Forum Dragon Ball Nao

» Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.) ocena: 9,60 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.129
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Dalaczgo zdjęli!!!!! Żadna stacja teraz go nie puszcza pozostaje więc internet Szkod,szkoda,szkoda!
tankmaster
Ziemianin
Ziemianin
tankmaster
Dni na forum: 6.080
Posty: 2
Ja bym chcial zeby znowu puszczali odcinki dragon ball w telewizji
Fajnie by bylo gdyby puszczali je bez ceznzury ale od 12 albo 15 lat
A gdyby tak zrobic liste tak zeby kazdy mogl sie wpisac ze chce odcinki bez cenzury (np. najlepiej po japonsku z napisami polskimi) i wyslac to do redakcji hypera z prosba o puszczanie tego anime:D
cudnie bybylo gdyby to puszczali:D
Amidala Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Amidala
Dni na forum: 6.284
Ostrzeżenia: 1
Posty: 219
Skąd: Kraków
dragon balla na 90% nie puszczą. Chyba, że za jakieś 5 lat ;p gwarantuje wam, że postaram się załatwić aby ponownie wyemitowali to anime w polsacie (tylko musze brata namówić co nie będzie takie łatwe )

Gdy ktoś umiera wszponach Gniewu
Rodzi się klątwa..krąży w Okół miejsca Śmierci
Gdy zabłądzisz w to miejsce...
...:::ZNISZCZY CIĘ JEJ GNIEW:::...
Obraz
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
A co z tą nową stacją?
ZameR Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
ZameR
Wiek: 33
Dni na forum: 6.023
Posty: 283
Amidala masz takie wtyki?? oglądałem w TV ze 4 razy Dragon Balla. Mam tez odcinki na dysku, ale niestety brakuje mi cała seria DB i 4 odcinki DBZ . Zna ktoś jakiś link gdzie mógłbym ściągnąć?? PLZ zapodajcie coś jeśli możecie

EDIT
Tankmaster, to podaj mi na pv, proszę. I jestem RemaZ a nie RamaZ, ale się nie gniewam, po prostu mówię . A co do Hypera to wątpię, że puszczą, bo to jest za dużo odcinków, a oni puszczają 20- 40 raczej.

Ten post był edytowany 3 razy, ostatnio zmieniony przez ZameR: 03.10.2007, 13:54
tankmaster
Ziemianin
Ziemianin
tankmaster
Dni na forum: 6.080
Posty: 2
super by bylo gdyby znowu lecialo w telewizji ale nie po francusku z lektorem pl
fajnie bybylo gdyby puszczali po japonsku z napisami (marzenia:D)
ale wtedy pewnie byloby od 16 lat:D

----

Ja mysle ze najlepiej gdyby napisac petycje i wyslac do stacji hyper (jak wiecie co to <lol>)
hyper puszcza anime a gdyby tak poprosic aby puszczali po japonsku lu angielsku z napisami pl:D
a co do Ramaza to ja znam dobra strone ale tu ci nie podam
sa tam wrzucone odcinki na serwerze bez limitow:D
a administrator zaplacil z kieszonki i pliki nie wygasaja

a tak apropo to wie ktos moze gdzie znalezc odcinki nie cenzurowane z napisami pl??

Shiro: Polecam stosować opcję edycji posta.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez tankmaster: 03.10.2007, 13:45
teengohan
Ziemianin
Ziemianin
teengohan
Dni na forum: 6.039
Posty: 22

MAM PROBLEM Z " Devil May Cry 3 " kto może pomóc pisać na GG:10824006
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
No właśnie mi tez sie wydaje ze nie opłaca sie czakać bo niestety ci z tele wizji nie znają sie na tego typu sprawach i nie wiedzą ze to anime ma tyle fanow w polsce!! Ale no cuz jak chodzą takie słuchy to warto czekac

edit:
A co do nowej serji niby ma być jale stworzona przez fanow a nazywać sie będzie "Dragon ball After future" mam nadzieje ze kiedyś puszczą;p ale nigdy nic nie wiedomo
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.133
Posty: 222
Skąd: Leszno
noom czytalem ostatnio gdzies ze polsat rozmysla powrot DB do TV ale nie wiem czy to w 100% prawda

a co do AF to chce to obejrzeć ale mam przeczucie słysząc słowo SSJ5 ze to bedzie słabe

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.148
Posty: 238
Skąd: ...
Obejrzałoby się, ech obejrzało....
Na pewno byłoby to dla mnie bardzo nostalgiczne aczkolwiek co tam. Dorośli też mają prawo zdziecinnieć na starość! ;P

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Co z tą nową stacją *?!?!
Syfulinek Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 30
Dni na forum: 6.024
Posty: 2
Skąd: Bielsko-Biała
hejka o chciał bym zeby db znowu sie pojawiło w tv o przypominaja mi sie stare czasy
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
Hehe, Kazdy by chciał ale niestety wygląda na to ze jednak sie nie pojawi Ale moze kiedyś, kto wie
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Zarombiście jakby tak było ja ostatnio oglądałem DB 5 lat temu chyba no i ciesze się na myśl, ze znowu powróci racja trzeba uczyć nowe pokolenie oglądać DB.
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
racja trzeba uczyć nowe pokolenie oglądać DB.
Lol...(nie lubie tego słówka, ale co tam...)
Zabrzmiało, jakbys serię obekjrzał 30 razy, miał na karku 40 lat, a domu dówje dzieci w wieku mundurkowym.

Nie ma co liczyć na DB w telewizji.
Choćby dlatego, ze tytól ten ma ju zpnad 20 lat...
Poza tym sukces, kóry kiedys osiągnął DB na RTL7 przyniósł tylko chwilowe zainteresowanie telewizji komercyjnych japońską animacją.
Petycje, prośby nie wiele tu zmienią...
Chhba, ze pod jedną podpisało by sie milion osób...moze wtedy ktoś zastanowiłby sie, czy nie warto zainwestowac w tak duży potencjalny rynek odbiorców-widzów.
Niestety stacje komercyjne nie myślą kategoriami "fajnie by było, gdyby". ale zysku. Wykupienie praw do serii, tym bardziej tak poularnej w pzrezłości, to za pewne duży wydatek. A oferta programowa dla "najmłodszych", zarówna w przypadku telewizji publicznej, jak i stacji komercyjnych, jest wystarczająco bogata..

To chyba tyle..

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
MescimeK Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MescimeK
Wiek: 32
Dni na forum: 6.024
Posty: 32
Skąd: Kraków
No niestety to smutne ale to prawda ale przynajmiej mozna sobie pomazyć
VegettoSSJ
Super Nameczanin
Super Nameczanin
VegettoSSJ
Dni na forum: 6.032
Posty: 119
Jak myslicie czy DBZ ma szzanse na powrot do TV? Ja bym chcial bardzo, ale tylko do POLSATU, bo nie mam telewizji cyfrowej
GoKeTeNkS
Nameczanin
Nameczanin
GoKeTeNkS
Wiek: 30
Dni na forum: 6.012
Ostrzeżenia: 1
Posty: 85
Skąd: Legnica
Ja mam zupełnie inną wiadomość.
Ponieważ głosowałem w pewnej (tej no,jak się to nazywało!) Petycji (w końcu godzina zastanawiania ) aby na tele5 leciał dragon Ball.

Sprawdzałem ją co jakiś czas,i zauważyłem,że było 500+ głosów na tak i 1 na nie To mnie kompletnie rozśmieszyło.
Więc głównie chodziło mi o to,żeby przekazać wam,że możliwe iż nasz ukochany DB będzie leciał na Tele5.(Niestety nie każdy posiada ten kanał )

Obraz
Mrok powoli zatacza krąg,naznacza nas przysięgom krwi,nie pozwole by ktoś na drodze stanął mi...... Nigdy....
W owocu tym zobaczyłem przyszłość swą,taką jak moje sny....
Tak doskonałą,kiedyś zobaczysz pokaże ci jak ten świat lśni.
tynka-11 Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
tynka-11
Wiek: 27
Dni na forum: 6.045
Posty: 54
Ja mam wszystkie odcinki kupione na ALLEGRO.Ale i tak się cieszę!

tynka-11
wysek Mężczyzna
Wojownik
Wojownik

Wiek: 33
Dni na forum: 5.901
Posty: 36
GoKeTeNkS napisał(a):
Ja mam zupełnie inną wiadomość.
Ponieważ głosowałem w pewnej (tej no,jak się to nazywało!) Petycji (w końcu godzina zastanawiania ) aby na tele5 leciał dragon Ball.
Coś mi się w to nie chce wierzyć podaj linka do tej stronki gdzie jest ta ankieta
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 22, 23, 24  

Forum DB Nao » » » Dragon Ball w TV? (TVN, TV4 itd.)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook