Forum Dragon Ball Nao

» [Tawerna] Rekrutacja na sesje - Forgotten Realms

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ależ naturalnie! W 'Mroczny cień' wplotę mnóstwo wątków, które później pomogą mi poprowadzić moją sesję, będącą niejako jego kontynuacją.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja także, wreszczie poznacie moją prawdziwą postać
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mam nadzieję, że nie przestałeś mnie lubić za pomysł z szaleństwem Aurona, Mateuszu? Bo nic innego, co by umożliwiło powrót logiki świata, nie przyszło mi do głowy.

Tak czy inaczej, słuchajcie, panocki . 'Mroczny cień' się skończył, ale "Coś się kończy, coś się zaczyna", cytując Sapka. Trzeba rozpocząć nową sesję. Mam nawet pewien pomysł . Otóż wszystko będzie się kręcić wokół MNIE (jaki ja jestem egocentryczny ...), czyli cudownie zmartwychwstałego Xana . Naturalnie będzie on na 'dzień dobry' dosyć potężny, więc inne postaci (a mają to być żółtodzioby!) muszą najpierw trochę potrenować. Proszę tutaj wszystkich chętnych do wzięcia udziału w mojej sesji o przedstawianie swoich bohaterów. Opisy nie muszą być tak długie jak mój, ale powinny być raczej trochę obszerniejsze od np. nic nie mówiącej charakterystyki Xerona. To jak będzie ? Liczę na Wasze wsparcie.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.047
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Ok, więc ja będe pierwszy, może to zachęci reszte , oto moja postać:

Imię: Revan
Rasa: Człowiek
Charakter: Praworządny dobry
Klasa: Paladyn
Wiek: jakieś 20 lat
Specjalizuje się w: mieczu oburęcznym
Bóstwo: Helm ponad wszystko

Opis postaci:
Revan urodził się w małej rybackiej wiosce gdzieś na wybrzeżu Morza Mieczy. Jego rodzinne strony od zawsze były nękane przez rozbójników i wszelkiej maści potwory. Ojciec chciał go wychować na dobrego rybaka aby kontynuował rodzinną tradycje nieprzerwaną od kilku wieków. Revan zdecydował inaczej. Od dziecka był wychowywany przez dobrych i sprawiedliwych choć biednych rodziców, na własnej skórze odczuł zło tego świata i obojętność wielu ludzi na krzywdy innych. Z ciężkim sercem odrzucił nalegania ojca by uczył się dalej od niego fachu i już wieku 12 lat opuścił rodzinny dom aby starać się pomóc w przyszłości takim jak on. Przez pół roku podróżował po Wybrzeżu Mieczy chwytając się różnej pracy (np w gospodarstwie), przez ten czas zyskał też troche umiejętności radzenia sobie bez domu i jakiejkolwiek pomocy. Gdy zbliżały się jego trzynaste urodziny spotkał pewnego helmite, który oczarował go opowieściami o jego dobrym i prawym bogu oraz o paladynach, którzy mu służą. Natychmiast udał się do najbliższej siedziby zakonu gdzie przez siedem kolejnych lat poznawał sekrety Helma, kodeks paladynów, nabywał wiedze oraz trenował ciało doskonaląc się w walce. Po niedawno otrzymanych święceniach na paladyna w służbie Helma wziął zbroje, miecz które otrzymał , a także sakwe z małą ilością pieniędzy i wyruszył w świat aby spełnić swe postanowienie, uczynić świat lepszym i chronić prawych.

Wygląd: Revan ma dość długie bląd włosy opadające mu na ramiona. Jego morskie oczy patrzą na świat bystro i z radością, ale widać w nich ogień gniewu gdy dzieje się zło. Nie jest szczególnie wysoki, ma 180 cm wzrostu i jest średniej budowy choć posiada znaczną siłe po latach treningów i niezwykłą zręczność. Nosi typwową dla paladynów Helma zbroje płytową, a także ma zawsze przy pasie poświęcony by zabijać z łatwością nieumarłych miecz oburęczny.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Kamzo: 07.05.2005, 0:09
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Xan rada dla ciebie - z tego co widzę, lepiej będzie jeśli sam powiesz jakie postacie są ci potrzebne do sesji. Mnie teraz nie ma muszę zakuć, nie bede miala czasu na tworzenie postaci do tego sie trzeba przylozyc. POza tym co po niektorzy maja awersje do wymyslania (np. Majin) wiec lepiej jesli jako MG zrobisz to za nich.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ale mi nikogo konkretnego nie potrzeba! Tak naprawdę to historia (wbrew moim słowom) raczej nie będzie toczyć się wokół Xana. Wątek Siedmiu będzie po prostu równoległy do głównej osi fabularnej i skupiać się będzie na psychicznych przemianach mojego bohatera. Ale zawsze mogę stworzyć kilka szablonów postaci dla potencjalnych graczy... Potrzebuję tylko wyraźnego potwierdzenia, że ktoś CHCE grać.

Majin_Vegeta nie tak dawno temu taki oto post napisał(a):
nie gram...
Majin, inteligencja i długość Twojej wypowiedzi powaliły mnie na kolana. Tak doskonałego posta nie widziałem od dawna. Pokazuje on, że wciąż darzysz szacunkiem to forum i ludzi na nim piszących, wbrew fałszywym pogłoskom wcale nie nabijając sobie licznika postów. Gratuluję!

Wracając do tematu: Twój opis, Kamzo, jest bardzo dobry i kojarzy mi się trochę z Ajantisem z Baldur's Gate 1 ("Helm! Give me strenght!", "With Helm's blessing."). Cieszę się również, że jesteś praworządny dobry . Wyobrażam już sobie Twego gorącogłowego paladyna w towarzystwie stoickiego i samotniczego z natury Xana .

A tak w ogóle to ktoś jeszcze jest chętny? Bo nie będę chyba grać tylko z Kamzem.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja w to ide. Mechanike wywalamy do kosza karty postaci załatw sobie z kożdym z osobna przez maila czy PW.
Majin na pewno [ ort! ] nie grasz, nie trzeba referatu, naprawde.
Megane wchodzisz też...?
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
W drużynie są już wojownik i paladyn, teraz możemy dodać jeszcze łowcę, barbarzyńcę, mnicha, złodzieja, kapłana, druida, maga, zaklinacza czy barda. Nie zapominając o wieloklasowcach i 'postaciach nieokreślonych'. Aby stworzyć szablon bohatera potrzebuję tylko bardzo ogólnego zarysu, kim miałby być. Coś pomiędzy opisem Sephirota i charakterystyką Clash.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Majin na pewno [ ort! ] nie grasz, nie trzeba referatu, naprawde.
nie gram, wole grać samodzielnie, a nie mieć autopilota do postaci

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Szczerze mówiąc/pisząc jestem z tego bardzo zadowolony, bo nie lubię, gdy mi ktoś rozwala co pięć minut sesję.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Z góry mówię że wybieram elfkę dwuklasowca (wojownik/druid). POwiedzmy że coś w styku Jaheiry. Całą reszte postaram się skleić w tygodniu na razie [ ort! ] nie mam czasu unfortunately
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
jak jest nowa seria to ja sie zgłaszam, tylko jeszcze nie wiem jako kto
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Rezerwuje sobie łowce - elfa. Tylko pozniej go opisze teraz nie mam czasu, checi ani weny
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Błagam, tylko nie wybierajcie samych wojownikopodobnych mięśniaków! Kamzo to paladyn, Łasiczka – pół-wojowniczka, Megane – łowczyni... eMate, cała nadzieja w Tobie! Jeżeli też chcesz walczyć wręcz, to weź sobie barda albo innego maga/wojownika, błagam Cię! Bo inaczej będzie pięciu prawie czystych rębajłów...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja mogę być czystym druidem względnie dzisiaj w nocy się tu pojawią nasze opisy CHciałam maga ale to jest za ciężkie. Do tego trzeba fajnie pisać ja tego nie potrafię. Druid znowoż tyle nie czaruje...
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
ja bede kapłanem -> takim jak w Heroesie

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ja jestem summonerem

Łasica: ma być zz tego co wiem system D&D... Xan sam zdecyduj twoja sesja:)

no i ?
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Łasiczka: weź sobie zmiennokształtnego, takiego jak Cernd w Baldur's Gate 2. Już widzę tego straszliwego łasicołaka .

Majin: pamiętaj o zaakcentowaniu w opisie swojej wiary. Polecam Ci Talonę (bogini trucizn, o ile dobrze pamiętam) lub Cyrica, pasują do Ciebie .

eMate: chrzanić system. Darujemy sobie wszystkie tabelki, rzuty kośćmi, zasady tworzenia postaci i inne tego typu bzdury. Liczy się tylko uniwersum: Forgotten Realms.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Xan a mi co doradzisz? Bo szczerze mowiac mam mierne pojecie o fantasy
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Hmm... A jak w Twoim wyobrażeniu powinna wyglądać prawdziwa łowczyni? Jaka powinna być jej specjalizacja? Łuk? Dwa miecze lub topory? Włócznia? A może sztylecik i dziabanie nim w plecy biednych potworków? Albo wspomaganie walki wręcz magią druidyczną? Ha, a co powiesz na procę? Tyle możliwości... Że o religii nie wspomnę (naturę reprezentuje bardzo wielu bogów).

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » » [Tawerna] Rekrutacja na sesje - Forgotten Realms
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook