Forum Dragon Ball Nao

» Ostatni odcinek DBGT

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Son Wojtek Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 25
Dni na forum: 4.155
Posty: 152
Skąd: Ziemia
SPOILER

Songo opuścił rodzine i wrócił pewnie za jakieś 50 lat. Czy to oznacza że już NIGDY nie zobaczył rodziny? Chi chi pewnie umarła.. Oczywiście Vegeta pewnie żyje ale czy Tronks, Son Gokan, Czy Son Goten żyją? Co prawda Sayanie starzają sie BARDZO wolno (po tym jak stają sie dorośli) ale wnuczka Songo była stara wiec Tronsk itp też mogli.. jakoś nie wierze by goku ich nie zobaczył.. to było bardzo smutne zakończenie.. tak nie zobaczyć rodziny.
Machiavelli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 4.102
Posty: 6
Tak, bez wątpienia ostatni odcinek to wyciskacz łez... Zgadzam się też ze stwierdzeniem, że po wchłonięciu Smoczych Kul stał się nieśmiertelny. To chyba najbardziej prawdopodobne rozwiązanie. Co do tezy Son Wojtka "Czy to oznacza że już NIGDY nie zobaczył rodziny?" - według mnie cały czas ich obserwował "z góry". Przy całej swej miłości do treningów i walki wątpię czy zrezygnowałby z pamięci o swojej rodzinie, którą niewątpliwie kochał. Widziałem posty traktujące o tym, że Goku stał się bogiem. Ja nazwałbym go chyba jednak swego rodzaju półbogiem.
BTW Bardzo interesujący temat
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


W wersjach AF jest, że trafił do świata, gdzie przebywa Szenlong, kiedy nikt go nie wzywa i że moc kul należy do niego, zaraz napiszecie, że to fanowska wersja, ale nic innego nie wymyślono, więc uznaję takie zakończenie
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Forum DB Nao » » » Ostatni odcinek DBGT
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook