Forum Dragon Ball Nao

» Homoseksualizm

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Temat równie kontrowersyjny, co intrygujący. Przeglądałem forum, lecz nie zauważyłem niczego, co mogło by poinformować o waszej opinii w tej sprawie. Homoseksualizmem nazywamy potocznie zaburzenie seksualności, objawiające się odczuwaniem pociągu do osoby tej samej płci. Mówi się o tym jak o chorobie, zresztą co wam będę mówił, sami wiecie jak większość ludzi reaguje na tę sprawę. Określenie dla mężczyzny "Ty pedale" jest jednym z bardziej, o ile nie najbardziej obraźliwym epitetem jaki można użyć. Czujemy się wtedy poniżeni, obdarci ze swej męskiej natury, zgnojeni. Czemu tak się dzieje ? Czy rzeczywiście homoseksualizm wywołuje u nas tak wielką złość ? Czemu jako jeden z nielicznych krajów w Europie, nie potrafimy zaakceptować wybór pewnych osób ?. Człowiek ma w naturze bać się tego, czego nie zna. Nie znamy homoseksualizmu, oceniamy go tylko po pozorach. Społeczeństwo doszukuje się w nim tylko chęci wyróżnienia się, odmiany, a w konsekwencji do zaspokojenia potrzeb, najczęściej seksualnych. Lecz przyglądając się bliżej tej sprawie, dostrzega się, że Ci ludzie także potrafią kochać, troszczyć się, mają uczucia. Negujemy ich za to, że ukazują się w świetle dziennym, zamiast chować się z tym, co czują. Oczywiście, w otaczającym nas społeczeństwie ciężko jest sobie wyobrazić, że np facet całujący innego będzie postrzegany dobrze. Ale dlaczego np jest inaczej w przypadku kobiet ?. Facet jest od dzieciństwa wychowywany na wojownika, w konsekwencji pokazywanie uczuć, dla innych mężczyzn, jest często postrzegane jako inność. Facet nie może sie przytulić do innego, nie może innego złapać za dłoń, no cóż przecież to takie nie męskie. Prowadzi to nas do agonii, w której jedynymi czynnościami oddającymi uczucia staje się uścisk dłoni, czy słowo. Kobieta tym czasem jest inna. Postrzegana jako delikatna, nie przykuwa, nie razi wzroku, gdy jest w sytuacji bliskiej z inną kobietą. Toleruje homoseksualizm, lecz jak już pisałem w SB, nigdy nie pozwolę, by dostali prawa kościelne, czy adopcyjne. Nie twierdze, że byli by złymi ludźmi, jednakże dziecko potrzebuje wzorca od obojga rodziców. Jego mała psychika jest uwarunkowana na dostawanie bodżców zarówno męskich, gdzie uczy się być mężczyzną, jak i tych żeńskich, które wzmagają w nim głębsze uczucia. Ślub jest wyrazem najwyższej miłości, jednakże jest napisane, że jest to związek kobiety z mężczyzną i tak powinno zostać.

Co macie do powiedzenia na temat homoseksualizmu, jaki jest wasz stosunek do niego, do osób homoseksualnych, jak i do praw, o które walczą?

Wypowiedźcie się. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.811
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Jeśli chodzi o homoseksualizm, to muszę przyznać, że jestem tolerancyjna. Oczywiście do pewnych granic. Uważam, że homo powinni mieć prawo do zawierania związków, typu małżeństwo. To, że są "inni", nie oznacza, że nie mają prawa kochać. Jednak uważam, że adoptowanie przez nich dzieci, jest lekkim przegięciem. Jednak warto wyobrazić sobie, co czułyby te dzieci, gdy ktoś w szkole nabijałby sie z nich bo ma dwóch tatusiów lub dwie mamusie. Nie byłoby zbyt szczęśliwe.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Co do śłubu, sądzę, że państwo mogło by dać możliwość ślubu cywilnego, co najwyżej. Kwestia homoseksualizmu, bardzo kłóci się z przesłaniem kościoła, tak więc podejrzewam, że każde próby walki o ślub kościelny, były by szeroko krytykowane i traktowane jako herezje.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.625
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Ja zgadzam się z Shabem, ani ślubu, ani adopcji nie popieram. Nie mam nic do odczuć "innych", ale nienawidzę, gdy starają sie zrobić "sztuczną rodzinę". Po prostu mówiąc, ściska mnie jak widzę mężczyznę "udającego"? kobietę lub na odwrót. Dla mnie to jest przegięcie a szczególnie jakby miał się za nimi ciągnąć mały człowiek. Lepiej niech pomyślą, co takie dziecko by czuło w szkole, na podwórku z kolegami... Tu zgadzam się z VidelOtaku.

Kwestia homoseksualizmu, bardzo kłóci się z przesłaniem kościoła, tak więc podejrzewam, że każde próby walki o ślub kościelny, były by szeroko krytykowane i traktowane jako herezje.
j.w

pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Jestem tolerancyjny, pod wieloma aspektami i podobnie jest z sprawą homoseksualizmu. Uważam, że każdy ma prawo do miłości, niezależnie jaka by ona nie była. Mam bardzo podobne zdanie do Shabranido. Jeśli się kochają, niech się kochają, ale nie można im pozwolić na adopcję. W żadnym wypadku. Dla dziecka to byłoby okropne. Ślub, tylko cywilny, głównie dlatego że Kościół nigdy nie pozwoli na uświęcanie związków łamiących jego założenia. Nie lubię ludzi nietolerancyjnych, nie znoszę także traktowania homoseksualizmu jako choroby.
Kończąc ten króciutki post, zacytuję zdanie które wryło mi się w pamięć, podczas czytania jednego z opowiadań - "Nie mam nic do homoseksualistów, póki trzymają się z dala od mojego tyłka".

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Cóż homoseksualizm, uważam, za coś wbrew naturze, trudno więc abym patrzył na to jak na coś normalnego. Toleruję ich, ale ta tolerancja ma nie wiele do takiej jak w przypadku tolerancji religijnej (ta jest o wiele głębsza). Cóż mógłbym napisać wiele mądrych słów, ale oznaczały by one tylko jedno a mianowicie: "Nie chce ich": Spotkać, widzieć, znać. Ślub, nie potrafię go sobie wyobrazić, ale każdy ma jakieś prawa, niech więc i oni je mają. Jestem jednak stanowczo przeciwny adoptacji. Wystarczy pomyśleć jak to się może odbić na dziecku, które pochodzi z takiej rodziny. Nie mam tu na myśli wyśmiewania się a jego orientację seksualną, niby jak ma znaleść żonę/męża, skoro od dziecka "rodzice" wpajają mu do głowy, że znajdzie idealnego dla siebię mężczyznę (w przypadku kobiety, kobietę) (możliwe, że odbije to się również na innych dzieciach i powstanie okropny łańcuch...).
Podsumowując, niech sobie żyją homoseksualiści, niech będą skazą natury, ale niech trzymają się odemnie z daleka.

No i jeszcze wracając do wyzwiska "Geju" czy "pedale". Tak są one obraźliwe gdyż obrażają naszą orientację, jednak w sumię nie są aż tak złe, ponieważ uczą nas chodź w malym i głupim stopniu, aby być (według nas) normalnym.

(Ośmieszyłem się mocno ?)
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Problem bardzo rozległy dlatego podejdę do niego trochę z innej strony.
Jak wiadomo homoseksualizm istnieje nie od dziś. Już w starożytnej Grecji czy Rzymie zjawisko to pojawiało się, jednak nie na tak szeroką skalę jak obecnie w Europie i w ogóle w świecie. Od kilkudziesięciu lat, od czasów myślowych i poglądowych rewolucji człowiek przekroczył wszelkie bariery, które w jakimś stopniu ograniczały go i sprawiały, że czuł się zamknięty w jakieś pozornej beczce moralności. Kiedy jednak kościół, władze i opinia publiczna przestały miec znaczenie, młodzi ludzie poczuli się wreszcie wolni. Cały świat otworzył sie na nich. Pojawili się hipisi, punkowie, w sasadzie każdy mógł poprzez swoją kreatywnośc zaistniec. Usłyszeliśmy później o homoseksualistach. Zaczęli oni walczyc o swoje prawa, i przywileje. Oczywiście najbardziej otwarta i tolerancyjna częśc naszego globu, czyli Europa przywitała homoseksualizm z otwartymi rękoma. Nie potrzeba było wiele czasu by zakorzenił się w takich krajach jak Holandia czy Belgia. Już od niedawna rozmawia się tam o możliwości adopcji dzieci przez rodziny złożone z osób tej samej płci. Nie długo ta fala pojawi się w Polsce, doprowadzi do do dyskusji, którą pewnie podchwycą i rozpowszechnią media. Pojawi się ważne pytanie: Czy Polska jest krajem tolerancyjnym?
Wielu z nas idąc za głosem nowoczesnej europy pewnie odpowie sobie tak.
Przecież w końcu to tylko zbuntowana grupka ludzi chcąca normalnie życ...
Prawda jest jednak zupełnie inna. Za każdym przyzwoleniem idą następne, a co za tym idzie kolejne problemy i dyskusje. Zatacza się błędne koło.
Adopcja to już tylko kwestia czasu. I tak doprowadzimy do okaleczenia wzorca rodziny złożonej z kobiety i mężczyzny, którego Polska była, jest i powinna byc strażniczką.
Swoje przemyslenia i argumenty opieram na prostym rozumowaniu. Mianowicie, Celem człowieka i każdej istoty żywej jest przekazanie swoich genów. Tak zostaliśmy stworzeni lub bardziej ogólnie: tak wyewoluowaliśmy
Dlaczego więc mamy niszczyc i zakłócac to co naturalne? W imię wolności? Czy może w imię ciekawości? Dla mnie homoseksualizm jest chorobą i zboczeniem, które należy leczyc i co najważniejsze znaleźc przyczynę.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Ramzes: 10.03.2007, 21:27
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Ramzes napisał(a):
W imię wolności?
Nie. W imię miłości.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Żebyśmy się przez tą miłośc za daleko nie przejechali. Czy według Ciebie warto poświęcic to co dobre i sprawdzone, to na czym człowiek opierał się dorastając? Czy warto poświęcic wartości jakimi od zawsze kieruje się rodzina? i To w imię miłości... Toż to paradoks. W imię miłości poświęcac miłośc...
I to wszystko w duchu tolerancji

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.625
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Czy Ty uważasz że każdy "pociągnie z modą" i zostanie gejem/lesbijką?

Dlaczego uważasz, że skoro homoseksualiści się kochają, to zaburzają podstawy świata, wartości z którymi dorastaliśmy? W historii bardzo często się to zdarzało. I wśród wielkich ludzi zdarzali się geje - np. Aleksander Macedoński, był nim, wedle niektórych przekazów. I skoro było to tak rozpowszechnione,, to czy w dalszym ciągu jesteśmy? Żyjemy? Tak. Jeśli jeden/a mężczyzna/kobieta na dziesięć/iu /mężczyzn/kobiet jest gejem/lesbijką to tych dziewięciu "przekaże swoje geny". Dlaczego temu jednemu/tej jednej zabraniasz prawa do uczucia i miłości?

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Gdzie napisałem, że zabraniam im prawa do uczucia i miłości? W żadnym z moich przemyślen nie ma o tym mowy. Nie przeszkadza mi to, że w dzisiejszym świecie zdarzają się przypadki homoseksualizmu. Jestem jednak zaniepokojony tym, iż jest ich z roku na rok coraz wiecej. Ludzie ci zaczynaja domagac się swoich praw, i kiedyś pewnie dojdzie do równouprawnienia. Może nie dziś, nie jutro ale za kilkanaście lat. A wtedy na podjęcie jakichkolwiek decyzji będzie stanowczo za późno.

Szarak napisał(a):
I skoro było to tak rozpowszechnione,, to czy w dalszym ciągu jesteśmy? Żyjemy? Tak
A wiesz dlaczego?
Ponieważ w tamtych czasach takie zboczenie było piętnem dla rodziny i w góle dla całego społeczeństwa. dlatego ukrywano się z tą prawdą i starano się to ograniczyc na wszelkie sposoby.
Teraz kiedy żyjemy w wolnej europie każdy ma prawo do własnych poglądów jest to problem. Bo wystarczy, że jeden na dziesięciu (nawet na 1000) jest innej orientacji, 10% z nich chce posiadac i stworzyc prawdziwą rodzine to sobie policz jaką mamy grupę w skali europy.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pojawi się ważne pytanie: Czy Polska jest krajem tolerancyjnym?
A czym jest, według Ciebie, tolerancja?
Byłoby dobrze, gdybyś wyjaśnił, jak rozumiesz ten termin.


Jestem jednak zaniepokojony tym, iż jest ich z roku na rok coraz wiecej.
Prowadzisz Rocznik Statystyczny?
Mi osobiście nie jest znana liczba homoseksualistów żyjących w Polsce, Europie czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nie chcę atakowac twoich wypowiedzi ani poglądów.
Chciałbym jednak, abyś wypowiadał się nieco dokładniej.
To z cała pewnościa ułatwi zrozumienie tego, co chcesz pzrekazać.

Wtedy chętnie włączę sie do dyskusji, która prowadzisz z Szarym...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Nie będę tutaj podawał definicji słowa tolerancja bo przytoczyłeś słowa wyrwane z kontekstu. W mojej wypowiedzi, używając tego terminu miałem na myśli akceptacje tego co w europie staje się coraz modniejsze - nie koniecznie słuszne i moralne.

Odpowiadając na drugą część wypowiedzi, w której zostały użyte moje słowa ponownie wyrwane z kontekstu, stwierdziłem, iż ta cała medialna fama nakręca sprawę. Zresztą wystarczy troszkę poświęcić czasu czytając różne wypowiedzi, oglądając telewizję, czy korzystającz innych środków masowego przekazu, by stwierdzić, że zjawisko to od parunastu lat nasila się.
Nie miałem na myśli konkretnej liczby, bo nie wiele osób oficjalnie przyznaje się do homoseksualizmu.
Mam nadzieje, iż choć troche ułatwiłem Ci zrozumienie mojej wcześniejszej wypowiedzi.
Jestem otwarty na ewentualną krytyke

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Pytanie o tolerancję, w dyskusji o homoseksualiźmie, nie jest pytaniem wyrwanym z kontekstu.
Wręcz przeciwnie- jest to jedno z kluczowych pytań dla poruszanego tematu.
Dlatego prosiłem, bys sprubował wyjaśnic, jak sam rozumiesz ten termin.


Odpowiadając na drugą część wypowiedzi, w której zostały użyte moje słowa ponownie wyrwane z kontekstu, stwierdziłem, iż ta cała medialna fama nakręca sprawę. Zresztą wystarczy troszkę poświęcić czasu czytając różne wypowiedzi, oglądając telewizję, czy korzystającz innych środków masowego przekazu, by stwierdzić, że zjawisko to od parunastu lat nasila się.
O ile wiedza, która dysponuję na temat homoseksualizmu nie jest przeterminowana, to od wielu juz lat ilośc homoseksualistów w populacji ogólenej siega co najwyżej 5%. I w tej kwestii od lat nic sie nie zmienia...
Nie wiem więc skąd informacje na temat zwiększania sie liczby homoseksualistów...

A zjawisko nie tyle się nasila, co zmienia się społeczne podejście do omawianego problemu. A wraz ze wzrostem społecznej świadomości i wiedzy na temat homoseksualizmu można odnieśc wrażenie, według mnie mylne, że to, jak określiłeś zjawisko, się nasila.

Nie miałem na myśli konkretnej liczby, bo nie wiele osób oficjalnie przyznaje się do homoseksualizmu.
Znasz geja lub lespbijke, który/a mówi, że jest hetero?
Albo heteroseksualistę, który mówi, że jest homoseksualistą?
Ja nie...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
drake Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
drake
Wiek: 34
Dni na forum: 6.615
Ostrzeżenia: 1
Posty: 75
ja * ja kiedyś spotkałem pedałów na ulicy jak się macali po tyłkach podeszłem do jednego z nich sprzedałem * buta na klate i zaczołem odmieńca kopać. sory że sie tak tu wyraziłem ale musiałem nie kasujcie czasem tego posta

Nie skasujemy, ale ostrzezeniem obdarujemy, z dwoch powodow, wiesz na pewno jakich.
SoheiMajin Gotenks
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Nie wiem skąd wziąłeś ten pokaźny procent. ALe jeśli Ci wierzyć to 5% w skali świata to około 300 mln. A to chyba pokaźna liczba. Osobiście wydaje mi się ona przesadzona, bo aż tak żle na świecie jeszcze nie ma.
Dai Kaiosama napisał(a):
A zjawisko nie tyle się nasila, co zmienia się społeczne podejście do omawianego problemu. A wraz ze wzrostem społecznej świadomości i wiedzy na temat homoseksualizmu można odnieśc wrażenie, według mnie mylne, że to, jak określiłeś zjawisko, się nasila.
Zmienia się w ten sposób, że powoli zostaje ono postrzegane jako normalność a to powoduje jeśli nie nasilenie to wzrost zainteresowania, ciekawość czy później obojętność. Jeśli coś staje się normalne i nie budzi zastrzeżeń to staje się powszechnne.

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Drake i obudziłeś się cały spocony ?. Skopali Cię w domu i teraz chcesz się popisać?.Ehh ludzie skąd wy takie bajki bierzecie, przy was nawet Cartoon Network wysiada ...

Hm co do tolerancyjności polaków, nie sądzę by była ona zbyt duża. Nasz naród jest typowo nastawiony na stereotypy, które wedle mnie, nie zawsze mają prawo racji bytu.Dlaczego ? Otóż, jak wiadomo, zawsze wśród każdego gatunku znajdzie się ktoś, kto zaburzy istniejącą harmonię. Niektórzy z nas walczą o tę harmonie, gardząc odmiennością danej jednostki. Jednakże, czy jest to słuszne wyjście ? Przemoc niczego nie zmieni ... nam potrzeba zrozumienia, którego niestety nie mamy ...

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
Dawno się tak nie ubawiłem jak podczas czytania tego tematu. Ostatni raz widziałem coś podobnego bodajże wtedy, gdy pewien zatwardziały katolik nie dawał się przekonać, że Jezus był Żydem, nawet pomimo przytoczenia miażdżących dowodów. Dlatego, jako zadeklarowany homoseksualista, nie będę się póki co wdawał w dyskusję, gdyż argumenty strony homofobicznej są ograne do granic możliwości i obalane były już wielokrotnie. Nie widzę powodu, dla którego miałbym się wysilać i bawić z Wami w tę żałosną gierkę. Właściwie, czyż to nie ironiczne, że osoby mieniącie się obrońcami jedynie słusznej miłości wzywają do obdarzania nienawiścią innych ludzi? Zaprawdę, podziwu i naśladowania godna konsekwencja!

W skrócie: Oldzie Shatterhandzie, Ramzesie i drake'u! Brechtam Was.

Natomiast Shabranido, Szaraka oraz Dai Kaiosamę serdecznie pozdrawiam.

Aha, aby było weselej, przytaczam poniżej jeden z moich ulubionych cytatów dotyczących homoseksualizmu. Enjoy.

Sharon Underwood napisał(a):
In high school, while your children were doing what kids that ages should be doing, mine labored over a suicide note, drafting and redrafting it to be sure his family knew how much he loved them. My sobbing 17-year-old tore the heart out of me as he choked out that he just couldn't bear to continue living any longer, that he didn't want to be gay and that he couldn't face a life without dignity. You have the audacity to talk about protecting families and children from the homosexual menace, while you yourselves tear apart families and drive children to despair. I don't know why my son is gay, but I do know that God didn't put him, and millions like him, on this Earth to give you someone to abuse.
Chaos na wieki!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Q'ccaon'naeaeccer na prawdę godna podziwu, jest odwaga na to, by przyznać się na łamach forum, do tego, że jest się homoseksualistą. Ciesze się, że nie traktujesz tego jak chorobę, czy odmienność, co my - hetero - często czynimy. Dajesz nam obraz poglądu także z drugiej strony, której my nie znamy, może jakbyś chciał, to powiedziałbyś nam skąd taki wybór w Twoim przypadku.Oczywiście nie chce ingerować w Twoją osobistą sferę, jednak może informacje , czy też po prostu inny punkt widzenia, da nam szansę bardziej zrozumieć, te jakże, nie zrozumiałe przez nasze społeczeństwo zjawisko. Pozdrawiam.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Każdy będzie bronił swoich poglądów. Po mnie takie brechtanie spływa. Nie interesuje mnie, czy Q'ccaon'naeaeccer jest homoseksualistą, czy się tylko podszywa. Ale jak już zabierasz się za jakiś komentarz to przynajmniej byś się postarał to jakoś uargumentować. Bo jako "homoseksualista" tylko utwierdziłeś mnie w swoich poglądach. Zero dialogu, i zero tolerancji...
Porażka

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  

Forum DB Nao » » » Homoseksualizm
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook