Forum Dragon Ball Nao

» Kulturystyka i fitness

Strony:   1, 2, 3, 4  
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Podoba mi się.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
W dni treningowe naturalnie jem mniej, bo mniej energii potrzebuję i nie jem obfitego posiłku po treningu.

[ Dodano: 01.12.2012, 20:42 (po 1 minucie) ]
Co mnie jakieś posty, lepiej popatrz jakie chłopaki ogarnięte chodzą na nasze siłownie, a jakie w UK. Przecież tam nawet trenerzy się *nie* znają.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Jak to potrzebujesz mniej energii w dni treningowe?

[ Dodano: 01.12.2012, 20:43 (po 1 minucie) ]
No *lol*, a w Polsce to ogarnięci trenerzy? Jak chodziłem na siłownię w Polsce to trenerem był typ co na klatę brał 180, ale jak spytałem o martwy albo przysiady, to powiedział mi, że nie wolno mi ich robić

[ Dodano: 01.12.2012, 20:44 (po 1 minucie) ]
Sam też nie robił, żeby nie było.

[ Dodano: 01.12.2012, 20:44 (po 2 minutach) ]
http://i.imgur.com/nLopS.jpg podbijam zdjęciem pleców z dziś.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Czuję mniejszy głód w dni nietreningowe, poza tym spalam mniej kalorii. Chociaż i tak jem tylko trochę mniej niż w treningowe. Ale to dlatego że ja jem do oporu, ale w dzień treningowy granica przesuwa mi się w górę.
Jak zobaczył takiego szczypiora jak ty, to co ci miał powiedzieć. Zresztą Łomża? Bez obrazy, ale to miasto nie kojarzy mi się z pakerami.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Czyli w nietreningowe jesz mniej. Przeczytaj swój wcześniejszy post lolu ty.
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Chciałabym sobie wyrzeźbić brzuszek ;p
Kiedyś robiłam 6 weidera, ale raz, że mnie niemiłosiernie szyjny odcinek kręgosłupa bolał (wiem, coś źle robiłam, ale nie potrafię tego błędu wyeliminować) a dwa, że po pewnym czasie robienie tych ćwiczeń pochłaniało mi 2 godziny czasu.
Doradźcie coś ^^

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Rób przysiad i martwy ciąg.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Joe, pocałuj się w nos za taką radę ;p

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Martwego ciągu nie rób, ale przysiady jak najbardziej. Moja dziewczyna od 1,5 miesiąca poważnie wzięła się za ćwiczenia, już wcześniej miała zajebisty tyłek, ale teraz to już skala światowa. Nie wspominam nawet o tym, co wyciskanie na klatę uczyniło z jej cyckami

[ Dodano: 02.12.2012, 13:44 (po 11 minutach) ]
Przykład babki, która przez 6 miesięcy ćwiczyła przysiady, wyciskanie na klatę, nad głową i martwy ciąg, w trybie siłowym (5 powtórzeń):
http://i.imgur.com/mXyVc.jpg
http://i.imgur.com/YRi4q.jpg - dowód, że to ta sama babka
http://i.imgur.com/CKi0f.jpg
http://i.imgur.com/EzGZG.jpg

Tu szczegóły jej treningu i motywacji itp.
http://www.reddit.com/r/Fitness/comments/nue ... ng_female/
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Kaio
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Kaio
Wiek: 34
Dni na forum: 4.645
Plusy: 5
Ostrzeżenia: 1
Posty: 593
Słyszałam o tej całej Ewie Chodakowskiej, dzięki za link Cycu : )
Co do przysiadów, martwych ciągów i tym podobnych zagadnień, to nie bardzo się na tym znam, a chodziło mi właśnie o takie ćwiczenia, które mogłabym wykonywać w domu, bez potrzeby latania na siłownię. Chociaż perspektywa zajebistego tyłka, o którym pisał Endzik mnie kusi, cycków nie, bo już takie są xd

Istnieją grzechy, których urok tkwi raczej w myśli o nich niż w samym czynie, triumfy dziwne, zadowalające raczej dumę niż namiętność, wzmagające tętno intelektualnej radości - radości znacznie intensywniejszej niż ta, jaką obdarzają czy mają możliwość obdarzyć zmysły.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Tyłek możesz też zrobić później. A i wytrzymałość tymi ewkami sobie poprawisz, na pupę też masz ćwiczenia. Mogą przygotować cb do ćwiczeń z obciążeniem.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.970
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nagrałem filmik dla gonara, a on sobie poszedł
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
http://www.youtube.com/watch?feature=player_ ... 2NUWCRl-Y#!
2:04 Przysiady takie wykonuję, a raczej wykonywałem, bo teraz niwiem jak by było, za 100 kilowym ciężarem po 5-6 powtórzeń.

PS. Jeden z moich najlepszych filmików i muzyka, dla ćwiczeń. Nie spodziewałem się że kiedyś to odnajdę, przychodzą wspomnienia aż łezka w oku się kręci, jak to uczęszczałem do Arnold GYM w Pile.

[ Dodano: 29.01.2013, 13:05 (po 6 minutach) ]
Przy tym ćwiczeniu Ronie Colman ma na sztandze 280 kg.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Gonar napisał(a):
2:04 Przysiady takie wykonuję, a raczej wykonywałem, bo teraz niwiem jak by było, za 100 kilowym ciężarem po 5-6 powtórzeń.
Też mogę się chwalić, że po miesiącu ćwiczeń przy wadze 69kg robiłem przysiady ze 115kg obciążenia i robiłem po 15 powtórzeń.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Moje gratulacje, tyle że nie mam XD Nawet nie chce o tym pisać - dowodów - , że to absurd co wypisujesz. Uważasz że kłamię ?! Ja po miesiącu nie, po co najmniej 2 lat. Młokosy w sezon, pare miesięcy na siłce i uważają, że wszystko wiedzą lol
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Wierzę, nie masz powodów do kłamstw, ale to co napisałeś, przy swojej wadze, nie jest powodem do dumy. Ja miałem bardzo silne mięśnie nóg, przez treningi tajskiego. A serii robiłem 6-8, co nie sprawia, że czuję się przez to zajebiście, bo to było dawno.

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
O... to wiele wyjaśnia w twoim przypadku, chyba że coś kręcisz z tym tajskim boksem. Jestem zadowolony z tego co mam (jasne że bym chciał szybciej osiągać lepsze efekty) i wszystko pomału, z rozsądkiem i cierpliwością. Chyba, że jakiś doping ale to droga na skróty. Widać moje podejście do tematu, jest inne niż większości.
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
Przecież to oczywiste, że efekty przychodzą powoli, ale gościu, ty *robisz* już 5 lat i stoisz w miejscu! Po takim czasie powinieneś być już nabity!

Może kulturalniej, kulturysto.
Shounen

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez picaZananasem: 29.01.2013, 14:08
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » » Kulturystyka i fitness
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook