Forum Dragon Ball Nao

» After Party.....

Strony:   1, 2
Brolli Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Brolli
Wiek: 32
Dni na forum: 6.798
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 248
Skąd: Białystok
Dobre są te zdjęcia.Ktoś pisal o upijaniu panny,ptrzecież na siłe nikogo nie upijesz!
Variu Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Variu
Dni na forum: 6.871
Posty: 407
Dobre są te zdjęcia.Ktoś pisal o upijaniu panny,ptrzecież na siłe nikogo nie upijesz!
Co prawda, to rpawda, ale możesz upić pod jakimś pretekstem.
Osobiście trzymam się z dala od takich dziewczyn. Lubię kobiety które czasem sobie moga wypić, i pośmić się przy piwie, ale nie do takiego stopnia Takiew osoby są żałosne

Obraz
"Z deszczem przychodzimy. Z rosą odchodzimy... Lecz marzenia nasze na tym świecie pozostają..."
Epitafium: DBZ odc. 467.
GuMIŚ Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
GuMIŚ
Wiek: 38
Dni na forum: 6.761
Posty: 95
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki/Boża Wola
Owszem, na siłe nie upijesz. Ale to nie znaczy, że trzeba wykorzystać to, że dzieczyna chce przyszpanować.

Bo inaczej tego tłumaczyć się nie da. Jeśli panna się zalewa w trupa to nie jest z nią najlepiej. Mówie o jej głowie, że pustka w niej tkwi.

Chyba znacznie ciekawie jest dla faceta zdobyć jakaś panne z trudnem, niż wypić z nią 3-4 piwa i odhaczyć ją na liście. Z tego co mi wiadomo, to faceci lubią zdobywać, a kobiety lubią być zdobywane.

Odmienna spraw to fakt, kogo się szuka. Jeśli dziewczyny na raz, to takie są akurat. Ale jeśli kogoś na stałe, to raczej się w ten sposób nie pozna...
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
hehe fajne nie widialam wszystkich bo moj mlodszy brat jest akurat w pokoju.... kiedys se zobacze

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
To ma być śmieszne ?
To jest żałosne, i w ogóle nie bawi, a na pewno nie na zdjęciach...
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
a dla mnie to niezly ubaw zdjecia zdjeciami, ale najlepiej widziec takie rzeczy na zywo zdarzalo mi sie nie raz zaliczyc zgona i budzic sie nie wiadomo [ ort! ] gdzie, widzialem pomalowanych ludzi i inne takie, ale jakos nigdy nikt dziewczyny ktora sie tak upila nie nazywal szmatom, ani potem nie pozostawalo sie posmiewiskiem. facet ma prawo sie upic a laska to juz nie ? albo pieprzyc sie z kim chce jak jest pijana ? kobiety ktore pisza tak o laskach ktore ląduje na kanapie w stanie totalnego upojenia moim zdaniem sa zazdrosne bo ich nikt nie chce upijac, bo chodza jakby mialy kij w ... wiadomo gdzie. oczywiscie upicie laski tylko po to aby ją zaliczyc jest godne potepienia, nigdy tak nie robilem a i z moich znajomych niewielu.
wiec takie konczenie imprezy kilka razy w zyciu nie jest zle, jest co ze znajomymi wspominac gorzej jak Twoje foty oglada caly swiat
jak dla mnie niezly ubaw az mam ochote wykoczyc na jakas szalona immpreze ach...
pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Niektóre nawet śmieszne, ale niektóre... jak matka w historii zobaczy co ja oglądałam, to szlaban na neta zrobi... ohyda... to z dziewczyną gołą od pasa w dół, albo Ci leżący w odchodach... Nie ma to jak imprezka...

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Gdy oglądam te zdjęcia na chodzi mnie pewna myśl. Jak to dobrze, że mam prawdziwych kumpli, którzy nigdy nei dopuszczą żebym znalazł się w podobnej sytuacji po jakiejś imprezie. Zawsze lepiej trzymac się swoją ekipą i jak już robic jakieś !?, oczywiście na jakimś poziomie (bo to co widac na tych zdjęciach to nie jest śmieszne ale obrzydliwe) to po to by pózniej to miło wspominac. Dlatego wszystkie zdjęcia i filmiki (chyba najlepsza sprawa ) z impress są przechowywane w miejscu nie dostępnym dla idiotów, którzy by to chcieli puścic w obieg

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
www.zal.pl ....

Straszne to to, ale i smieszne xD

Ciekawe co ci ludzie pomyślą, gdy zobaczą tam własne foty...
Schlać sie do nieprzytomnośći... zalosne

pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Loool Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.223
Posty: 3
Hehhe spoko strona - wysłałem kiedyś do nich foty z kilku imprez, ale nigdzie ich póki co nie ma... szkoda może sie poprawią... w każdym razie nic dziwnego tam nie ma... jak ktoś bywa na imprezach w akademikach to wie co student potrafi... w tamtym roku zastaliśmy gościa śpiącego na kibelku - gacie do kolan - w te gacie puszczony bełt... Loool
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
hehe dobre ale na niektorych zdjeciach myslalam ze pawia puszcze

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
mila1122
Ziemianin
Ziemianin
mila1122
Wiek: 32
Dni na forum: 6.174
Posty: 4
Niezłę

Ale fakt, pozenij zobaczyc swoja fotke i to jeszcze jak sie jest nagim lub prawie nagim i na dodatek pijanym to nie za przyjemnie xD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2

Forum DB Nao » » » » After Party.....
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook