Forum Dragon Ball Nao

» Z jakiego miasta jesteście?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
VEGETA_VEGETA
Gekokujō
Gekokujō
VEGETA_VEGETA
Dni na forum: 6.472
Posty: 1
a ja jestem z raby wyznej ha ha choc bym wolał miasto
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Moje okolice - Katowice, chińska dzielnica, najgorsza dzielnica w Polsce Załęże mozna przeczytać o tym w :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Za%C5%82%C4%99% ... Katowic%29
Nic takiego tam nie znalazłem . I nie słyszałem o twojej dzielnicy. Zato o nowej chucie...

Sam jestem z Polic takie miasto koło Szczecina. I fajnie tu jest, przynajmniej na mojej ulicy.
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Nie ma to jak Brzezowka CITY Very HappyVery Happy Dla niewiedzacych gdzie to jest to jest to w woj.Podkarpackim Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy Brzezowa-Pany Very HappyVery Happy
BRZEZÓWKA CITY!!! Dokładniej jest to koło Dębicy.. jeszcze dokładniej 30km od Rzeszowa:] (wioska o populacji do 300 mieszkańców< moze mniej:P>)
domisiek Kobieta
Wojownik
Wojownik
domisiek
Wiek: 34
Dni na forum: 6.478
Posty: 47
Skąd: Brzezowka
Nie badz taki madry i do przodu bo ci kochany tylu zabraknie

Chcialam powiedziec ze ty nie mieszkasz w wiekszej wiosce hahahhahahaha LUBZINA To dopiero wiocha Populacja nie siega nawet do 300 Drogi jak z epoki kamienia,domy je to trudno nazwac domami to raczej miniaturowe szalasiki. To tak bez obrazy Na smianie to wez Legolas_ssj4 a nie na serio

Często najmądrzejsza odpowiedzią jest milczenie...

Cierpienie jest krzyżem, jeśli upadniesz-> zginiesz!

ŻYj z cAłYcH Sił I UśMiEcHaJ SiE Do lUdZi, Bo nIe jEsTeś SaM
Legolas Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]

Wiek: 31
Dni na forum: 6.537
Ostrzeżenia: 1
Posty: 432
Chcialam powiedziec ze ty nie mieszkasz w wiekszej wiosce hahahhahahaha LUBZINA RazzRazzRazzRazzRazzRazzRazzRazz To dopiero wiocha Smile Populacja nie siega nawet do 300 Razz Drogi jak z epoki kamienia,domy je to trudno nazwac domami to raczej miniaturowe szalasiki. To tak bez obrazy Very HappyVery HappyVery Happy Na smianie to wez Legolas_ssj4 a nie na serio
Nie chciałbym Cię kochana zamartwiać, ale nie mieszkam w Lubzinie.. Gdybym mieszkał w tej wisce, miłbym numer odpowiadający tej miejscowości.. Widzisz mam numer 2** B Brzezówka ( adresu nie zdradze) I tak cześćciej przebywam na Brzezówka City

P.S Nie uwzględniajmy tekich postów w tematach, lepiej załatwić to na priv, gdyż możemy otrzymać ostrzeżenie, a to boli jak kołek wbijany w serce:P
szaman
Wojownik
Wojownik
szaman
Dni na forum: 6.470
Posty: 31
a ja mieszkam w Tarnobrzegu... Małe miasto ponad 50tys. mieszkańców. 80 km od RZeszowa chyba
out Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
out
Wiek: 32
Dni na forum: 6.464
Posty: 5
Mieszkam koło Włocławka w małej mieścinie, ale za rok będę mieszkać w Toruniu (:
ItzBolo Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
ItzBolo
Wiek: 35
Dni na forum: 6.463
Posty: 73
Skąd: Gdansk
Gotenks napisał(a):
Ja oczywiście z Gdańska.
Ja tez a jaka dzielnia Gotenks ??
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
Ja na razie [ ort! ] mieszkam w Rzeszowie, ale za ok. rok się przeprowadzam (B00J SI3 SZ4R4<)

EDIT:
w tym roku otwarcie stoku narciarskiego
śmiem w to wątpić, w tym roku to raczej nie będzie możliwe

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez bad orydżinal nick: 18.12.2006, 12:57
Trunk
Nameczanin
Nameczanin
Trunk
Wiek: 33
Dni na forum: 6.352
Posty: 60

Obraz
Cut my life into pieces- this is my last resort!
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.536
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
A nie z Matysówki O_o, bo jak nie, to moje hasełko pisane l33t językiem nie ma sensu

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.289
Posty: 197
Skąd: World Below
Też nie narzekam , chociaz ponoć Opole to wielka dziura udająca miasto;).

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Ja mieszkam blisko miasta Człuchów, gdzie znajduje się drugi największy zamek krzyżacki w Polsce (niestety zniszczony przez Prusaków i przez mieszkańców miasta w celu odbudowy budynków). Warte uwagi jest to, że Władysław Jagiełło zamiast Malborku (lol, napisałem Grunwaldu xD) wolał zdobyć Zamek Człuchowski. (O zamku tym mowa jest również w książce "Krzyżacy").

Cóż, województwo pomorskie .

Może dobrze też abym wspomniał, że nie daleko Człuchowa leżą też Chojnice, jedno z większych miast Polski. Znaczenie historyczne: Pierwsza klęska wojsk Polsko- Litewskich .


http://pl.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82uch%C3%B3w

(lol2, pomyliły mi się linki, bardzo przepraszam)

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 11.02.2007, 10:48
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
maja napisał(a):
ja jestem z krakowa ale niestety za jakis rok przeprowadam sie do jakiejs pieprzonej wsi czyli michalowic a ja tak lubie KRK
nadal krakow ale do michalowic sie jednak nie wyprowadzam i cale szczescie niestety i tak sie musze gdzies wyprowadzic
VegatZ Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
VegatZ
Wiek: 40
Dni na forum: 6.598
Posty: 151
Skąd: Lincoln
Ja czyli VegatZ czyli też Michał - mieszkałem w bardzo małej miejscowości - Sarnów - rejon zagłębie, ok 12 km od Sosnowca ok 30 od Katowic. Nic nigdy sie nie działo jak to na wiosce, za to calkiem ładnie i spokojnie.
Obecnie mieszkam w Lincoln [Wielka Brytania, East Midlands]. Przepiekne miasto, pelne zabytkow, starych kosciołów, jest zamek i ogromna katedra. Do tego cała masa pubow i bardzo nowoczesny uniwersytet.

pozdrawiam

You seek a God to stand above you,
wrapping healing arms around you.
You'll find another God of pain,
a God of suffering and tears.
Ramzes Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Ramzes
Wiek: 37
Dni na forum: 6.252
Posty: 119
Skąd: Kraków
Ja obecnie studiuję w krakowie a czasami można mnie spotkac w rodzimym mieście tj. Wadowicach

pozdrawiam wszystkich

Long is the way AND Hard, that out of hell leadsup to Light.
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
ja mieszkam na wsi niedawno troche studjowałem, ale matme oblałem i przerwałem.

PS Od pażdziernika od nowa wcielam sie w postać studenta z Krakowie

Pozdro
Uriel Tuwor Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Uriel Tuwor
Dni na forum: 6.211
Posty: 20
Skąd: się biorą dzieci??
Ja jestem z Nidzicy. Małej miejscowości koło Olsztyna.

Obraz
Drakan
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
Drakan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.212
Plusy: 7
Posty: 1.646
Skąd: Elizjum
Moje miasto, nie-miasto to Włoclawek, woj. kujawsko-pomorskie, prawie samo centrum, ostatnio z resztą bardzo popularne w całej Polsce z wiadomych powodów. Niby mamy ok. 150 tys. mieszkańców, ale czasem czuję cię gorzej jak na jakiejś wsi. Trudno o jakiś bardziej zaawansowany sprzęt plastyczny, mang też coś mało (ale od czego Empik i internet). Do Torunia też blisko, ok 50 km. Ale nie narzekam. Nie dla mnie ieś i natura. Nocne światła w mieście, ta atmosfera i świadomość siebie. Ach...

I know I'm strange, but what are You?
Ech, gdzie te czasy Nao oświecone...
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.036
Posty: 118
Skąd: Kielce
Kielce - Południowo Wschodnia Polska, niby zadupie, ale ostatnio to miasto się dobrze rozwija. 250 tys mieszkańców. Wybudowaliśmy ostatnio nawet stadion, mamy drużynę w 1 lidze. Ogólnie nie jest źle, może nie mamy wysokich multiplexów i kolorowych drapaczy nieba, ale jest kilka większych osiedli, ładny rynek, odwaloną głowną ulicę "Sienkiewkę", pare zabytków. Jest u nas parę biurowców, fajne centrum kultóry. Ogólnie lubie swoje miasto, nie nudze się tutaj, w nocy można wyskoczyć gdzieś i się zabawić, jest kilka fajnych lokali. Polecam do zwiedzania i zapraszam.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Z jakiego miasta jesteście?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook