Forum Dragon Ball Nao

» Sacred

Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Od jakiegoś czsu gram w Sacreda- aktualnie w Sacred Underworld.

I zwracam się z tradycyjnym pytaniem- czy graliście w tę gre i co o niej sądzicie?
Wiem, że to dwa pytania, ale...

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Sacred to moja ulubiona gra!!
Niestety nie moge w nia teraz pograc bo ja pozyczylam komus a ten ktos zggubil a oczywiscie sciagnac nie moge (nie pytajcie czemu..)
Ale jak o niej mysle i wiem ze sabie w nia nie pogram strasznie mi sie smutno robi nie wiem wlasciwie dlaczego ja lubie jakos mnie tak wciaga i nie moge przestac gdy juz przy niej siedze.
Niedawno wyszla 2 czesc nie gralam w nia jeszcze ale chyba se sciagne bo jestem ciekawa czy jest tak samo dobra jak pierwsza odslona.
Lubie tez to w tej grze ze po dluzszym graniu mozna znalesc jakies ciuchy z horroru lub inne ciekawe zeczy (np. maske i miecz Jasona z filmu "piatek trzynastego" albo zbroje ktora daje do np. "20% do śmierci wrogów na twoj widok ponizej twojego lvl" genialne to jest jedziesz se koniem a moobki same umieraja gdy cie zauwaza^^
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
Jakieś pół roku temu grałem w Sacred.Gra jest bardzo fajna choć przyznam że osobiście wole spell forca nie wiem dla czego ale jakoś bardziej mnie wciągnoł.Co do sacreda to przyznam sie że nie przeszłem całej gry ale mniej więcej połowe mapy odkryłem więc myśle że to sporo zwarzywszy na czas jaki mi to zajeło.Gra jest bardzo dłóga, mnóstwo wrogów do pokonania, przedmiotów do zebrania.W dodatek o którym mowa podziemie niestety nie miałem przyjemności zagrać ale kto wie.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
A ja mam dodatek tylko że nie mam samego Sacreda zabije tego kolesia normalnie a w podziemiach sa jeszcze 2 nowe rasy Diabelstwo (ja tak go nazywam bo nie wiem dokladnie jak sie nazywa i jest on płci żeńskiej) i krasnal (tylko płci męskiej) co do 2 jak juz mówiłam a raczej pisałam nie grałam ale chętnie ją se ściagne na wakacje i popykam^^
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
w podziemiach sa jeszcze 2 nowe rasy Diabelstwo (ja tak go nazywam bo nie wiem dokladnie jak sie nazywa i jest on płci żeńskiej) i krasnal (tylko płci męskiej)
Owo diabelstwo, to demon nazwany w poslkiej wersjoi językowej Demoniczna Wieźmą, co nijak ma się do rzeczywistości. Demon właściwie nie dsyponuje magią, co może sugerować polskie nazewnictwo. Ma za to kilka ciekawych, dosłownie piekielnych, umiejetnosci.
Co do Krasnoluda to jest on chyba najlepsza postacia w grze. Świetny w walce z dystansu-tu pzewage daje mu mozliwość posługiawania się bronią palną,. Doskonale radzi sobie także w walce w zwarciu- umiejetności bojowe dla walki toporami i... miotacz ognia:)
Co do innych klas postaci, to sąjeszcze Gladiator, Leśy Elf, Mroczny Elf, Serafin i Mag Bitewny.
Z wymienionych postaci nie grałem tylko Lesnym Elfem, ale tym bohaterem wymiata mój brat
Co do samej gry, to trzeba powiedzieć, ze jest wysmienita.
Przede wsyztskim zachwyca jej ogrom. Wielki świat ANcarii powiększony jeszcze o Podziemie robi piorunujące wrażenie.
Ilość i zróznicowanie misji, ogromna ilość przedmiotów do zdobycia, wrogowie i... i tak dalej i tak dalej.
Sacred naprawde może zachwycić.
Z kultowe Diablo/ Diablo 2 nie sięga mu do piet

Ogólnie grę polecam wszystkim miłosnikom gier RPG(bo chyba mozna tę grę zaliczyć do tej kategorii), a takze fantastyki i zwykłej dobrej zabawy. Sacred gwarantuje jej bardzo, bardzo dużo.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Lilu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
Lilu
Wiek: 32
Dni na forum: 6.502
Posty: 885
Mag bitewny jest najlepszy [ ort! ] jesli chodzi o potworki bo ma duzo skili na mas teren ale najlepszym [ ort! ] postem na smoki jest lesny elf jak zrobisz pewna kombinacje u takiego goscia to 2x puszczasz taki skilek i smok praktycznie niezyje^^
Ale grałam wszystkimi postaciami ale jak juz mowilam najlepszy [ ort! ] dla mnie jest mag
pp3088 Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin

Dni na forum: 6.651
Posty: 227
Skąd: Z piekła
Lilu napisał(a):
Mag bitewny jest najlepszy [ ort! ] jesli chodzi o potworki bo ma duzo skili na mas teren ale najlepszym [ ort! ] postem na smoki jest lesny elf jak zrobisz pewna kombinacje u takiego goscia to 2x puszczasz taki skilek i smok praktycznie niezyje^^
Ale grałam wszystkimi postaciami ale jak juz mowilam najlepszy [ ort! ] dla mnie jest mag
Zapewne chodzi o "przeszywająca strzałe + seryjny strzał".

Co do gry grałem sporo, nadal czasem lubię przysiąść do mało wymagającej siekaniny, która jest idealnym odstresowywaczem. A gra na necie z odpowiednimi ludzmi jest bardzo dobra, przynajmniej nie ma szans na kopiowanie itemów i hacki jak w CBN w Diablo 2. Gra cechuje się dobra grafiką, jedyną rzeczą, która może razić to troche patetyczny klimat lekkiego fantasy, jednak po dłuższej rozgrywce nie stanowi już żadnej niedogodności.

P.S. Dai grasz na Singlu? Jeżeli tak to zapraszam na Netowe rozgrywki, jeśli jesteś dobry wybierz tryb HC, do jednej śmierci. Miło by było pograć wspólnie.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Sacred
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook