Forum Dragon Ball Nao

» Ciężary

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.238
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Interesuje się ktoś ciężarami?
We Wrocławiu w MŚ Bonk zdobył brązowy medal w kategorii do 105kg, czym powtórzył swój wyczyn z igrzysk w Londynie. Co ciekawe Dołęga również powtórzył swój wyczyn i spalił 3 próby w rwaniu.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Jak się można interesować się ciężarami, chyba że chodzi o je m.in. podnoszenie. Nie interesuje mnie to bo to śmieszne i mało ma wspólnego siłą.
Człowiek ma ponad 500 mięśni, a podnosząc, rwąc cy podrzucając wykorzystuje tylko te główne. Jeśli rwie 100 kg to ciekawe czy będzie tym ciężarem manipulować jak np. komórką albo 1 kg ? Jakieś odniesienie musi być. Już wolę takich który potrafią kontrolować wagę swojego ciała, robiąc np. flagę albo coś. Natomiast ty się czujesz dobre, bo widzisz efekty i myślisz bić rekordy, jest proste. Nie zyskujesz na masie tylko na sile, więc chociaż to. Bo nie stuka zrobić siłę po przez treningi ale masę mięśniową suchą.Ludzie uważają, że imponują jak np. rwą dużo kg, to jest dość zabawne. Bo nie idzie im robienie masy mięśniowej.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Ja się interesuję ciężarami. Swoim 1000-em niutonów ;]

szczecin
picaZananasem
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kutang ]
picaZananasem
Dni na forum: 4.892
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 5
Posty: 1.182
Skąd: z Polski
tzn. w miesiac czasu jestes w stanie dojsc do 250 w rwaniu? xD

"...nie pasuję do tej pedalskiej sztafety... “
Grenardo Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Grenardo
Wiek: 38
Dni na forum: 4.832
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 1.691
Skąd: Smerfoland (pod Piłą)
Nie napisałem nigdzie, że tak w krótkim czasie trenowania. Pewnie tak i to bez koszulki. Też trzeba zauważyć, że istnieje takie coś jak wewnętrzna blokada i stawy. Więc przy rwaniu czy przysiadzie z 100+ kg to stawy dają o sobie znać. I kariera, która się szybko zaczęła też się szybko skończy.

Dodano po 4 minutach
Ale nie u mnie. Moje machanie sztangielkami o 360 stopni przy ciężarze 15-17 kg na sztangielkę ma się bdb i o diwo nie szkodzi, wiele razy słyszałem słowa krytyki (i to na siłce) pod moim sposobem ćwiczeń i ćwiczeniami ale jak na ironie losu, one działają
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Ciężary
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook