Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Hate DB

Strony:   1, 2, 3
Radzio Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 33
Dni na forum: 6.250
Posty: 10
Skąd: Kraków
Ja miałem ze trzech kolegów ktorzy mieli pojęcie o db.Nie mowie ze takie jak ja ale nawet cos wiedzieli Ze mnie raczej nikt sie niesmieje kiedy mowie ze ogladam odcinki,filmy kinowe czyteledyski.po prostu [ ort! ] zakochałem sie w tej bajce.Najlepsza bajka i serial jaki kiedy kolwiek widzialem.Podejzewam ze bede mial 70 lat i dalej bede sie tym zachwycal.Marzy mi sie film z prawdziwymi aktorami DB albo kolejna seria bo GT skonczylo sie beznadziejnie.To znaczy fajnie ale czuje niedosyt
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.630
Plusy: 2
Posty: 1.408
Radziu...Szereg sprzeczności, które niczym wezbrana rzeka przepłynęły przez twoją wypowiedź, wzbudza, co najmniej, usmiech na mojej twarzy...

Po pierwsze DB to nie bajka!
Zajrzyj na tę stronę.
Podane tam informacje powinny rozwiązac ten problem.
O marzeniach nie będę się wypowiadać, bo w końcu czym byłby świat, gdyby ludzie nie marzyli...?

I jak z tym zakończeniem GT- podobało Ci się, czy nie?
A może leipiej nie odpowiadaj...

A tak zupełnie poza tym...

PISZ NA TEMAT

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Gogeto Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Gogeto
Wiek: 30
Dni na forum: 6.244
Posty: 53
Skąd: okolice Włocławka
Dobrze, że poruszasz ten temat.......
DB to nie jakaś tam sobie bajeczka....... w , której nic tylko się biją. Pokazane są tu także cechy jakie ma każdy człowiek na przykładzie Mr.Satana, który aby mieć sławę i pieniądze gotów jest kłamać nawet rodzinę........ po dłuższej refleksji można dojść do wniosku, że sami też tak byśmy postąpili. Pokazana duma Vegety także nas uczy tego, że nie jest grzechem prośba o pomoc.........
Znowu pycha wszystkich przeciwników uczy nas, że nie warto się pysznić, a zło zawsze pregrywa.

W innych bajkach (bezsensownych) np. "Atomówki" nie jest to pokazane czy innych bzdurach......

Dla mnie DB IS THE BEST!
Kyasarin Kobieta
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]

Wiek: 32
Dni na forum: 6.223
Posty: 633
Skąd: Kielce
Ja powiedziałam przyjaciólce o tym, że oglądam i ona nic nie powiedziała. Ale mój kuzyn (który dowiedział się pierwszy) śmieje się z DB. Nie chce oglądać, bo jak inni uważa DB za bajeczkę dla grzecznych dzieci. I chociaż mu tłumaczę, że DB ma przesłanie i w ogóle [ ort! ], a on tylko sie ze mnie śmieje.. Tłumacz takiemu..
Zgadzam sie z eli:
zacznijmy od tego że dla 'niewtajemniczonych' każde anime to bajka dla dzieci
tak bywa. Ja to nazywam stereotyp Pokemona
Damian13
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 6.212
Ostrzeżenia: 1
Posty: 48
Własnie nie wiem DB to jest super manga wiec dlaczego wszsycy uważaja za dzioecinjna to jest głupie

Dragon Ball to super Manga
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.255
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
u nas jest taki jeden który zna db ale z nim rozmowa ... oh

on ma karty z chipsów i tylko przez nie stara się pamiętać DB ale ob czyta tak jak napisane okropność. na szczęście mam przecież was i mogę z wami pogadać
Byczusia Kobieta
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Byczusia
Wiek: 30
Dni na forum: 5.822
Plusy: 6
Posty: 4.735
Skąd: z świata snów i marzeń
A tam, nie przejmuję się tym, że ktoś z moich kolegów i koleżanek( tylko niewiele moich znajomych wieo tym, że uwielbiam to anime), wyśmieje mnie ,że lubię dragon ball. Owszem, wiem, że niektórzy twierdzą, że dragon ball to bajka dla przedszkolaków. Nawet nie wiedzą jak bardzo się mylą.

[img][/img]
,,Nie możesz poświęcić życia za ukochaną osobę, musisz żyć ,by jej chronić"
,,W świecie ninja ci, co łamią zasady są śmieciami. Ale ci, co porzucają swoich przyjaciół są gorsi niż śmiecie"
[http://yog-sothoth.tanuki.pl/main/licznik/byczusia/250x50.png]
,,Bo jeśli głupotą jest obrona życia
Będę głupcem do ostatniego dnia"
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3

Forum DB Nao » » » Hate DB
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook