Forum Dragon Ball Nao

» Najnowszy chapter - komentarze ocena: 10,00 (głosy: 2)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  
Dark Mężczyzna
Kaiō
Kaiō
[ Klan Tokugawa ]

Dni na forum: 6.124
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 6
Posty: 5.406
Skąd: Poland
Dojdzie do pojedynku z Tobim??
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Nic się nie posunęło. Dla mnie jedynym ciekawym aspektem jest owy tajemniczy kod. Ciekawe, czy ktoś się już wciąż za jego rozszyfrowywanie. Poza tym ciekawie jest wreszcie usłyszeć, ze Tobi to definitywnie Madara.

No i oczywiście [*] - Jiraiya.

A co do kodu...
9, 31, 8
106, 7
207, 15
Żeby dokładnie określić miejsce danego słowa w książce (metoda szyfru) potrzebne są trzy cyfry: strona, wers, słowo w wersie (wersowi może odpowiadac kolumna). Dwa ostatnie wersy kody maja po dwie cyfry, dlatego dla mnie ta teoria odpada. Mógłby byc to równie dobrze jakiś ciag cyfr, tak samo jak pisane pod sobą, itp...
W anime Keroro Gunso widziałem pewien sposób zapisywania imion bohaterów jako cyfry, np. 665. Moze to byc nr znaku, bądź cokolwiek. Mysle, że łatwiej by było, gdybyśmy mówili po japońsku... xD

Mozna jeszcze zastanawiać się, czy po rządku 207, 15 nie ma przypadkiem jakiejś jeszcze innej liczby.

よくぢ
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Yokuji napisał(a):
No i oczywiście [*] - Jiraiya.

Biedny, umarł niestety, a był moim autorytetem

Z tym kodem to pewnie jest przetłumaczone imię prawdziwe Paina ( Peina?) lub coś pdoobnego kim dokładnie jest ...

Chociaż aukcja mogę powiedzieć, że nieco ruszyła z kopa. w końcu [ ort! ] zostanie pokazana walka Drużyny Kakasia z Madarą , a także Saseczka z Itaczkiem.

Zapowiada się całkiem ciekawie. Jednak najbardziej żal jest starego, dobrego, niezwykle zboczonego człowieka.

edit : zmień sygnaturę różowy Yokuju :p

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Rinnegan: 22.12.2007, 20:57
Yokuji Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
Yokuji
Wiek: 34
Dni na forum: 6.055
Posty: 41
Skąd: Wuociaffek
Ciekawei to się zapowiada, chociaż nic kompletnie nie wnosi...

よくぢ
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.867
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Ta. To wiemy, że TObi = MAdara, ale czy Madara = Obito? Ciekaw jestem. W każdym razie szkoda zbola. Faktycznie mógł on jeszcze nauczyć coś naszego Kurczaczka. W każdym razie mam nadzieję, na ciekawą walkę Itachi VS Sasuke.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
No teraz będzie jazda!
Czy Sasuke faktycznie zabił brata w trakcie jednego/dwóch chapterów? Czy może znowu genjutsu i to Itachi rządzi? O co spyta Sasuke? Czy naprawdę stał się silniejszy od brata?
Same pytania po przeczytaniu ostatniego chaptera
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
Sądzę, że Itachi nie jest byle kim i nie zginie tak szybko z rąk Sasuczka
A sądzę, że moga rozmawiać o Naruciaku czy coś w tym stylu. Wcześniej chaptery były tylko o Jirce a teraz przerzucili się na walce Saska z ( laskiem) Itaczkiem . Oby ta walka nie ciągnęła się przez kolejne 5-6 chapterów...
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Obstawiam, ze to jest kolejny klon genjutsu. Itachi z pewnością chce zobaczyć jaką siłą dysponuje Sasek. Zresztą ... czy sądzicie, że postać tak inteligentna i zmyślna w walce zginęłaby nie używając MS-a?. A Sasek ... zero CS2 nic ... To tylko podrygi do tego co będzie się dziać wkrótce. Nadal czuje po kościach, że Itach nie zabił rodziny ... ale to już jest dyskusja na osobny temat. Pytanie najprawdopodobniej będzie jedno: dlaczego zabił klan dla mocy.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Widząc to, co się dzieje, myślę, że ta walka raczej rozstrzygnięcia mieć nie będzie. Ot, pogadają sobie troszkę o Madarze i tyle. Itachi albo ucieknie, albo nawet rozejdą się w pokoju, hehe (: Sasek pewnie jest do czegoś potrzebny Akatsuki - albo ma to związek z ostatnią właściwością Sharingana(nie zdziwiłbym się, gdyby Itachi musiał zabić kogoś z MS, aby go osiągnąć), albo chcą "Mściciela" wykorzystać do zwabienia Naruto. W każdym razie zapowiada się ciekawie...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No, nikt nie komentuje , w sumie to nic sie nie dzieje, no, ale dawno manga nie wychodziła , to trza skomentować ^^

w końcu [ ort! ] Sasuś zaczal walczyc z Itaczakakiem Walka tylko na genjutsu , stoi na znakomitym poziomie obydwu. Dowiedzielismy sie , ze Itacz ślepnie przy wykorzystywaniu Mangekjuka.

Ciekawi mnie najbardziej zakonczenie owej walki, kto wygra? Czy znowu skonczy sie na niczym? Czy nikt nie dozna obrazen i drogi braci sie rozejda znowu, a moze ktos zginie lub zostanie mocno poturbowany ? Trzeba tylko czekac , a jets na co.

Pozostal jeszcze przeciez do zlapania 9-ogoniasty, ktory siedzi w Naruciaku i 8-ogoniasty, tylko kto go ma? To mnie ciekawi niezmiernie.. Moze Pain ? Tylko jego procz 9-ogoniastego jeszcze nie zlapali i wykorzystali...
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ishido napisał(a):
W końcu Sasuś zaczal walczyc z Itaczakakiem
Tak naprawdę, to ta walka nawet się nie zaczęła. W końcu wiem, dlaczego Itachi oszczędził brata. A raczej nie tyle "oszczędził", co "pomógł" mu. Usuwając sprzed Sasuke cały klan, Itachi zdeterminował cel życiowy brata. Sasuke musiał stać się silny, żeby zabić Itachiego. Musiał wyrównać poziom z bratem. Tak jak się spodziewałem, cały plan był przygotowany z myślą o Sasuke. Cała historia kręci się wokół klanu Uchiha. Co ciekawe w przypadku Madary przeszkodą w wykonaniu planu był Czwarty. Teraz, po szesnastu latach, przeszkodę stanowi Naruciak. Nie daleko pada jabłko od jabłoni...
Wiadomo dlaczego Dziewięć Ogonów napadł na Konoha Gakure. Ale jaki interes ma Akatsuki w ponownym zawładnięciu Kyiuubim? Coś mi się wydaje, że dowiemy się tego od Tobiego, w czasie walki z Naruciakiem...
Akcja niebezpiecznie przyspiesza. Moje najgorsze obawy zaczynają się sprawdzać- "Naruto" wyraźnie dąży do wielkiego finału! I to dąży wielkimi krokami. Nie wiem, jak to wszystko wyobraża sobie Kishimoto, ale mam złe przeczucia... Wątki rozwiążą się zbyt szybko. Nie dostaniemy płynnego zakończenia- pozostanie niedosyt.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Teraz już niczego nie można być pewnym. Po poprzednim czapie wydawało się, że akcja trochę zwolni, a tu nabiera takiego przyspieszenia, że hej. Tak naprawdę nie wiadomo, co o tym sądzić, bo wszystko zmienia się jak w KALEJDOSKOPIE (:

paintball_0 napisał(a):
Nie dostaniemy płynnego zakończenia- pozostanie niedosyt.
Lepiej pozostawić niedosyt, niż przesyt. Ale muszę się zgodzić, że gwałtowne zakończenie nie będzie zbyt wspaniałe. Bardziej obawiałbym się tego, że wiele wątków nie zostanie rozwiązanych wcale.
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
paintball_0 napisał(a):
Wiadomo dlaczego Dziewięć Ogonów napadł na Konoha Gakure.
Kurde- nie wyczytałem tego , czy to było w najnowszym chapterku ?? Powiedzcie mi, czemu Wieloogoniasty napadł na tą wieś?
Jak na razie [ ort! ] chapter tylko jest po chińsku, jak dotąd tylko taki znalazłem ...

paintball_0 napisał(a):
Akcja niebezpiecznie przyspiesza
no w końcu [ ort! ] ruszyła dupsko

Wątki rozwiążą się zbyt szybko. Nie dostaniemy płynnego zakończenia- pozostanie niedosyt.
Ja tam mam tylko nadzieję, że zbyt szybko Naruto się nie skończy


theEND napisał(a):
w KALEJDOSKOPIE (:

dokładnie
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Ja czytam tutaj: http://www.onemanga.com

Najnowszy chapter pojawił się o drugiej w nocy. Tak szybkich publikacji chyba nie ma nigdzie indziej... No i od groma innych mang mają, choć nie wszystkie i nie zawsze kompletne, ale przynajmniej nie trzeba szukać daleko.


Ishido napisał(a):
Powiedzcie mi, czemu Wieloogoniasty napadł na tą wieś?
Madara pokłucił się z Pierwszym o kierunek rozwoju zakładanej właśnie Konoha- Gakure. Ich drogi się rozeszły, ale Madara wrócił i "poszczuł" wioskę Kyiuubim
Maiałem zamiar przeczytać wszystko jeszcze raz na spokojnie, bo byłem już półprzytomny jak czytałem, ale mam problemy z otwarciem strony...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
No i kolejny chapter wyszedł

Akcja mocno ruszyła. w końcu [ ort! ] ukazana jest wielka walka pomiędzy braćmi Sasuke a Itachim. Czyżby już było ukazane zakończenie tej fascynującej walki ? w końcu [ ort! ] pod koniec Itachi jest już u swojego celu - złapał Saska za ... oko ._.?

Ciekawe czy zdobędzie swój iealny wzrok, a może będzie to kolejna iluzja.. ? Zobaczymy za tydzień.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.969
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie, ja myślę, że to nie koniec ;p Za szybko by to wszystko się skończyło. Mam takie wrażenie, że to Itachi dostał kosę pod żebra od Saska ;] Albo spójrz na lewą ręką Sasuke - nadgarstek na którym ma te super-fajne-kanji-robiące-shurikeny jest wycelowany prosto w oczy Itacza - to druga opcja. W każdym razie nie wierzę w tak oczywiste rozwiązanie. Nie po tym, jak zakręcili fabułą do tej pory.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Endzik: 02.02.2008, 11:29
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
Saskowe shurikeny rządzą!!! To chyba najfajniejszy bajer, jaki do tej pory wymyślono! Zastanawiało mnie na co te symbole przywołania na nadgarstkach, a ty takie coś... wielkie brawa.
Co do fabuły, to ja też myślę, że na czymś takim się nie skończy. Nie tylko Sasuke czekał tyle lat na ten moment Nie będę zgadywał, jak się to wszystko potoczy, ale liczę na więcej niespodzianek.


ps.: jak w shippuudenie spieprzą scenę, kiedy Sasuke i Itachi obrzucają się setkami shurikenów, to już ja się do nich przejadę...
Rinnegan
Demon
Demon
[ Klan Kutang ]
Rinnegan
Wiek: 34
Dni na forum: 6.523
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 7
Posty: 3.217
Skąd: Włocławek
paintball_0 napisał(a):
Co do fabuły, to ja też myślę, że na czymś takim się nie skończy. Nie tylko Sasuke czekał tyle lat na ten moment Nie będę zgadywał, jak się to wszystko potoczy, ale liczę na więcej niespodzianek.
Mam kolejne przypuszczenie. Kiedy Naruto i spółka skończą walczyć z Tobim - Madarą, lub uda się niektórym członkom od nich oderwać, wtedy wyruszą na kolejne poszukiwania Sasuke i Itacza. Może i uratują mu życie .. kto wie.
T-MaX Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
T-MaX
Wiek: 30
Dni na forum: 6.024
Posty: 16
Skąd: Svelvik
Hmm...Jak sądzicie czy Itachi wyrwie oko dla Sasuke? xD By było bardzo ciekawie jak by Itachi miał ostatnią formę Sharingana którą tylko osiągną Mandara...Lecz zdaję mi sie że Kishimoto za bardzo lubi tą postać...Co najmniej wyrwie mu jedno oko a wtedy coś się stanie i Sasuke będzie dalej żył...

P.S: Lekko mnie denerwuje już te ukazywanie jednego motywu...Mógł bym w nowych chapach pokazać walkę z Tobim czy co zrobiła Tsunade jak dowiedziała się że Jiraya nie żyje...

Obraz
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  

Forum DB Nao » » » Najnowszy chapter - komentarze
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook