdzieniegdzie pobaraszkowali.. Bee chyba w każdym odcinku, w którym się pojawia musi wtrącić swoje Kono ya rou, baka ya rou Wygląd Yami Naruto faktycznie "przeraża mnie", ale postać szybko zniknie więc whatever.

Cóż, pozostaje mieć tylko nadzieje, że odcinki o znacznie ciekawszej treści jakie nas czekają w przyszłości, będą robione na przyzwoitym poziomie (bo cudów nikt już od shipka nie wymaga), a na razie jakoś się to przełknie... Chyba

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Jiro Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Jiro
Wiek: 31
Dni na forum: 4.464
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Kocham Naruto Shippuuden ,ale widać czasami ,że już nie mają pomysłów na odcinki.
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Jak rodzinnie Fajnie, że Naruto spotkał się z Kushino. No i to, jak się poznała z Minato- boskie . Szkoda, że jeszcze póki co Naruto nie udało się wciągnąć Kyuubiego, ale
z zapowiedzi następnego odcinka chyba to zrobi

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
247

Musze przyznać, zaskoczył mnie ten epek, pozytywnie. Po pierwsze szybko rozwiązana akcja z wchłonięciem chakry Kyuubiego, dynamicznie, bez przeciągania, całkiem fajna animacja ("nierzucany" FRS i od razu przyjemniej). Po drugie, super kawałki z I OSTa, Douten i Hyakkaryouran połączone z w/w walką i jest zabawa:D Naprawdę, te kilka minut przed openingiem dały mi dużo przyjemności z oglądania, czego już nie miałem dawno przy Shippie... Nawet nowy wygląd Naruciaka nie drażni mnie aż tak bardzo, o dziwo. No, ale był tylko chwilę, dokładnie go ocenię jak będziemy widzieć go więcej.

Główna część odcinka niestety już nie tak ciekawa, opowieść Kushiny mogła być przedstawiona imo ciut szybciej. A już najsłabiej wyszedł moment, w którym Kushina i Minato dowiadują się, że będą rodzicami, to powtarzanie tego samego zdania na zmianę było co najmniej dziwne
Btw. lol z tego, że Sasuke dostał imię po ojcu Sandaime - Sarutobi Sasuke (skądinąd prawdziwa, historyczna postać), a imię Naruto przyszło Jiraiyi do głowy kiedy spojrzał do miski Ramen...

Pierwszy raz od długiego czasu nie mogę się doczekać kolejnego odcinka, zapowiedź zwiastuje nam dobre rzeczy, zaiste

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Fajnie, że wydano 2 odcinki jednego dnia
Do rzeczy: wzruszył mnie ten drugi, tylko mnie wkurzyło, jak zasłaniając Naruto ciałem najpierw Kushina z mężem byli przebici, a potem wyglądało to tak jakby stali obok tego pazura Kyuubiego(WTF?). Ogólnie wzruszyłam się gadką Kushino do Naruto i Minato do Naruto.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
no ,te 2 odcinki to bardzo dobrze ,wyjasniajace ,co sie stalo w przyszlosci i pokazujace losy shinobi Konohy jak zaciecie walczyli ,zeby uchronic wioske przed Kyubim

A rozmowa Minato - Kushina ,Kushina -Naruto,Minato-Naruto ,to po prostu [ ort! ] to czego pragneli rodzice dla swojego dziecka ;D

dla mnie odcineczki bajeczne:P
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Cóż ten special był po prostu genialny. Poczułem się jak za starych dobrych czasów, gdzie Naruto bawiło, śmieszyło i miało naprawdę dynamiczną, piękną animacje.

Uwielbiam motyw rodziny Naruto. Minato i Kushina to jedne z lepszych postaci jakie mieliśmy okazje spotkać. Rzadko mi się zdarza się wzruszyć (bez płaczu rzecz jasna), ale gdy zasłonili Naruciątko przed atakiem lisa i recytowali ostatnią wolę to po prostu coś mnie chwyciło.

Warta uwagi jest również walka Minato z Tobim. Dynamiczne, z pomyślunkiem, analizą - niczym początkowe walki (vide Kakashi vs Zabuza np.). Jednym zdaniem, cud miód i orzeszki.

Czas na walkę Kisame vs Gai, zrobi się zatem ciekawie. Mam nadzieję, że studio utrzyma dość wysoki poziom, jaki ostatnio prezentuję.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Dla mnie aż nazbyt wyeksponowano tę miłość rodziców do dziecka i wyszło zdeka mdłe, ale ogólnie to spotkanie z Kushiną wyszło super, a jej postać jest nadspodziewanie dobrze narysowana jak dla mnie. Zwłaszcza jako dziecko, śmiesznie wygląda z takim dużym łbem jak koledzy koło niej stoją. Faktycznie pomidor.
Daję za ostatnie epy 8/10.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Obejrzałam hurtem odcinki 243-249. Jak dla mnie rewelacja i jestem wielką fanką Kushiny. Tej postaci chyba udało się Kishimoto nie spieprzyć - ale to pewnie dlatego, że tak szybko ją uśmiercił. No i pairing Minato-Kushina chyba też do mnie przemawia.

Generalnie ekranizacja tych rozdziałów mangi niczym szczególnym mojej uwagi nie zwróciła. Sama historia jest fantastyczna, ale w mandze jakoś byłam bardziej wzruszona. Mam wrażenie, że Toshiyuki Morikawa jako Minato mógł się bardziej postarać i zagrać bardziej emocjonalnie - a było, jakby czytał z kartki, ech...

Nowy arc i nowa ścieżka dźwiękowa - a ja się nie mogę doczekać trzeciego osta Shippu, ech...

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
clio napisał(a):
Nowy arc i nowa ścieżka dźwiękowa - a ja się nie mogę doczekać trzeciego osta Shippu, ech...
Ja też czekam z niecierpliwością, ale nowe utwory ze specjala jakoś do mnie nie przemówiły, nie czułem klimatu. Epy jako takie naprawdę fajne, ale trochę brakowało mi tej dramaturgii i sprawdzonych soundtracków. Dużo lepsze wrażenie zrobiła na mnie zapowiedź z końca 247, te krzyki i muzyczka, świetne.

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No, no. Całkiem ciekawy epek. Walka Kisame vs Gai była dosyć ciekawa i Gai wykazał dużo sprytu. Nie spodziewałam się ,że wykorzysta sytuację i właśnie go zaatakuje. Trochę zdziwiło mnie to, iż Naruto tak mocno zaatakował, iż narobił sobie bólu nogi.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Karanthir Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Karanthir
Wiek: 32
Dni na forum: 4.613
Posty: 79
Skąd: Beleriand
Byczusia napisał(a):
Trochę zdziwiło mnie to, iż Naruto tak mocno zaatakował, iż narobił sobie bólu nog
Ona po prostu mu tam utknęła, ale to i tak beznadziejne rozwiązanie, bo przy takiej sile nie powinien mieć problemu z jej wyciągnięciem... No, ale Kishi musiał jakoś zrobić tak, żeby to jednak Gai walczył z Kisame. Odcinek już zdecydowanie co najmniej 2 klasy niżej od poprzednich, ale źle nie było. Nie poczułem jakoś tej mocy uwalniania bram przez Gaia, nawet nie ma co porównywać do analogicznej akcji w wykonaniu Lee w walce z Gaarą

"Farewell, O twice beloved! A Túrin Turambar turun ambartanen: master of doom by doom mastered! O happy to be dead!"

J.R.R. Tolkien -"Silmarillion"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ech
Napiszę tak; szkoda mi Kisame . Cóż śmierć przez wybuch ,karmił sobą swego rekina. Zdziwiło mnie iż byli tacy zmartwieni jego śmiercią, jak on był członkiem Akatsuki. Ciekawa była przeszłość Kisame i ta jego rozmowa z Itachim(żeby go podnieciło zabicie własnego towarzysza ,brr). No i że twórcy pokazali część twarzy Madary wielki +.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Litości! Jak tak to mogli wcale nie dawać nowego odcinka. Cały on jest zapełniony wspomnieniami Karin o Naruto i rozmową Karin z Tobim. Z resztą raczej nic odkrywczego w tej rozmowie nie było, tylko zbitek wspomnień. Ok, rozumiem, minuta, dwie, ale żeby te wspominki trwały ponad 20 minut?!I dopiero pod koniec Karin go atakuje. Zonk.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
mateusz8175
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 4.453
Plusy: 1
Posty: 47
jaka karin człowieku ona ma na imie konan
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Konan i Tobi ciąg dalszy.Chociaż z reguły wspomnieniowe odcinki w tym anime mnie *[nie przeklinaj!] to akurat ten był całkiem. Rozbawił mnie Jiraya w stroju żaby i jego trening z uczniami był niezły. I ten tajny pokój jaki pomysłowy, wręcz najłatwiej było się domyślić, gdzie był.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
No no,nieźle. W sumie to rozbawił mnie moment gdzie świnka Shizune się szwendała po mieście a jeden myślał, że ona będzie do zjedzenia Kolejna sprawa opaski były trochę dziwne,ale to wojenne i po chwili zrozumiałam, dlaczego nie mieli opasek własnych wiosek.No i te ciała zabitych w laboratorium Orochimaru:
Chyba mają być wskrzeszeni?
A tymczasem kolejny odcinek ma się okazać nudnym fillerem.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
clio Kobieta
niestowarzyszona
Admin no onēsan

niestowarzyszona<br />Admin no onēsan
clio
Wiek: 44
Dni na forum: 5.796
Plusy: 3
Posty: 1.272
Skąd: Kuopio, Suomi
Robię sobie od dawna planowaną powtórkę z Shippuudena (odcinki od 113) i dochodzę do wniosku, że chyba najlepszą parą opening-ending było "Sign" z "Omae dattanda". I, swoją drogą, tak sobie też dzisiaj pomyślałam, że od czasu "Sign" nie było właściwie żadnego porządnego openingu... I że byłby czas najwyższy. No i akurat przychodzi odcinek 257 z nowym openingiem, który jest... taki sobie Ja bym chciała coś z powerem i emocjami, ech.

Za to ending... Miłość od pierwszego wejrzenia. No i mam nową tapetę na pulpicie:
http://i64.photobucket.com/albums/h161/clio_ ... 1336673375

Mamy niefillerowe fillery, a na takie wspominki zawsze mi miło popatrzeć. Naruto i Sasuke. I wszystko jasne.

"Dom jest tam, gdzie ktoś o Tobie myśli"
"Ore to koi, onna"
"Even though I'm worthless... thank you... for loving me...!"

Obraz
kirin.pl

Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.801
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
Ogólnie cieszę się,że jest już nowy opening bo poprzedniego nie znosiłam.Kankurou wydaje się dobrze wydawać rozkazy.Widać gościu świetnie potrafi organizować. I aż oczy mi wylazły,jak gościu pokazał,że ma lalkę Sasoriego.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  

Forum DB Nao » » » Najnowszy odcinek - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook