Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Zapewne wielu z was,nie raz pragneło się wyrazić na kartce szarego papieru... Wyrażamy się za pomocą ołówka,długopisu,farb ... Chciałbym was zachęcić,byście przekazali cząstke swych emocji i uczuć wlanych w te dzieła.
Pokażcie co umiecie

Oczywiscie nikt Wam nie zabrania zalozyc wlasnego tematu, w ktorym bedziecie prezentowac swoje prace. Jest to nawet wskazane.
SoheiMajin Gotenks

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.595
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Nie zamieszcze tu swojego rysunku, bo nie potrafie malowac ale chcialbym jednak pochwalic Megane, ktora jak zauwazylem ma jednak duzy talent (patrz drugi rysunek). Chyba wychodza ci bardziej "malowidla", ktorymi zabijasz czas:D (wnioskuje z tego co tu przedstawilas[ w zaden sposob nie oceniam cie inaczej])

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Czuje sie troche urazona...;p szczerze mowiac wieksza wartoscia jest dla mnie odwzorowanie rzeczywistosci, niz tworzenie jakichs wymyslonych postaci. Ale dziekuje za mile slowa, przynajmniej do tej drugiej pracy (;
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Szkoda, że nie mam skanera... Jednak jak patrzę na rysunki Megane, to wypadłbym raczej średnio (słabo?)
Pierwsza praca naprawdę ładna, widać, że masz talent, a także sporo doświadczenia (styl cieniowania itp.). Ale drugi rysunek... Goła baba?! No jak tak można!! Zbulwersowałem się! Gotęx, bana jej !

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
No Megane... Oba rysunki naprawdę kapitalne. Właśnie doszedłem do wniosku, że bardzo się cieszę że nie mam skanera, gdyż względna przywoitośc, nakazala by mi tutaj te moje wypociny wysłac... Szczególnie pierwszy, mi się podoba. Może, jak dal mnie, trochę za ciemno nałożyłaś ołówek, ale ja się nie znam . Ciekaw jestem jak to wszystko rozplanowujesz... Bo ja nawet dobrze posaci nie umiem ... Drugi rysunek, to równiesz majstersztyk. Kamzo się bulwersuje, a Kakarotto podoba się z wiadomych przyczyn ( żart ). Mi ogólnie pasuje, chodź niestety jest troszeczkę gorsze od twego pierwszego rysunku. Postac nie zabardzo przypadła mi do gustu

Podsumowując - Brawa, naprawdę świetne prace. Mam nadzieję że więcej ich tu zamieścisz

Pozdrawiam.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Goła baba?! No jak tak można!! Zbulwersowałem się! Gotęx, bana jej Laughing
Nie udawaj moherowego bereta

Dziekuje bardzo za komentarze, na pewno [ ort! ] jeszcze cos zamieszcze, ale zachecam tez do pokazania swoich prac, to przeciez nie jest wylaczny temat dla mnie O.o
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
[img=http://img227.imageshack.us/img227/5602/skanuj1gl.th.jpg]
Wzięłam pod uwagę rady Megane z tematu "Jak wam się podobają moje fanarty?" i narysowałam coś realnego. Z góry zaznaczam, że niezeskanowany wygląda o wiele lepiej. Rysunek przedstawia mojego ulubionego wykonawcę, J-rockersa. Zagadka: Kto to jest?
Wszelka kryryka dozwolona.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
VidelOtaku boj sie Boga wez to zmniejsz
Jesli jest to jakis japonczyk... a z tego co mi podpowiada intyicja to on ma nim byc, to proponuje rysowac mniejsze oczy z charakterystyczna blona mongolska nad oczami. Niestety nie widze jej tu i moglam sie tylko domyslac ze to japonczyk, a jesli to nie japonczyk to przepraszam. Za duze odbicie swiatla w zrenicach, co sprawia ze wyglada troche jak z mangi. Wloski jeszcze troche dopracuj, a co do cieniowania to przydalby ci sie pozadny warsztat... Szkoda ze ubranie tak na odwal sie, mysle ze stac cie na duzo wiecej (:
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
To nie moja wina, że jest taki wielki, tak się zeskanowało
Dzięki za rady, Wezmę sobie je do serca. Oczy faktycznie wyszły mi za duże. Niedługo dodam oryginalne zdjęcie, na którym się wzorowałam. Tak czy innaczej, to miał być Hyde z Laruku.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
VidelOtaku, Hyde wyszedł Ci całkiem nieźle (jeszcze zanim włączyłem obrazek, wiedziałem, że to będzie on Swoją drogą, faktycznie spory jest! Myślałem, że będzie mi się ładował do jutra !)
A jeżeli już jesteśmy przy Hyde...

Megane napisał(a):
esli jest to jakis japonczyk... a z tego co mi podpowiada intyicja to on ma nim byc, to proponuje rysowac mniejsze oczy z charakterystyczna blona mongolska nad oczami
W zasadzie masz rację, ale wokalista L'Arc en Ciel, pod tym względem zupełnie się wyróżnia ^^

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Megane napisał(a):
esli jest to jakis japonczyk... a z tego co mi podpowiada intyicja to on ma nim byc, to proponuje rysowac mniejsze oczy z charakterystyczna blona mongolska nad oczami


W zasadzie masz rację, ale wokalista L'Arc en Ciel, pod tym względem zupełnie się wyróżnia ^^
Hm najpierw zobacze zdjecie...



To nie moja wina, że jest taki wielki, tak się zeskanowało Very Happy
To skorzystaj z photoshopa (sciagniej, zainstaluj) i zmniejsz, bo naprawde ciezko jest sie przyjzec dokladnie jak trzeba ciagle strzalka latac w gore i w dol.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
[img=http://img211.imageshack.us/img211/8003/haha3pc.th.jpg]
A o to i pierwowzór. Wielkie dzięki za wszelkie rady, są mi bardzo pomocne. Jako ciekawostkę dodam, że jeszcze niedawno ludzie wychodzili mi jak upiory lub jak kto woli potwory. Oczy wyszły mi o wiele zaduże. Co do koszuli zrobionej na odwal, to... prędzej bym przybrała postać SSJ20 niż miała narysować taką, jak miał w rzeczywistości.
Tak w ogóle, Megane, Twoje rysunki są super! Szczególnie ten pierwszy. Posiadasz ogromny talent. Mam Ci co zazdrościć.
Kamzo, rozpracowałeś mnie.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
.Black Mężczyzna
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
.Black
Wiek: 34
Dni na forum: 6.717
Ostrzeżenia: 3
Posty: 930
swietny szkoc VidelOtaku. Hej, a może nauczy mnie ktoś rysowac nosy Tylko to jedno mi jeszcze nie wychodzi
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Megane, co do twoich rysunków- pierwszy za bardzo mi się nie podoba, ale to tylko dlatego, że nie lubie szkiców typu "martwej natury" itp. a co tej panny, to całkiem niezłe, tyle że ta szyja dziwnie wygląda. Ale kreche masz bardzo dobrą

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 17.12.2006, 17:39
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
czy wy naprawde tak lubcie lizac dupe komus?
to u mnie kolezanki z klasy na sztuke przynosza o 10 razy lepsze prace, wiec dla mnie nic szczegolnego. 1 obrazek: 2,5/5. za bardzo czarny jest ten obrazek, wszystko sie ze soba zlewa itp. a 2 obrazek jeszcze gorszy, tylko dol trzyma poziom. szyja-twarz strasznie ci nie wyszla.

ale jak lubisz rysowac, to slowa krytyki w ogole nie powinny cie obchodzic, nie?

pozdro
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Emate,chciałbym zobaczyć te rysunki Twoich koleżanek.Widzisz,nie moge siebie określić za specjaliste,ale siedze już 4 rok na Architekturze Krajobrazu i co nie co wiem o rysunkach.Powiadasz,iż jest za ciemny,widzisz wszystko ogranicza się do kwestii cieniowania oraz oddania artystycznego.Oczko wodne,które ten rysunek przedstawia jest elementem architektury,w którym cieniowanie stanowi dużą role.Obraz pokazany tutaj jest jak najbardziej dobrze ujęty pod względem światło-cienia.Uważasz,że wszystko się zlewa? Hm,wiesz może Ci pingle pożycze ,albo po prostu [ ort! ] masz zbyt mało wprawione oko ... Co do drugiego rysunku,jest to czysta abstrakcja,oddanie sie własnej wyobrażni,stąd pewne nieścisłości anatomiczne mogą wystąpić.Liczy się koncepcja,a ta bynajmiej do słabych nie należy.Nie sztuką jest oddać rzeczywistośc,lecz dać w rysunku troche własnej duszy.Pomyśl nad tym... pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Primo, jedyna krytyka ktora we mnie trafia to zawodowcow, u ktorych bede sie uczyc
Secundo, eMate zacznij chwalic sie wlasnymi pracami, a nie innych, to troszke zalosne wiesz? (: Ups czyzbys nie mial czym? Czyzby ten post byl marna riposta za moja krytyke?
Tertio, Co to za moda na pozwalanie po sobie jezdzic? psujecie cala zabawe...
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ale ja nie musze umiec rysowac, aby moc krytykowac. tak samo mozna powiedziec, ze jakas piosenka jest slaba - zrob lepsza. ktos gra slabo - zagraj lepiej itd. itp. bez sensu twoja logika mnie nie obchodzi to, ze nie rusza cie moja krytyka, ale cos cie musialo zabolec, skoro odpisalas? ja tylko napisalem to co widze.
nie, ten post nie jest riposta za twoja krytyke, w ktorej swierdzilas ze rysuje z kalki, a ja nie rysuje z kalki, wiec jaka krytyka? chyba pozytyw jak cos i mozesz mi wierzyc, lub nie. nie potrzebuje poparcia w internecie...

do shaba: mozesz siedziec nawet 7 rok na arch. krajobrazu, pamietaj: "w tej grze licza sie skillsy, nie doswiadczenie".

wtorne pozdro
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Emate,zacznijmy od spraw najważniejszych.Traktujesz innych jako krytyków,nie mających pojęcia o tym co mówią,gdyż wyrazili pochlebne recenzje.Powołując się na Twoje teksty wnioskuje,iż jesteś za tym,że każdy może wyrazić swoją opinię,więc teks w stylu wchodzenia w dupe nie przystoji Ci,po pierwsze jako człowiekowi,którego należało by szanowac,po drugie jako modowi ... Skupmy się na osobie krytyka.Uważam,iż Twoje prace są kalkowane (widze to,być może tak nie jest ,nie wnikam,ale w tym przypadku racje przyznam Meg) więc jakiekolwiek zarzuty o odwzorowaniu przyrody czy człowieka są tu zgoła nie na miejscu ... Wyczuwam także,w Twoich słowach to,że na siłe chcesz udowodnić ludziom swoje racje,będąc nastawionym do niektórych osób negatywnie.Nie od dziś wiemy,że z Meg masz zatardzki,ale nie pora tutaj je eksponować.Chciałbym uświadczyć Twoje dzieła,narysowane odręcznie,by móc się wiecej wypowiedzieć,jeśli uważasz rysunki powyżej za słabe,pokaż mi powera (nie lubie slangu angielskiego,to takie przyziemne,mając polski język).Powiadasz,iż doświadczenie nie ma nic do znaczenia,jeśli nie posiada się talentu.Owszem,można być doświadczonym,a nie mieć przesadnych umiejętności.Lecz obcując z rysunkami,rysując je na codzień,wyrabiasz sobie obraz kiczu i pereł.Będąc obiektywnym uważam,że prace pokazane w tym temacie są dalekie od kiczu.Ponaglam prośbe o własną twórczość,chętnie wystawie kolejną opinie.Dajmy ludziom się rozwijać i kontynuować ich talent,gdyż to właśnie doświadczenie-uczenie sie na błędach(które Ty notabene wykreśliłeś) sprawia,że człowiek staje się lepszy.Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook