Forum Dragon Ball Nao

» Sila Saiyan

Strony:   1, 2, 3
konto usunięte
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2


Bohaterowie główni rozwijali się przez trening, zenkai, liczne walki z silnymi przeciwnikami (silniejszymi niż bohaterowie poboczni)
Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.570
Posty: 667
Wiem że temat stary jak Boski miszcz, ale na to pytanie padła odpowiedź od Toriyamy 4 lata temu, i pomyślałem że warto ten temat o to rozbudować.


Komórki S są unikalną częścią biologii Saiyan . To one decydują o tym, czy Saiyanin jest w stanie przekształcić się w osławioną transformację Super Saiyanina. Wszyscy Saiyanie posiadają komórki S, lecz niewielu Saiyan ma je w dużych ilościach.

Łagodny duch wkracza w komórki S i może zwiększyć ich ilość. Ze względu na to, że planeta Vegeta jest trudniejszym miejscem do życia, forma Super Saiyan stała się legendą, ponieważ Saiyanie nie mogli już odblokować transformacji. Łagodny duch to jednak nie wszystko, ponieważ Saiyan musi być wystarczająco silny, zanim będzie mógł odblokować formę. Dzięki tym czynnikom ktoś taki jak SonGoku był w stanie osiągnąć tę formę z łatwością, w porównaniu ze swoimi przodkami i czystokrwistymi krewnymi.
Vegoku Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 37
Dni na forum: 963
Posty: 16
Skąd: z kątowni
POmijając oczywistości jak wola Akiry, to na pewno wpłynął na to fakt iż często ocierali się o śmierć - wszak za każdym razem gdy Sayanin prawie umiera (lub umiera) i wraca do formy, jego moc się zwiększa (kiedyś czytałem nawet, że dubluje, ale to chyba nie do końca prawda).
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Sila Saiyan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook