Forum Dragon Ball Nao

» Kendo

Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Tak sobie czytam o sztukach walki,ale nie zauważyłem ani słowa o kendo.Co myślicie o tej sztuce walki ? Dla mnie jest świetnym nawiązaniem do tradycji japońskich samurajów.Dla niewtajemniczonych,kendo jest sztuką walki na bambusowe kije (miecze).Oprocz tradycyjnych sekwencji zbrojnych uczy się tam między innymi połączeń walki mieczem,z technikami nożnymi.Marze o kendo,z miłą chęcią bym zaczął to trenować,jednakże w mym mieście nie ma oddziału kendo.Może wy mieliście to szczęście i trenowaliście ? Pozdrawiam i zachęcam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
znam to z wielu mang;-). miedzy innymi w yaibie na poczatku wykorzystywali kendo. nie mam jakiegos specjalnego zamilowania, aczkolwiek cenie sobie wysoko ta sztuke.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Kendo mnie nie jakoś specjalnie nie interesuje i nie jara. Jest mi obojętne. Jak nauka walki bronią to już krabi krabong . No chyba, że wolnobyłoby biegać z bronią białą po mieście .
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.470
Posty: 31
kendo jest w Love Hina Tam taka "pani" o imieniu Motoko strasznie to lubi i ćwiczy Jeżeli chcecie oglądnąć Love Hina zapraszam na: www.ap.oz.pl
A co do ćwiczenia kendo z chęcią bym się "pobawił".
Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 41
Dni na forum: 5.694
Plusy: 15
Posty: 4.255
Skąd: 絶望の海の底から
Przed laty przez krótki czas uczęszczałem na zajęcia Kendo.Niestety,słaba kondycja fizyczna oraz problemy finansowe zmusiły mnie do rezygnacji z zajęć.Szkoda...Kendo wywarło na mnie duże wrażenie,i żałuję,że nie byłem w stanie się go nauczyć.

Pozdrawiam

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Kendo
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook