Forum Dragon Ball Nao

» [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 ocena: 5,50 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4  
Gizmo
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.784
Posty: 5
witam, wypisze ktoś wszystkie fuzje?
spajdi22
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.533
Posty: 2
Mam mały problem

Jestem tu dopiero od piętnastu minut (forum wydaje się byc ciekawe więc chętnie poszukam odpowiedzi na swoje pytania dotyczące esf ale to już inna bajka.) ale mimo to od razu mam do was pytanie:

Mam emulator na komputer PCSX2 0.9.7 release 3119 i oryginalną płytę gry Dragon ball budokai tenkaichi 3 z konfiguracją nie było problemu bo pobrałem od razu zainstalowany i skonfigurowany z pluginem klawiatury i odpowiednimi biosami. Wszystko byłoby cacy gdybym wiedział jak uruchomic grę z tej płytki z pasku pcsx2 (System CDVD Config Misc) wybieram CDVD i daję na zakładkę iso i próbuję odtworzyc płytkę z pasku System zakładką CDVD (nieważne czy fast czy full) pisze mi: Root directory not found on ISO Image. Name: IsoFS
z zakładką plugin jest tak samo a jak daję zakładkę no disc to nie wiem co zrobic aby się uruchomiła gra (na karcie mam dbzbt3). Proszę o szybką odpowiedź. jak wspomniałem jestem tu nowy i poszukałbym odpowiedniego tematu ale jest już późno więc idę spac.

Z góry dzięki
icefeld
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.383
Posty: 1
Witam, mam mały problem. Od pewnego czasu gram w tenkaichi 3 na pc w emulatorze dolphin. Ustawienia klawiszy wygladaja mniej wiecej tak: * zaloguj się, aby zobaczyć link * .
Problem polega na tym, ze podczas grania np. Sagi trzeba w pewnym momencie zrobic change (w lewym dolnym rogu wyskakuje C ) i po nacisnieciu ( a nawet spamowaniu) przypisanego klawisza, w moim przypadku L shift, nic sie nie dzieje. Probowalem przypisac inny klawisz m.in. P, lecz nic to nie dalo...
Gram na laptopie wiec bralem tez pod uwage klikanie przycisku fn. Prosze o odpowiedz.
michalo1975xD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.343
Posty: 2
Skąd: Kołobrzeg
Mam pytanie jak zminić sie zawodnikiem w DBZ Budokai Tenkaichi 3 na Ps2
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
naciskasz L3 i R3 (analogi jednoczesnie )
michalo1975xD Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 27
Dni na forum: 4.343
Posty: 2
Skąd: Kołobrzeg
Dzieki kolego Pozdro

[ Dodano: 08.05.2012, 10:15 (po 10 minutach) ]
Gizmo fuzje wykonujesz goku (end) i vegeta second form. Gdy gra ci sie zaladyje musisz miec 3 pelne niebiskie kreski (te kreski obok ładowania ki) i wtedy wejdz w menu dalej wejdz w look at skill o tam bedzie kolumna z napisem transformation i tam wszystko pisze jak zrobic fuzje
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Fuzje

Kolczyki potara Vegetto
Taniec - Gogetta ;

i robisz to tak ,ze musisz miec te same postacie w druzynie Goku End i Vegeta Second Form . Jak dobrze pamietam ,to musisz miec obok paska ladowania masz takie liczby na poczatku jest 0 i zas wiesz troche pobijesz jest 1 i juz mozesz sie naladowac do max powera . to musisz miec chyba na 3 ,zeby zrobic fuzje i ja robisz poprzez nacisniecie strzalki w bok (nie pamietam ,ktory ,bo dawno nie gralem ) i R3 prawy analog
NeroFresh
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.340
Posty: 1
Witam. Od razu zaznaczam iż jestem niedoświadczony w emulatorach i tym podobnych rzeczach, liczę na waszą wyrozumiałość i zarazem pomoc ;D. Moje pytanie dotyczy na jakim emulatorze można grać w Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3 tak aby działało i jak to uruchomić. Mam nadzieje że pomożecie mi w tym problemie ewentualnie odniesiecie mnie do danego tematu ( od razu zaznaczam iż szukałem na forum i nie znalazłem odpowiedzi na mój problem ).

Dziękuję i pozdrawiam
mylewy15 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
mylewy15
Wiek: 28
Dni na forum: 4.084
Posty: 47
siema jestem nowy i mam problem z odpaleniem gry dragon ball z budokai tenkaichi 3 na emulatorze pcsx2 0.9.7 :(

A więc tak, pobrałem emulator i grę zainstalowałem pcsx2 kliknąłem zakładkę "system" potem "reboot CDVD (full)"

i włączyła się gra do momentu żeby wybrać język. dalej już nic nie mogłem zrobić :( nie moglem włączyć klawiaturą, padem, myszką nie wiem co jest grane :( proszę o pomoc.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam :)
mylewy15 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
mylewy15
Wiek: 28
Dni na forum: 4.084
Posty: 47
Witam, gram w dragon ball budokai tenkaichi 3 na emulatorze pcsx2 menu ładnie, płynnie mi śmiga na 50 fps, a jak zaczyna się walka to spada do 15 fps, czasami do 10 fps

co zrobić żeby fps gry było takie samo jak w menu?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Po pierwsze to nie pisz posta pod postem Po drugie ilość fps zależy przede wszystkim od Twojego komputera i od właściwego ustawienia emulatora. To, że w menu Ci wyświetla taką ilość fps-ów nie oznacza, że w grze będziesz miał tyle samo. Podczas walki wykorzystywana jest grafika 3D, której w menu nie ma. Animacja wtedy pożera Ci pamięć i zasoby procesora, dlatego może być wolniej.

Napisz mi jaki masz komputer oraz jakie pluginy używasz w pcsx2. Coś spróbujemy pokombinować.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Przede wszystkim musisz mieć dwurdzeniowy procesor, po drugie najnowszy emulator (między zeszłorocznymi a 2 letnimi jest przepaść w optymalizacji). ja jadę na tym i nic nie konfigurowałem, na defach.

http://www.emucr.com/2013/01/pcsx2-svn-r5496.html

Specjalnie sprawdziłem na drugim, 6 letnim kompie 9600GT, Core 2 Duo 2,4, 2GB RAM i w walce nie spada poniżej 40 fps:

http://www.abload.de/img/budokaitenkaichi3r4i73.jpg

Sama gra niezła, chociaż ciężka do ogarnięcia, za dużo skilli i kombinowania ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Grasz na oknie, nie na full screenie. To także jest wyznacznikiem ilości fps. Masz rozdzielczość 512x512. Ja na 1200 x 800 miałem 45-52 fps. Wszystko to kwestia właściwego ustawienia emulatora i pluginów. Oczywiście również ważne są speedhacki. Wersja jaką masz Katz to wersja scrackowana, nie oryginalna. Zazwyczaj są to ruskie wypusty.

BTW: Gra nie jest trudna

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Jak się powiększy okienko też nie jest tak źle, zresztą chyba lepiej aby gra działała dobrze w trochę gorszej grafice, aniżeli na wyduszać na maksa i ma mulić ; p

Trudna w uj stanąłem na walce Frieeza vs. Piccolo w Frieeza Saga za uja nie mogę go ubić, bo mi się naładować nie da i omija Death Balle itp. ; p

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Son-Goku Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Son-Goku
Wiek: 30
Dni na forum: 4.804
Plusy: 17
Posty: 528
Skąd: 新世界, Strzałkowo
Katz to co ty zrobisz, jak bedziesz musial walczyc z Kid Buu (Mr.Satanem) xD
Lees Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Lees
Wiek: 30
Dni na forum: 5.767
Plusy: 1
Posty: 219
Chibi Goku vs Arale jest ciężka, przynajmniej ja z nią miałem największe problemy.

http://www.anime-planet.com/users/Lees
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Wciąż jest 512x512 Katzu, tylko masz zmaksymalizowane okno

Grę z kolei nie uważam za ciężką, bo wszystkie specjale są tą samą kombinacją klawiszy dla każdego. Jeżeli się nauczysz stosownie blokować, wybijać przeciwnika w powietrze i roztrzaskiwać nim ziemię, to nawet Raditza możesz Goku i Piccolo złoić bez wciskania R3 ;P

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.861
Plusy: 27
Posty: 5.277
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Nawet jak zmienie rozdzielczość samego okna to i tak pisze 512x512

http://www.abload.de/img/emup0kuo.jpg

mimo, że okno jest większe, ale faktycznie wtedy fps. spadają. Sprawdziłem też na moim codziennym na 560GTX, i5 2500k 3,3, 8GB ram to spokojnie 50 się trzyma. Wniosek z tego taki, że jak ktoś teraz kupuje kompa to sie nie musi martwić, bo aktualne podzespoły są w stanie uciągnąć z największą wydajnością, a jak ktoś ma kilkuletni to na defach bez grzebania też mu pójdzie ; p

A ty na jakim sprzęcie odpalasz? ; p

Można jeszcze sprawdzić wersję na Wii bo Dolphin to też jest dobry emulator.

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja na lapku odpalam - Core 2 Duo 2 x 2,1 ghz 4 gb ram i Radeon 4650. Nic specjalnego, nie mniej przy odpowiednich pluginach działa pięknie.

Dolphin jest rewelacyjny. Ludzie co go stworzyli zachowali świetna optymalizację kodu. Dzięki temu gierki śmigają

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [PS2] Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook