Forum Dragon Ball Nao

» [Komentarze] W cieniu Siedmiu

Strony:   1, 2, 3  
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.843
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Sorry ale dodałam tam komentarzyk mały. Chyba mi to wybaczycie. I chyba się nie wsieknięcie, ze tam dodałam coś od siebie. Mam nadzieję, ze nie zburzyłam konstrukcji całej sesji. I miło, ze uczuniiście mnie jedną z głównych bohaterką
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Tara, do sesji tzreba miec pozwolenie . Jedna z glownych bohaterek 'Tara' to ja!! Wymyslilam to imie pochodzenie i historie i dawno temu jak inni wlaczylam sie do tej gry. Nie masz prawa w czasie sesji na swoje wcinki, musisz poczekac na nastepna
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Tara napisał(a):
Sorry ale dodałam tam komentarzyk mały. Chyba mi to wybaczycie. I chyba się nie wsieknięcie, ze tam dodałam coś od siebie. Mam nadzieję, ze nie zburzyłam konstrukcji całej sesji. I miło, ze uczuniiście mnie jedną z głównych bohaterką
Nie no, pewnie. Twoja sława cię wyprzedziła i postanowiliśmy, że udział kogoś takiego w naszej sesji to będzie coś i w ogóle gratka dla fanów fantasy.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Tara patrzyła na mocznego elfa spode łba. Nie ufała mu.Gdyby ie jej towarzyszcze z ewnością dawo by go przecieła na pół. Siedziaął wpatrzona w zgromadzonych i słuchała uwaznie tego co ma do powiedzenia elf. Megane i Łasiczka były zapatrzone w blat stołu lecz słuchały go uwaznie. Xan leżał spokonie na łóżku.gdyby nie ten elfbyło by z nim kiebsko. Miała nadzieję, ze wyjdzie z tego. amięta jego nienaturalną bladość. jego mętlik w głowie i wielkie oczy błagające o pomoc. Ale teraz już wszystko było dobrze. Pogłaskała Blanka i uśmiechnęła się do niego lekko.

P.S No prosze nawet nie musiałam się zapisywac a ja zostam przyjęta zanim tutaj w ogóle [ ort! ] trafilam Very Happy Zarąbiście.
Po primo mogłabyś się sztachnąć na czytanie mojego regulaminu:] Po secundo to powyższe ni wpiął ni wypiął nie pasuje do całości. Po tertio nie chce mi sie pisac... mam wakacje zrób taki numer jesio raz w MOIM kawałku forum
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Hmm, chyba dostatecznie już ochłonąłem, by skomentować to, co tutaj zaszło, nie klnąc przy tym siarczyście. Wszak to ja jestem chwilowo Mistrzem Gry i mnie najbardziej dotknął niecny uczynek Tary.

Forumowicz Tarą zwany napisał(a):
No prosze nawet nie musiałam się zapisywac a ja zostam przyjęta zanim tutaj w ogóle [ ort! ] trafilam Zarąbiście.
Tenże forumowicz później napisał(a):
I miło, ze uczuniiście mnie jedną z głównych bohaterką
Jak już zwrócili na to powyżej uwagę gracze, Tara jest sesyjną bohaterką Meg. Postać ta została wymyślona, zanim ktokolwiek o Tobie tutaj usłyszał. Nie wydaje mi się, byś była na tyle sławna, aby ktoś nazywał swego bohatera na Twoją cześć. A nawet wtedy nie miałabyś prawa wtrącać się bez uprzedzenia do sesji.

Przechodzi ludzkie pojęcie, co też on napisał(a):
Sorry ale dodałam tam komentarzyk mały. Chyba mi to wybaczycie. I chyba się nie wsieknięcie, ze tam dodałam coś od siebie. Mam nadzieję, ze nie zburzyłam konstrukcji całej sesji.
Zburzyłabyś, gdyby nie szybka interwencja Łasiczki. Ja osobiście się wściekłem. I chociaż sprawa została już załatwiona, dobrze to zapamiętam.

Nowy model Renault napisał(a):
Tara, do sesji tzreba miec pozwolenie . Jedna z glownych bohaterek 'Tara' to ja!! Wymyslilam to imie pochodzenie i historie i dawno temu jak inni wlaczylam sie do tej gry.
Wszystko to święto słowa. Zwłaszcza pierwsze zdanie.

Tenże samochód dalej napisał(a):
Nie masz prawa w czasie sesji na swoje wcinki, musisz poczekac na nastepna
Niezupełnie. Każdy może się włączyć do sesji, nawet jeśli nie brał w niej udziału od początku. Jednak nie można wchodzić z butami w sam środek gry. Trzeba najpierw POPROSIĆ w komentarzach lub tawernie, a potem czekać, aż MG w swej nieskończonej łaskawości raczy odpowiedzieć. Ja osobiście pozwoliłbym Ci na próbę zagrać trochę jako Miriel (kapłanka Lathandera), zapytawszy wcześniej graczy, co o tym myślą. Jednak teraz jest już za późno – za Chiny Ludowe nie pozwolę Ci na uczestnictwo w mojej sesji po czymś takim. Przypominam jednak, że ktokolwiek inny jest chętny, ma jeszcze szanse na grę.

Kamzo napisał(a):
Nie no, pewnie. Twoja sława cię wyprzedziła i postanowiliśmy, że udział kogoś takiego w naszej sesji to będzie coś i w ogóle gratka dla fanów fantasy.
He, he . Uwielbiam to Twoje poczucie humoru.

Futrzak napisał(a):
Po primo mogłabyś się sztachnąć na czytanie mojego regulaminu:]
Nie mówiąc już o moich wstępnych założeniach sesji.

Futrzak dalej napisał(a):
Po secundo to powyższe ni wpiął ni wypiął nie pasuje do całości.
Sam bym tego lepiej nie ujął.

Na koniec nasz kochany Futrzaczek napisał(a):
Po tertio nie chce mi sie pisac... mam wakacje zrób taki numer jesio raz w MOIM kawałku forum
A zwłaszcza na mojej sesji.

Podsumowując, Tara powinna się cieszyć, że ja tu żadnej funkcji nie pełnię, gdyż miałaby przerąbane, a znając moją nerwowość dostałaby pewnie bana. Na razie pozostaje mi jednak napisać: do następnej przygody, Taro. I żywić nadzieję, że się poprawi.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Oj Xan Xan co my tu z tobą mamy... Tara widzę że nie pokusiłaś sie o skomentowanie [czyt. przeproszenie] naszego nerwowego Mistrza... ehh...

PS. Xan zamierzam kupić Kamilowi podrecznik do DD [jeżeli gdzieś w tej wiosce tu sie znajdzie ] więc będzie ci lepiej z nim grać
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Przeprosiny ze strony Tary są dla mnie całkowicie zbyteczne, aczkolwiek z pewnością mile byłoby je usłyszeć (czy raczej przeczytać). Niemniej, skoro ona żyć bez nich może, to niedorzecznością by było, abym ja nie mógł. Sprawę uważam za zamkniętą, choć oczywiście stosownie odnotowaną.

Zaś co do podręczników, to nie widzę sensu, by ktokolwiek oprócz mnie je kupował. Szkoda na to pieniędzy. W razie czego mogę zeskanować kilka stron i przesłać je Tobie, Magdo, lub Kamilowi. Jeżeli zaś będziesz się upierać, to przeczytaj poniższą listę niektórych podręczników z krótkimi komentarzami:

1) Podręcznik Gracza – kilka ton zasad, statystyk, tabelek i sposobów rzucania kośćmi. Wszystko bardzo ładnie wydane i przygotowane. Nasuwa się tylko pytanie: po co nam to, skoro gramy w opisówkę?
2) Przewodnik Mistrza Podziemi – cóż, na razie JA jestem tutaj MG i trochę czasu minie, nim się to zmieni, a wtedy najprawdopodobniej zmienimy system i/lub uniwersum gry. Tak więc książka ta jest dla Was całkowicie bezużyteczna (przynajmniej na razie).
3) Księga Potworów – jeżeli ktoś chce koniecznie wiedzieć, jakie bestie mogę nasyłać na graczy, to niech zakupi ten podręcznik. Tylko niech się później nie dziwi, że nic nie może go już zaskoczyć.
4) Bóstwa i półbogowie – niezbyt przydatne, gdyż Moce tu opisane są w większości zupełnie inne od tych z FR. Ale jeśli komuś bardzo zależy...
5) Księga Planów – cudo, cudo, cudo. Jest tylko jedno 'ale': po co nam to? Moim zdaniem jeśli już rozgrywać kampanię w innych rejonach Wieloświata, to lepiej poczekać na polskiego Planescape'a.
6) Księga Plugawej Magii – wyśmienity podręcznik, ale jak na razie zupełnie nieprzydatny dla graczy. Zawiera sekrety magii tyleż złej i mrocznej, co potężnej. Jedynie dla hobbystycznych nekromantów.
7) Opis świata FR – teoretycznie równie dobrze nadaje się dla MG, jak i dla gracza, jednak nie jest to do końca prawdą. Otóż nie ma w nim w żaden sposób wyróżnionych tekstów 'Game Master only', przez co jego lektura może zniszczyć tajemniczość sesji.
Bestie Faerunu – cieniutka książeczka przedstawiająca najbardziej charakterystyczne potwory zamieszkujące Faerun. Interesujące są zwłaszcza opisy podtypów beholderów i liszy, jednak to właśnie z nimi planuję w znaczący sposób powiązać fabułę. Czytasz na własną odpowiedzialność.
9) Wyznania i panteony – przedstawienie wszystkich bóstw, którym oddaje się cześć w Faerunie, w tym wszelkich panteonów rasowych (np. elfickiego, drowskiego, krasnoludzkiego), które znaczą coś w uniwersum FR. Niemniej, w tym akurat dziele się specjalizuję (jaki to ja jestem skromny), więc wszelkie potrzebne informacje mogę podać bardzo szybko.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Konczcie tą sesje i gramy w Starwarsy albo tak jak ja myslałem Star Craft chodz bardziej to 2gie mi pasuje bo wiem wiecej na ten temat

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Dzięki Xan za opis ksiąg do FR Zamierzamy kupić nr 7 chociaż jeszcze sie tak na 100% nie zdecydowaliśmy, bo drogie sam wiesz:/

StarWarsy będą na bank jak wrócę stąd to sie weźmiem za tą naszą sesyjke i ją skończymy
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Specjalnie dla Ciebie, Majin, wyrzuciłem pięć stron scenariusza. Moja sesja powoli zbliża się do końca. Przed samym rozstrzygnięciem dam graczom na pewien czas wolną rękę, aby mogli się popisać wyobraźnią. Mam również nadzieję, że każdy napisze coś po zakończeniu (bo finał nie będzie tak morderczy, jak poprzednio).

Zaś co do sesji w uniwersum SW lub SC, to ja oczywiście jestem zdecydowanie za. Co prawda oba wszechświaty znam dość słabo, lecz jakoś sobie poradzę z graniem. Jeżeli zdecydujecie się jednak na SC, to dajcie mi znać – przejdę grę jeszcze raz i co nieco sobie przypomnę. Heh, zawsze chciałem być Dark Templarem. Albo zwykłym Templarem. Albo chociaż Zealotem. Ale najlepiej Dragoonem lub ewentualnie Infested Terranem.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Specjalnie dla Ciebie, Majin, wyrzuciłem pięć stron scenariusza
no tak cie uczylem moj chłopcze XD
Dark Templarem.
Hm... zawsze mi sie myla te 2 rasy, Dark , to jest ten co mowi 'adun tored us?' czyli ten niewidzialny,a Light [chyba] Templar to jest ten co blyskawice rzuca.. no.. a co do tego to sie dopisze, ja tez bardzo lubie Dark Templar'a moj ulubiony ziomek

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Zwykli Templarzy korzystają z czystych energii Protossów i są kastą w obrębie ich rasy. Ich organ władzy stanowi Conclave. W grze reprezentują ich High Templarzy, potrafiący tworzyć Psionic Storm i Halucynacje, a także łączyć się w potężne Archony (przy pomocy Potarów czy jak?). Ich zwyczajowym pozdrowieniem jest klasyczne protosskie 'En Taro Adun'.

Dark Templarzy zostali wygnani z Aiuru (zamieszkali później na Shakuras), gdyż korzystali z mocy o bardziej mrocznej naturze. Nazywa się ich powszechnie Fallen Ones (Upadłymi). Rządzi nimi Council pod przewodnictwem Matriarch. Występują w grze jako potężni, niewidzialni wojownicy z Warp Blade'ami oraz piloci myśliwców typu Corsair. Poza tym umieją tworzyć Dark Archony. Witają się słowami 'Adun Toridas'.

Obydwie grupy prezentują się świetnie, jednak ja i tak wolałbym być Dragoonem. Zawsze miałem słabość do nieumarłych, a ci utrzymywani sztucznie przy życiu protosscy wojownicy bardzo przypominają ich futurystyczne wersje. Poza tym miło by było pilotować takiego np. Carriera .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Hmm.. ale jezeli chodzi i tak o StarCrafta to moimi ulubionymi jednostkami sa własciwie wlasnie Dark Templarzy , którzy moga sie 'fuzjowac' w Dark Archony, a przy ich pomocy jest zwyciestwo bardoz ładne bo one potrafia przejmowac kontrole nad jednostkami czyli mozna miec 3 rasy na raz Hehe, działka - Tanki rozbudowane, jednostki Hydraliski a latajace Carriery i Battlecrusery. Dla ciekawostki dodam ze w ten sposob mozna obejsc zabezpieczenie gry do 200 jednostek i miec ich az 600

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mind Control Dark Archonów to bardzo ciekawa i (w rękach doświadczonego gracza) użyteczna umiejętność. Jednak wykradanie SCV/Drone'ów to wcale nie jest taka prosta sprawa. Ja korzystałem z tej możliwości w sumie tylko przy walce z komputerem (niestety, w kampanii można wykorzystywać MC tylko w dwóch misjach , a pierwsza z nich toczy się przeciw Protossom ). A nawet po zdobyciu wrażego budowniczego trzeba jeszcze postawić całą bazę, co trwa i kosztuje (a mi zawsze brakowało funduszy nawet na 'rodzime' oddziały ). Poza tym MC to nie jedyna umiejętność DA, inne (Feedback i Maelstorm) też są wyśmienite.

PS Jeżeli liczyć nie punkty psi, lecz ilość jednostek, to rekordowa armia (odjąwszy Overlordów oraz wojska, które można sobie na niektórych mapach przyłączyć) może mieć aż 800 żołnierzy, gdyż zergowskie kundelki i kamikaze liczą się jako 'połówki'.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Panowie, spokojnie !! Z góry mówie, że SC odpada. Nie dlatego, że tak mi się podoba, ale z kilku istotnych powodów. M. in. są to:
-SW uważam za o wieeele ciekawsze
-uniwersum te jest mi na pewno [ ort! ] lepiej znanen niż SC. SC przechodziłem dawno temu i nawet nie całego . Niewiele z niego pamiętam więc skoro to ja miałbym być następnym MG więc sesja taka nie miałaby sensu.
Poza tym... SW rządzi !!!

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ok wreszcie napisałam XD Przepraszam cie Xan że tak długo Teraz jakos może skończymy tę historię

Co do przyszłej sesji - wolałabym SW niż SC bo to drugie owszem znam, grałam, ale dawno. Btw świat SW jest ciekawszy, ale to jeszcze się zobaczy jaką skończymy tę sesje
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Kamzo na samym początku swego postu napisał(a):
Panowie, spokojnie !!
Pewnie, że spokojnie. Bodaj pierwszy raz moja dyskusja z Majinem nie skończyła się kłótnią .

Kamzo dalej napisał(a):
SW uważam za o wieeele ciekawsze
Dobrze, że tylko uważasz . SC jest po prostu zupełnie inny od SW. Ma odmienny (nie lepszy czy gorszy, ale właśnie odmienny ) klimat, inne rzeczy decydują o tym, że jest ciekawy. Wszechświat SC jest raczej na pewno mniej obszerny od tego z SW, ale nadrabia to tym, że nie ma wyraźnego podziału na 'dobrych i złych' – nie jest czarno-biały. Różnic jest całe mnóstwo, nie ma sensu ich tutaj wymieniać i roztrząsać. Ja tylko na koniec stwierdzę, że uwielbiam obydwa uniwersa . I dodam przekornie, że jedno z nich mimo wszystko uważam za lepsze .

Jeszcze dalej Kamzo napisał(a):
uniwersum te jest mi na pewno [ ort! ] lepiej znanen niż SC. SC przechodziłem dawno temu i nawet nie całego . Niewiele z niego pamiętam więc skoro to ja miałbym być następnym MG więc sesja taka nie miałaby sensu.
Oto prawdziwie logiczne uzasadnienie. Niemniej, kiedyś trzeba będzie rozegrać sesyjkę w uniwersum SC, gdyż wszechświat to bardzo ciekawy i na pewno warty uwagi. Może jak Majin będzie MG (chociaż nie wiem, czy mnie wtedy dopuści do gry )...

Szczególną uwagę pragnę zwrócić na zdanie, w którym Kamzo napisał(a):
SC przechodziłem dawno temu i nawet nie całego .
Cóż, ja również przechodziłem go dawno temu. Dałem radę przebrnąć szczęśliwie przez wszystkie kampanie . Jednak gdy ostatnio próbowałem powtórzyć mój wyczyn, z przerażeniem zauważyłem, że nie potrafię .

Na koniec Kamzo napisał(a):
Poza tym... SW rządzi !!!
Tu się zgodzę . Ale jeżeli chodzi o sf, to na pierwszym miejscu jest dla mnie arcydzieło Mistrza Jona van Caneghema – Might and Magic. Pod względem fabuły zjada na śniadanie wszystkie Star Treki, Star Trepy, Star Warsy i StarCrafty (chociaż po tym ostatnim dostaje lekkiego wzdęcia ).

Futrzak później napisał(a):
Ok wreszcie napisałam XD Przepraszam cie Xan że tak długo
Nie ma sprawy. Sesja to w końcu tylko zabawa – nie może przeszkadzać w ważniejszych sprawach.

Dalej zaś Futrzak napisał(a):
Teraz jakos może skończymy tę historię
Może...

Na koniec Futrzak napisał(a):
Co do przyszłej sesji - wolałabym SW niż SC bo to drugie owszem znam, grałam, ale dawno. Btw świat SW jest ciekawszy, ale to jeszcze się zobaczy jaką skończymy tę sesje
Z ust mi to wyjęłaś (nie traktować dosłownie !).

PS Tak tu gadamy o SW i SC, że naszło mnie natchnienie, by zrobić mapę do SC w stylu SW . To chyba najlepsze rozwiązanie na pogodzenie ze sobą tych dwóch wspaniałych uniwersów.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Pozwolę sobie na krótki komentarz bo chyba zaraz trupnę padem ze śmiechu . Fragment sesji:
Tobie po prostu macica już do łba uderzyła!
Buhahaha

PS. Xan jak tą mapę zrobisz, to fajnie było by ją popodziwiać
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Qrde kamil tylko widzisz, na dobrą sprawe to ja nie moge brac udzialu w sesji.. aczemu ?;/ Bo ja wlasciwie widzialem tylko StarWars : Revange Of Siths a reszty to nie pamietam albo nie widzialem, a to jest za malo , sam przynzasz
ps. Konczcie sesje!!

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Ah jak ta bohaterka oddaje moje cale JA w tej sesji . Ale badz co badz z ta macica bylo niezle Xan XD
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3  

Forum DB Nao » » » » [Komentarze] W cieniu Siedmiu
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook