Forum Dragon Ball Nao

» [Sci-Fi] Transformers

Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Oglądał już ktoś ten film ? Oglądając trailery napaliłem się na niego jak nie wiem co. Coś czuje, że to będzie jeden z moich ulubionych filmów, a muzyka Linkin Parka sprawiła, że jeszcze ardziej chce go obejrzeć. W piątek lece do kina

Obraz
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
byłam, widziałam, polubiłam. rozbrajały mnie dialogi robotów. poza tym to po prostu dobrze zrobiony film na podstawie dobrego komiksu. efekty specjalne też porządnie zrobione

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Boss Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Boss
Wiek: 32
Dni na forum: 6.117
Ostrzeżenia: 1
Posty: 405
Skąd: Nysa
Widzialem zapowiedzi, wydaje sie byc bardzo fajny, moze sobie sciagne go jeszcze zobacze ;d;d

"Kreujemy chwile prawdziwej wolności lecąc nad przeszkodami, które Wy omijacie każdego dnia... " David Belle

http://akcjaparkour.prv.pl/index.php?page=pk

You wanna fuck with me ?!!! OK...You wanna play rough ?!!! OK...Say hello to my little friend !!!
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
Byłem dzisiaj w kinie. Film naprawde bardzo dobry, azchęcam do obejrzenia szczególnie w kinie , robociki rzeczywiście mają gadane

-Skąd wiecie o okularach ?
-Z Ebay`a

Obraz
Samael Kobieta
Wojownik
Wojownik
Samael
Dni na forum: 6.127
Posty: 35
Skąd: z tamtąd
mnie rozbroił text "i teraz mi stopa zardzewiej"

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Iskierka Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
Iskierka
Wiek: 33
Dni na forum: 6.062
Posty: 27
Skąd: Okolice Olkusza (Małopolska)
Niezłe texty ^^""
Jak zobaczyłam zwiastun to od razu [ ort! ] mi się ten film spodobał
Jak tak wszycy chwala to trza by było iść na niego
Yoshi
Nameczanin
Nameczanin
Yoshi
Dni na forum: 6.078
Posty: 92
To się wybieraj. Film jest naprawde dobry i godny obejrzenia.

Obraz
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
widzialem zwasun filmu i uwazam ze powinien byc swietny
ale bardzo bym chcial go obejrzec
wiec jak ktos wie gdzie moge go obejrzec to podajcie linka plis

POZDRO

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
Ja zrobię tak, jak z "piratami z Karaibów"- nie pójdę do kina, bo wszyscy mówią, że warto, a potem będę żałował, że nie poszedłem, tylko na kompie oglądałem
Dopiero, jak atmosfera związana z filmem opadnie i wszyscy przestaną o nim mówić, wtedy jak gdyby nigdy nic pożyczę sobie w wypożyczalni, albo ściągnę z Neta. I dopiero wtedy wybiorę się na dwójkę!
Dase-sama Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Dase-sama
Wiek: 28
Dni na forum: 6.046
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Bardzo fajny film i to że w nim dają muzę linkin parka jak najbardziej mnie pociąga
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Transformers to jeden z najlepszych filmów jakie widziałem w życiu! Od razu gdy go przepaliłem od kumpla (przed premierą w kinie ale ciii) obejrzałem. Spodobał mi się tak bardzo, że przez kolejne 3 dni obejrzałem go jeszcze 5 razy! Zamówiłem grę, doczekałem się, siedziałem całymi dniami i przeszedłem. Bajki (nie wiem czy to anime) nie lubię, ale film bardzo mi zaimponował, no i LP grają i gra Shia LaBeouf!
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.388
Posty: 1.031
RemaZ napisał(a):
Bajki (nie wiem czy to anime) nie lubię
Tak- w tym przypadku to niejako również Anime, ale ja go nie uznaję
Ale za to wersja transformerów, kręcona za pomocą techniki komputerowej o nazwie "Beast Wars" była świetnym serialem z doskonałą fabułą i niezłymi scenami. Poszukaj po necie- polecam i zaraz sam poszukam. Na prawdę świetny serial!
Piechu Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Asakura ]
Piechu
Wiek: 39
Dni na forum: 5.849
Posty: 554
Skąd: Kruszwica City
Straszna chała , komercyjny śmieć , kiepska fabuła , debilne humor , no po prostu dno , jedyny plus to świetne efekty specjalne.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Sci-Fi] Transformers
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook