Forum Dragon Ball Nao

» Resident Evil 3 Remake

Furrek
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 2.538
Posty: 164

Premiera 3 kwietnia! Ktoś czeka? Remake dwójeczki to mistrzostwo świata, kupiłem w ciemno na premierę i się świetnie bawiłem. Tutaj pewnie będzie podobnie, jak nie lepiej, bo oryginalny RE3 to moja ulubiona część serii
Kenji Harima Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Kenji Harima
Wiek: 32
Dni na forum: 3.202
Posty: 497
Furrek napisał(a):
Remake dwójeczki to mistrzostwo świata
Czy Ja wiem? Gra jest fajna, wbiłem platynę w niecały tydzień, potem kolejną w trybie Ghost Survivor, ale C(r)apcom nie wykorzystuje w pełni potencjału silnika RE Engine. W sumie to zmora współczesnych gier: piękne modele, świetna gra świateł i cieni, bogata paleta kolorów, poważne green screeny, motion captury, a ostatecznie w samej rozgrywce kompletny brak interakcji z otoczeniem -> wyposażenie pomieszczeń (meble, krzesła, biurka, okna, lustra etc.) praktycznie nienaruszalne. No i moje ulubione -> nieśmiertelna posadzka w głównym holu Komisariatu, nie widać tam śladów po kulach!

Rozumiem, że to nie jest gra akcji, ale mimo wszystko to... słabe. Cóż, nie należy za dużo oczekiwać od C(r)apcomu. Na pewno jest to dobry tytuł, ale do arcydzieła mu daleko.

Co do remake RE3 -> brzydka Jill. Przyzwyczaiłem się do twarzy Julii Voth, więc już minus, bo nie będzie można nacieszyć oczy.
Dwa -> C(r)apcom cały czas się miga od zakończenia tej sagi... Obok tego "rimejku" wyjdzie jeszcze Resistance jako MMO. Jak długo zamierzają to ciągnąć? Chcą skończyć jak Konami?
Trzy -> bardzo szybkie tempo produkcji (rok jak na tego japońskiego devsa to wręcz sprint). Obawiam się ogromnego kopiuj/wklej. Niby pracę zaczęli kilka miesięcy przed premierą RE2 Remake, więc w teorii powinny być jakieś zmiany/nowości.

Tytuł zapewne sobie sprawę, ale generalnie to studzę entuzjazm. Nie spodziewam się fajerwerków.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Resident Evil 3 Remake
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook