Forum Dragon Ball Nao

» Alkohol und Dragi

Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
A więc jak w temacie: lubicie sobie czasem popić? Tylko na imprezkach, dla towarzystwa czy raczej częściej? Na odstresowanie co weekend, czy tylko od czasu do czasu w zaciszu domowym?
No i szanowne dragi. Ktoś próbował, ktoś bierze a może wasz najlepszy przyjaciel własnie się stacza? Jesteście za czy przeciw?
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
tak jak juz kiedys gdzies napisalem jestem na razie [ ort! ] abstynentem i nie pije ani nie pale tym bardziej nie biore w zyle. Czasami jak gdzies na imprezce pija to napije sie lyka od kolegi ale to wszystko i dlatego sie ze mnie bardzo czesto smieja. "A ten nie pije, haha , mama mu nie pozwala" takie teksty leca czasami ale mam to gdzies.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Palić, broń Boże! A tym bardziej narkotyki... Ale pić co nieco to pije . Moim zdaniem mozna sobie poprawic humorek jakas mala dawka alkoholu, ale bez przesady! Aby sie zarrznac w trupa albo zwracac zawartosci zoladka , co to to nie!
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Abstynentką nie jestem, ale nie pijam dużo. Czasem jak gdzieś mnie wywieje do jakiejś knajpki to wiadoma rzecz, że dla towarzystwa/rozluźnienia/smaku/Bóg wie czego jeszcze wypije sobie dwa piwa, czy tam jakiegoś drinka. Ale w życiu się nie urżnęlam, bo to raczej mało pociągająca perspektywa.
Co do dragów - krótko mówiąc świństwo na potęgę. Mam cholerstwo domu już jakiś czas, i nie planuję spożywać.
Papierosów nie trafię, w życiu nie próbowałam, i nie zamierzam. Moja matka kopci na potegę i widzę co z nią te fajki robią
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Wiec tak, dragi, narkotyki, czy jak to tam woli okreslać, nie uzywałem i nie bede, Odnosnie papierosów, paliłem 2 lata, prawie paczke dziennie, i nie pale rok już, a co do alkoholu to nie okłamujmy sie, zawsze jest w zyciu ludzkim ;p nawet w najmniejszych ilościach

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
mnie nie jara picie, tylko strata hajsu wszystkei moje ziomy piją, ale mnie to nie kręci, a co do jarania no to nigdy w zyciu!

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 10.04.2006, 17:23
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja, jak już kiedyś napisałem, ślubowałem, że do trzydziestego roku życia w celach... hmm... rozrywkowych nie spożyję ani kropli alkoholu. I planuję ten ślub spełnić. Mimo tego jedną z moich zasad jest "Wino rozwesela serca", więc nie zamierzam Was bynajmniej potępiać, przynajmniej jeżeli macie dość lat na karku i pijecie z umiarem.

Co do narkotyków i papierosów (wliczanych przeze mnie w poczet tych pierwszych), to jestem zdecydowanie na NIE. Może Megane nie uwierzy, ale zawsze trzymam się od tego paskudztwa jak najdalej. Ha, zabrzmi to trywialnie, ale zbyt bardzo lubię wolność, by się uzależniać.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Ja, jak już kiedyś napisałem, ślubowałem, że do trzydziestego roku życia w celach...
Ale hardkor Gozej masz niz ja z Megane

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
No Majin, teraz to przegiąłeś jak Samochodzik to przeczyta, to się dopiero przekonasz co to hardkor...

Xan co do uzależnień to masz rację - w pewnym sesnie odbierają nam wolność. Moja matka która kopci papierosy jak komin fabryczny, jest tego najlepszym przykładem. Pierwszą jej czynnością jaką wykonuje po obudzeniu się jest sięgnięcie po fajki i zapalniczkę
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
moja tak samo nie wspominajac czasem o wstawaniu w nocy na papierosa, ale de best sa takzwane "sniadania" kawa +papieros rządza

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
wspolczuje tym ktorzy musza ogladac jak ich bliscy sie zabijaja. Najbardziej popularny i najbardziej bezlitosny nalog po dragach. U mnie w domu nikt nie pali i nie pije najczesciej ale widzialem rodziny w ktorych caly czas sie pali i nawet rodzice pozwalaja dzieciom a przynajmniej przymykaja na to oko.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
U mnie w domu nikt nie pali i nie pije
to sie ciesz, bo moja matka jara jak smok, ale mi nie pozwala/ła , z piciem to raczej tylko do mnie sie ogranicza XD

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Moja matka takze kopci duzo . ALe ja szantazuje i zabieram papierosy. Nie nawidze jak ktos pali. Odrzuca mnie od razu zapachem fuj . Z piciem to szczerze mowiac moja matka pije mniej ode mnie XD. Ale probuje sie powstrzymywac
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Ale probuje sie powstrzymywac
nio! tak ma być, widać męską reke!

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.025
Posty: 518
Ja ci dam i tak ma byc . Ciekawe jak tam z twoja przysiega 'nie picia alkoholu'
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Ja ci dam i tak ma byc . Ciekawe jak tam z twoja przysiega 'nie picia alkoholu'
Nie pije!! wczoraj tylko jedno piwo[3l] o którym wiesz!

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.035
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Scyller napisał(a):
wspolczuje tym ktorzy musza ogladac jak ich bliscy sie zabijaja.
Ja do nich niestety należę. Moi rodzice starali się już rzucić palenie, ale zawsze coś nie wypalało... stfu... nie wychodziło. A to aby powstrzymać głód nikotynowy mój ojciec musiał jeść tyle landrynek, że stwierdził, iż się nie opłacało (serio!), a to moja mama obiecała, że jak ojciec nie będzie palił przez dwa tygodnie, to sama rzuci (nie rzuciła, więc małżonek się wkurzył i wrócił do nałogu). Naprawdę przestaliby palić chyba dopiero wtedy, kiedy ja umarłbym jako tzw. bierny palacz...

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.059
Posty: 482
Skąd: Kraków
moim zdaniem wtedy z rozpaczy palili by jeszcze wiecej niz wszesniej, bo wtety byloby im wszystko jedno ...

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.041
Posty: 501
Naprawdę przestaliby palić chyba dopiero wtedy, kiedy ja umarłbym jako tzw. bierny palacz...
Mylisz sie Xan, oni by nie przestali palić, tylko z nerwów by musieli sobie zapalić

END
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.025
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
ja słyszałem od mojej babci, ktora pracuje gdzies w klinice, że osoba przebywająca razem z palaczami jest bardziej zagrożona utratą zdrowia, mimo, iż nie pali
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5, 6  

Forum DB Nao » » » Alkohol und Dragi
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook