Forum Dragon Ball Nao

» Trunks Story

Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Ostatnio w internecie znalzłam na pewnej stronie kolejną grę DB do mojej kolekcji...zaczełam w nią grać i szło mi całkiem nieźle bo mniejwięcj znam przebieg zdarzeń...i w końcu [ ort! ] zaczeła się 1 walka z Androidami...i jak udało mi się je pokonać (jakieś 3 grzybki, drzewo, i ognista kula) to pokazało się w połowie zniszczone miasto do, którego nie mogłam wejść... obeszłam je dookoła a potem mi napisało że Androidy mnie zabiły i Game Over...co mam zrobić jak już pokonam te Androidy aby nie przegrać gry??Ma ktoś może tą gre na komputerze??Jesli nie , a chciał byś mi pomóc [ ort! ] to napisz na PW prześle ci linki i może Ty coś wykombinujesz...BAEDZO PROSZE O POMOC ale nie chce żadnych kodów ani nic w tym stylu bo wtedy cała gra traci sens i nie można pokombinować
PROSZE POMÓŻCIE!

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Ta gra jest króciutka... Zaczynasz grę Trunksem, wychodzisz z domku i idziesz w kierunku południowym (nie idziesz do Gohana! i nie osiągasz SSJ), aż dotrzesz do żółtego, kwadratowego, skrawka ziemi i wciskasz enter. Niestety ni będziesz mogła się zmienić później Trunkiem w SSJ, zostało to niedopracowane przez autora tej gry. Przenosi cię to przeszłości, tam walczysz z Frezzerem, oczywiście od razu go pokonujesz, nie przenosisz się nawet do ekranu walki. Idziesz w dół tam gdzie stoją Gohan, Bulma, Piccolo i Vegeta. Podchodzisz do stojącego koło nich znaku i wciskasz enter. przylatuje Goku, pla,pla,pla. Później przenosi cię w inne miejsce 3 lata później, musisz znaleźć wszystkich bohaterów, idziesz w górę a potem skręcasz w prawo, i w dół. Idziesz aż zanjdujesz Vegetę, Piccola, Yamchę i Tenschinchana, oczywiście nie stoją oni przy sobie. Idąc do nich lepiej co chwila zapisuj grę, bo jeżeli choć raz zaatakują cię grzybki i drzewa,to zabiją cię i gra skończona. Gdy znajdziesz już wszystkich bohaterów, wracasz w miejsce z którego przybyłaś i idziesz cały czas w lewo, a potem w dół. Musisz znaleźć znak, stanąć przed nim i wcisnąć enter.
Przeniesie cię on do pałacu Dendiego, gdzie dołączą do ciebie Goku i Gohan.
Wychodzisz z pałacu i trenujesz,aż do momentu osiągnięcia przez Vegetę levelu 72. Potem idziesz cały czas do góry,aż dotrzesz do morza. Idziesz cały czas brzegiem(nie pamiętam dokładnej drogi, sama ją znajdziesz!), aż dotrzesz do Mr.Popo. Pogadaj z nim. Przeniesie cię ona na wyspę, gdzie czeka na ciebie Cell, walczysz z nim i oczywiście wygrywasz. Niestety gohan nie zmieni się w SSj2 Kolejny błąd w grze.
Po skończonej walce wracasz do przyszłości, gdzie o dziwo zastajesz całą drużynę Z, oto ostatni błąd w grze. Musisz znowu walczyć z cellem, ale tym razem w pierwszej formie. Pokonujesz go i koniec gry. Nie powiem ci jednak, jak do niego dotrzeć ;p
Gra jest bardzo słaba, autor nie dopracował jej. Dużo lepszymi grami zrobionymi w RPG makerze są Goku Jr. Adventure i Vegeta Jr. Adventure. Pograj sobie w te dwie.
Nikky Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Nikky
Dni na forum: 6.077
Posty: 106
Skąd: z księżyca :)
Super bardzo Ci dziękuje spróbuje sie troche w to pobawić

EDIT:
Już to przeszłam....ale do nadal nie kapuje czemu ekran cały czas mi migał na czerwono...było troche cięzko z tym migającym ekranem sobie chodzić i jeszcze znaleźć ten znaczek co nas ma przenieść na ten trening...rzeczywiście gra strasznie niedopracowana...

,,Wiele serc jedno bicie...Dragon Ball na całe życie!"
_______________________________________________
ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA O DBRAGON BALL
www.db-nikky.xx.pl
CZEKAM NA KOMCIE I WASZE INNE ŻYCZENIA!
kurzel131 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.002
Posty: 3
jak ci miga ekran to znaczy ze jestes zatruty

a ja to mam pytanie, bo probowalem na wszelkie sposby przejsc poczatek gry i dalej ni huhu.
0
1). Wyszedlem z domu podchodze do zoltego kwadratowego skrawka ziemi i nic bo sugeruje ze powinien kolo rzucic kapsule z time machine ale dupa

2). Wyszedlem z domu gadam z gohanem jestem ssj1 gadam z bulma biore od niej lek i kapsule z time machine podchodze do zoltego skrawka ziemi naciskam enter i dalej dupa,

moze mi ktos napisze jakis poradnik z ss bo chyba mihesz cos zle to opisal albo ja mam zbugowana wersje
kurzel131 Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 5.002
Posty: 3
Odnowiłem sobie tę gierkę, doszedłem do cella bez walk. I tu pojawia się problem: tylko 4 postacie max mogą walczyć, tylko trunks posiada ataki ki nawet dobierając team goku, gohan, trunks vegeta dostaje od cella, ma ktoś jakiś sposób na niego? Mowa o super perfect cell z nad morza.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Trunks Story
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook