Forum Dragon Ball Nao

» [Klan] Uchiha

Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.828
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Jak w temacie - dowolne rozmowy o wybitym prawie do nogi rodzie Sasuke.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.037
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
W sumie prawie nic o nim nie wiem, tyle, że niemal nie istnieje i Sasuke próboje go odbudować.

Może ktoś tak miły mógłby mi powiedzieć, czy w Naruto pojawią się jeszcze jacyś z klanu Uchiha i czy Kakashi należy do tego klanu.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.833
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Klan Uchiha jeden z najznakomitszych klanów wioski Konoha. Całkowicie wybity przez Itachi-ego w celu rozwinięcia przez niego następnej formy Sharingana ... Jedynym ocalałym z klanu był Sasuke, gdyż jego brat wybrał właśnie go na mściciela. Klan posiadał zdolność ograniczonej krwi jaką jest Sharingan, umięjetność czytania ruchów przeciwnika, a tym samym skopiowania ich, zablokowania, a w późniejszych wersjach także całkowitego przejęcia kontroli nad umysłem oponenta. Rozwieje Twoje wątpliwości, Kakashi nie jest z rodu Uchiha, dostał Sharingana w prezencie, od swojego umierającego przyjaciela ... co do obecności dalszych członków rodu Uchiha w Naruto ? Owszem pojawią sią.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.284
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Tak sobie dziś myślałem i doszedłem do wniosku, że gdyby nie Itachi to Ukrytego Liścia została by zniszczona.
Prędzej czy puźniej orichamaru by przeją ciało któregoś z klanu Uchiha.
A wraz z tym pokonałby bez poroblemu wszystkich. W nieszczęsciu szczęscie...
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.143
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Ja wiem tyle, że z niego pochodzi Sasuke Ucincha i Itachi Ucincha ( Itachi mój ulubiony antybohater w Naruto)
Uchiha Sasuke Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Uchiha Sasuke
Wiek: 32
Dni na forum: 6.133
Ostrzeżenia: 4
Posty: 183
Jeszcze do tego klanu oprócz [ ort! ] Itachiego i Sasuek należą: Obito, i cała rodzina Sasuke,
BioBrolly Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
BioBrolly
Wiek: 36
Dni na forum: 6.284
Posty: 202
Skąd: Warszawa
Klan Uchiha, najsilniejszy niegdyś klan konohany. Klan Uchiha w pewnym stopniu przypomina mi sektę. Ma parę poziomów bycie jej członkiem.
Dzieci w klanie Uchiha nie mają pozycji, potem rangą są Ci którzy mają odblokowani sharingan, następny level to osoby które są wtajemniczeni w historię klanu, a na samym końcu legendarni członkowie którzy opanowali ostatni( prawdopodobnie ) poziom sharingan.

Siłą klanu jest jego doijutsu sharingan no i władanie ogniem. Według legendy fanów ojcem klanu był Tengu ( półbóg) i kobieta z klanu hyuge.

Oczywiście obecnie wiemy, że żyje Sasuke, Itachi, Tobi. Ale nie był bym zdziwiony gdyby ktoś jeszcze. W końcu Itachi mówił o 2 innych mangeyeku sharingan user poza sobą. A z tego co wiem on nie wie nic o Tobim.
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.065
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Bardzo fajny klan XD no i z czym dalszym odcinkiem poznajemy ludzi Uchiha
Kaszalot Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Kaszalot
Dni na forum: 5.996
Posty: 51
Skąd: z nienacka ;P
Bardzo fajny klan , chyba kiedyś najlepszy w całej Ukrytej Wiosce Liścia. Bliżej mi znani członkowie klanu to : Uchicha Sasuke , Uchicha Obito i Uchia Itachi. Członkowie klanu , których znam tylko z nazwiska to : Uchiha Fugaku , Uchiha Inabi , Uchiha Mikoto , Uchiha Shisui , Uchiha Tetsuka , Uchiha Teyaki , Uchiha Uruchi i Uchiha Yashiro.

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Klan] Uchiha
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook