Forum Dragon Ball Nao

» Trafność tematu.

Strony: 1, 2  
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Na wszelakich forach zawsze trafiają się takie tematy, gdzie liczba postów to 0. Często to wynika z braku jakiegokolwiek zachęcenia, przy czym często dochodzi do blokowania takich tematów. W jaki sposób wg. Was temat powinien być prezentowany? Czy tylko wystarcza dobry pomysł na temat?

Osobiście nie lubię topiców traktujących o własnym guście, gdzie dyskusje sięgają dziecięcych poziomów, z czego robi się wielki chat. Temat powinien być jasno sformuowany i w łatwy sposób napisany, aby wszyscy zrozumieli jego znaczenie. Obserwuję wiele tematów na różnych forach, gdy widzę w nim brak poszanowania zasad ortografii, czy interpunkcji to po prostu jestem bierny. Moim zdaniem temat nie powinien mieć tylko dobrego pomysłu, ale też powinien brzmieć zachęcająco. Również ważny jest tytuł topicu - jest to bardzo częsty błąd. Dla przykładu dajmy temat w którym jest prośba o jakąś pomoc, a tytuł topicu brzmi: "Pomocy!!!!!" - takie tematy często są ignorowane i po prostu traktowane przez moderatorów jako śmieć. I właśnie takim tematom powinno się przydać duże czyszczenie, jeśli użytkownika nawet nie stać na prawidłowe napisanie tematu, co zostało przedstawione wszystko powyżej .

Przedstawcie swoje własne opinie na ten temat .
Pozdrawiam.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez el coyote: 04.08.2005, 22:54
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Moim zdaniem,temat nie musi posiadac zachecajacej nazwy(chodz nie bedzie zle jesli takowa bedzie ),ale musi byc opisany w sposob staranny,musimy w nim zawrzec to,co mamy na mysli,wszystkie nasze przemyslenia,pytania byc moze jakies konkluzje i wnioski na ktore w szczegolnosci uzytkownicy mogli by zwrocic uwage.Oczywiscie mile widziana jest korekta bledow,oraz ciekawa sformuowania stylistyczne i gramatyczne,zawsze to milo czytac posta,jesli wiadomo ze mamy doczynienia z osoba inteligentna,oczytana i znajaca,przynajmiej na poziomie dopuszczalnym polski jezyk i ortografie

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Zgadzam się z Wami w pełni. Zawsze denerwowały mnie tematy typu "Ratunku!!" i nigdy nie chciało mi się do nich nawet zaglądnąć. Poza tym irytujące dla mnie jest gdy ktoś zaczyna nowy temat o, dajmy na to nowym anime, i opis do tego tematu brzmi: "A co myślicie o tym anime?". To tak jakby sam autor tego tematu nie miał nic do powiedzenia w jego kwestii, a wymaga od innych pisania. Wszelkie orty, błędy interpunkcyjne i literówki też byłyby najchętniej przeze mnie nie oglądane, ale wiadoma rzecz, że się zdarzają.

Przy okazji: wkurzające również są posty typu: "mnie się podoba, wiecie czemu:D" albo "ja tam nic o tym nie wiem". Skoro tak to prościej jest się po prostu nie wypowiadać...
Takie posty zawsze wywalam
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Pomimo ze jestem dyslektykiem mnie takze denerwuja zdania bez ladu i skladu. Bez interpunkcji. Jedynie masa 'wiedzy' ktora ktos dobrze poskladac nie potrafi. Ah i te slynne sktory myslowe... A fe.
Nie cierpie osobiscie gdy ludzie, aby sobie po prostu nabic posta pisza w temacie, na ktory sie kompletnie nie znaja, badz nie maja na nim zdania.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Łasiczka napisał(a):
gdy ktoś zaczyna nowy temat o, dajmy na to nowym anime, i opis do tego tematu brzmi: "A co myślicie o tym anime?". To tak jakby sam autor tego tematu nie miał nic do powiedzenia w jego kwestii, a wymaga od innych pisania.
Te zazywczaj osoby są albo dziwne, albo po prostu [ ort! ] nabijają sobie post nie wiedząc nic o tym anime i oczekując że ktoś za niego to zrobi i będzie miał z bańki ^^

Aha i uważam że każdy nowy temat wnosi coś nowego, nie zawsze coś mądrego.
Popieram waszą argumentacje. Osoba która naprawde chce zobaczyć zdanie innych powinna najpierw wyrazić swoje zdanie na ten temat(ale mądrze), a nie np. załużmy: co myślicie o vegeci:
- któs pisze; "myśle że jest super" - Ok myślisz tak, ale dlaczego uważasz tak, a nie inaczej? To mnie najbardziej irytuje...

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Piękny,sportowy model Renault napisał :
Pomimo ze jestem dyslektykiem mnie takze denerwuja zdania bez ladu i skladu. Bez interpunkcji. Jedynie masa 'wiedzy' ktora ktos dobrze poskladac nie potrafi. Ah i te slynne sktory myslowe... A fe.
Niemart sie,nie jestes jedyna,ja także posiadam papiery na dyslektyka i masz racje bo jest to wkurzające,kiedy np my,którzy niby mamy gorsze możliwości językowe od zwykłych ludzi,staramy się napisać coś jak najlepiej,a przyjdzie Ci taki oszołom walnie zdanie nie mające sensu i się cieszy.poza tym [ ort! ] wkurzają mnie ludzie co z dyslekcji robia sobie chorobe "Lenia",czyli w skrocie,ja mam dyslekcje,wiec mnie nie obchodzi czy dobrze napisze i nic nie staram sie poprawic w tym kierunku....

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
R4zeil napisał(a):
To zazywczaj osoby są albo dziwne, albo po prostu [ ort! ] nabijają sobie post nie wiedząc nic o tym anime i oczekując że ktoś za niego to zrobi i będzie miał z bańki ^^
Albo osoby, które nie potrawią wykrzesać z siebie więcej niż jednego sensownego zdania. Z reguły w, eee, młodym wieku... Irytujące jest to, że takiego tematu nie powinno się wywalać, bo ma on jakby nie było prawo istnienia na forum
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Nameck_Warrior napisał(a):
Niemart sie,nie jestes jedyna,ja także posiadam papiery na dyslektyka i masz racje bo jest to wkurzające,kiedy np my,którzy niby mamy gorsze możliwości językowe od zwykłych ludzi,staramy się napisać coś jak najlepiej,a przyjdzie Ci taki oszołom walnie zdanie nie mające sensu i się cieszy.poza tym [ ort! ] wkurzają mnie ludzie co z dyslekcji robia sobie chorobe "Lenia",czyli w skrocie,ja mam dyslekcje,wiec mnie nie obchodzi czy dobrze napisze i nic nie staram sie poprawic w tym kierunku....
Ta też miałem takjakby dyslekcje, ale papierów nie zrobiłem. Z czasem gdy się przykładałem zacząłem [ ort! ] pisać lepiej.
Co do robienia z Dysleksji "choroby lenistwa" to też prawda, wiele osób tak uważa, ale nie wiele osób rozumie że np. taka osoba nie da rady tak szybko nauczyć się normalnie kaligrafować(bezbłędnie). Moim zdaniem wyśmiewanie się z takich osób(dyslektyków) jest żałosne. Ja nienawidze takiego chamsta i jestem ciekaw jakby ta osoba się czuła gdyby to ona była na miejscu tej wyśmiewanej...

Jestem z wami ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
Nameck_Warrior napisał(a):
Piękny,sportowy model Renault napisał
Wow sportowy. Moze byc, moze byc

Mam takiego jednego udanego dyslektyka w klasie. Zawsze sie glupio tlumaczy, ze dostaje z wypracowan paly przez bledy ortograficzne. Jednak prawda jest taka, ze nie czyta ksiazek, w jednym zdaniu probuje zamiescic wszystkie mysli jakie mu najda na raz. Na dodatek wypracowanie jest wielkosci notatki , wcale sie nie stara . Przez takich jak on ludzie maja zle zdanie na temat dyslektykow.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja szczerze mowiac zagladam do tematow wlasnie typu "pomocy, mam problem" z ciekawosci, najczesciej dotycza one gier, kiedy juz wejde do tematu i widze banalne pytanie, to jesli mam mozliwosc odpowiadam lub banuje

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.812
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Wedlug mnie temat musi miec tez zachecajocom nazwe znanmom i lubianom ale takze tresc posta zalozyciela tematu tez musi byc zachecajaca wedlug mnie to droga do sukcesu
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Łasiczka napisał(a):
wkurzające również są posty typu: "mnie się podoba, wiecie czemu:D" albo "ja tam nic o tym nie wiem". Skoro tak to prościej jest się po prostu nie wypowiadać...
Takie posty zawsze wywalam
Niestety jest to dosyć wielki problem na tym forum, bo takich postów są setki. Nie wiem czy to wina moderatorów, ale jednak mam wrażenie, że oni w ogóle nad tym śmietnikiem nie panują. Powodem tego jest, że ci spamerzy w ogóle nie mają własnego zdania lub nie umieją swojej opini uzasadnić. Uważam, że gdyby wszystkie takie posty zostały usunięte, to liczba wszystkich postów na forum zmalała o około 60-70%.
Jeżeli autor tematu nawet nie chce rozwinąć swych myśli lub po prostu wypowiedzieć się w szerszej formie na temat, to znaczy, że w ogóle mu nie zależy na tym temacie, a chce jedynie wzbić licznik postów lub chce wykazać, iż jest osobą aktywną. Istnieje także alternatywa, że tworzy takie tematy bez jakiegokolwiek rozszerzenia - z czystego lenistwa. Osoba tworząca temat powinna wiedzieć, że treść tematu była jasna, uzasadniona i przede wszystkim zrozumiała dla czytelników tego tematu. Zawsze warto na to zwrócić uwagę.

---
Do moderatorów: Proszę o usunięcie wszelkiego OT'a w tym temacie, mam na myśli dyskusje na temat dysleksji, gdyż to nic nie wnosi do tematu.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
...yhm...

el coyote napisał(a):
Niestety jest to dosyć wielki problem na tym forum, bo takich postów są setki.
Przykro mi, ale nie można wywalać wszystkich takich postów, bo nawet takie mają prawo do życia. Niestety, gdybym je ja i inni moderatorzy powywalali, to forumowicze narobili by krzyku.

Potem zaś napisał(a):
Nie wiem czy to wina moderatorów, ale jednak mam wrażenie, że oni w ogóle nad tym śmietnikiem nie panują.
Ostatnimi czasy pisze tu masa nowych ludzi a moderatorzy sie dopiero co wymienili. Wysprzatane było forum przed shakowaniem ale potem Admin przywrócił to sprzed sprzątania. Moderator też człowiek, ma swoje życie, nie?

A później napisał(a):
Uważam, że gdyby wszystkie takie posty zostały usunięte, to liczba wszystkich postów na forum zmalała o około 60-70%.
Tu to troche przesadziłeś. Poza tym zważ wiek większości piszących - część po prostu nie potrafi pisać referatów.

Na koniec zaś napisał(a):
Do moderatorów: Proszę o usunięcie wszelkiego OT'a w tym temacie, mam na myśli dyskusje na temat dysleksji, gdyż to nic nie wnosi do tematu.
O tym to już my i Admin zadecydujemy. Moze i nie wnosi, ale dyskusja jest ciekawa, to po co ją wywalać...? W taki sposób zniknęłoby zgoła pól forum, a nie to chyba jest zadaniem moda? Ponadto czasem offtopy i krótkie przekomarzanie się bywa śmieszne to dlaczego od razu to wywalać...
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Kojot napisał(a):
Niestety jest to dosyć wielki problem na tym forum, bo takich postów są setki.
No niestety wiele osób nie zwraca na to uwage, byleby posta sobie nabić.
Kojot napisał(a):
Nie wiem czy to wina moderatorów, ale jednak mam wrażenie, że oni w ogóle nad tym śmietnikiem nie panują.
Gdyby nie panowali to nie widziałbym coraz czestrzych zniknięć moich i innych postów. Nie bój duszy mody czuwają bacznie.
Kojot napisał(a):
Uważam, że gdyby wszystkie takie posty zostały usunięte, to liczba wszystkich postów na forum zmalała o około 60-70%.
Tak dużo to raczej nie, myślę że z 20-30% postów by znikneło z forum, bo to tylko posty typu "Lubie tego/tamtego".
Kojot napisał(a):
Jeżeli autor tematu nawet nie chce rozwinąć swych myśli lub po prostu wypowiedzieć się w szerszej formie na temat, to znaczy, że w ogóle mu nie zależy na tym temacie, a chce jedynie wzbić licznik postów lub chce wykazać, iż jest osobą aktywną. Istnieje także alternatywa, że tworzy takie tematy bez jakiegokolwiek rozszerzenia - z czystego lenistwa. Osoba tworząca temat powinna wiedzieć, że treść tematu była jasna, uzasadniona i przede wszystkim zrozumiała dla czytelników tego tematu. Zawsze warto na to zwrócić uwagę.
Bardzo dobre słowa, ale niestety nie wszystkim da się to wytłumaczyć.
Kojot napisał(a):
Do moderatorów: Proszę o usunięcie wszelkiego OT'a w tym temacie, mam na myśli dyskusje na temat dysleksji, gdyż to nic nie wnosi do tematu.
Czasami nawet OT może prowadzić do ciekawego tematu do rozmowy, więc lepiej najpierw spojrzeć na rozwój rozmowy, a potem jeśli jest niepotrzebna usuwać.

Dziękuje & pozdrawiam.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Po pierwsze to proszę o nie tłumaczenie nicka - źle się z tym czuje .
Po drugie czas na kontry, do Łasiczki:
Łasiczka napisał(a):
O tym to już my i Admin zadecydujemy. Moze i nie wnosi, ale dyskusja jest ciekawa, to po co ją wywalać...? W taki sposób zniknęłoby zgoła pól forum, a nie to chyba jest zadaniem moda? Ponadto czasem offtopy i krótkie przekomarzanie się bywa śmieszne to dlaczego od razu to wywalać...
Tego jeszcze nie było - moderator popierający offtop. Ze swej strony złożę Ci gratulacje dawania świetnego przykładu. Jeżeli fajna dyskusja stworzyła się przez offtop to zawsze w temacie można wydzielić posty do innego tematu. Nie cierpię OT'a, bo to tak jakby się gadało o dupie Maryni. Najlepiej stworzyć oddzielny topic na tego typu dyskusje.
Łasiczka napisał(a):
Tu to troche przesadziłeś. Poza tym zważ wiek większości piszących - część po prostu nie potrafi pisać referatów.
Nic nie przesadziłem. Obserwuję forum i widzę, że dopiero co trzeci post jest coś konkretnego, bo zwykle to czysty nieuzasadniony spam. Nie ma co patrzeć na wiek, jeśli nie potrafi swojego głosu uzasadnić, to niech najlepiej w ogóle się nie wypowiada, bo tylko śmietnik tworzy. po prostu [ ort! ] dzieci powinny chodzić do szkoły, a nie włóczyć się na forach .

Do R4aziela:
R4aziel napisał(a):
Gdyby nie panowali to nie widziałbym coraz czestrzych zniknięć moich i innych postów. Nie bój duszy mody czuwają bacznie.
Ależ nie mówię, że w ogóle nic nie robią, tylko chcę stwierdzić, że ten śmietnik narasta w zastraszającym tempie i dlatego wszystkiego nie da się opanować .

Pozdrawiam.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Kojot napisał(a):
Ze swej strony złożę Ci gratulacje dawania świetnego przykładu.
Nie ty będziesz mnie oceniał.

Potem napisał(a):
Jeżeli fajna dyskusja stworzyła się przez offtop to zawsze w temacie można wydzielić posty do innego tematu.(...) Najlepiej stworzyć oddzielny topic na tego typu dyskusje.
Taki pomysł już kiedyś z Megane wprowadziłam. I się nie przyjął bo przez to robi się jeszcze większy bajzel.

Następnie napisał(a):
Nie cierpię OT'a, bo to tak jakby się gadało o dupie Maryni.
To już twój problem, po prostu nie bierz w nich udziału.

Później czepliwie napisał(a):
Nic nie przesadziłem. Obserwuję forum i widzę, że dopiero co trzeci post jest coś konkretnego, bo zwykle to czysty nieuzasadniony spam.
Powtarzam po raz kolejny - te posty były wywalone. Przeze mnie i przez Kamzo. Ale jakiś czas temu shakowano nam całe forum i Admin przywrócił wersję sprzed sprzątania. Toteż pojawiły się z powrotem [ ort! ]. I daltego teraz siedzę o 1 w nocy i je sprzątam. Poza tym nr jeden - wszystkich się nie da wywalić. Poza tym nr dwa - modem jestem może jakiś tydzień z hakiem Więc jak już musisz się czepiać, czepiaj się innych

I na koniec do mnie napisał(a):
Nie ma co patrzeć na wiek, jeśli nie potrafi swojego głosu uzasadnić, to niech najlepiej w ogóle się nie wypowiada, bo tylko śmietnik tworzy.
Im to powiedz nie mnie, ja za wszystko nie mogę odpowiadać.
el coyote Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 6.819
Posty: 73
Coraz ciekawej się robi .
Łasiczka napisał(a):
Taki pomysł już kiedyś z Megane wprowadziłam. I się nie przyjął bo przez to robi się jeszcze większy bajzel.
Jeżeli to nie skutkuje, to po prostu [ ort! ] można usunąć cały OT.
To już twój problem, po prostu nie bierz w nich udziału.
Nie, nie zrozumieliśmy się. Ja chcę po prostu brać udział w dyskusjach na temat . Taka OT'owa dyskusja przeszkadza w prowadzeniu dyskusji na wyznaczony temat.
Co do postów z przed hacka, to tu akurat jesteś usprawiedliwiona.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Kojot napisał(a):
Jeżeli to nie skutkuje, to po prostu [ ort! ] można usunąć cały OT.
Właśnie takim sposobem Majin został pozbawiony jakiś 300 postów, ja sama jakichś 200 a inni też koło tego. Teraźniejsze offtopy tez wylecą, nic się nie bój, ale czasem człowiek zwany moderatorem nie ma po prostu czasu ani ochoty żeby to robić. A czasem po prostu net pada. Zresztą to przeca oczywiste.

A potem napisał(a):
Ja chcę po prostu brać udział w dyskusjach na temat . Taka OT'owa dyskusja przeszkadza w prowadzeniu dyskusji na wyznaczony temat.
Przeszkadza czasem na pewno [ ort! ]. Aczkolwiek bywają też mądre offtopy i aż żal czasem je kasować.

Poranny Edit: praca moda jest o tyle nieznośna, że jeżeli czegoś nie wyrzuci, to mu wszyscy mówią, że powinien, a jak wywali, to narzekają na znikające posty i się burzą

PS. Tak właściwie to fajna polemika
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
A oto i malutki przykladzik, odwalonego posta:

ja lubie dbgt bo jest tam duzo simesznych sytuacji np.ja fuzja vegety i goku sie rozpadla albo jak buu gruby zmienil twaz i dziewczyna sie w nim kochala to bylo dobre, albo jak herkules chcial pokonac ludzi opentanych przez bebiego to bedzie z smiesznych sytuacji a teraz moze cos bardziej powaznego jak bebi prubowal no i mu sie toudalo jak opental vegete no i co tam jeszcze jak ultra bebi vegeta prubowal zabic songo i to wszystko a i jeszcze jedno bo tam jest gogeta ssj4 no to teraz wszystko.
Jak widac powyzej, brak tam jest interpunkcji i poprawnej ortografii. Nie mowiac juz o stylistyce. Pisanie takich postow to istny przesmiewek z forumowiczow, ktorzy musza sie meczyc i czytac tego typu prace. Nie napisze czyj to jest post, gdyz to nie etyczne .
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
el coyote napisał(a):
Nie, nie zrozumieliśmy się. Ja chcę po prostu brać udział w dyskusjach na temat . Taka OT'owa dyskusja przeszkadza w prowadzeniu dyskusji na wyznaczony temat.
Nic cie nie trzyma by nie zbaczać z tematu, możesz opuścić offtop i powrocić do głownego członu tematu.
A tak apropo ja może się powtórze, ale co tam. Czasami i taki OT wprowadza wiele do tematu, nie wiesz gdzie i kiedy sam postanowisz czasem zboczyć z tematu(czyt. Offtopować).
el coyote napisał(a):
Jeżeli to nie skutkuje, to po prostu [ ort! ] można usunąć cały OT.
Widać nie jesteś długo na tym forum i nie znasz wszystkich obyczajów i zwyczajów forum. Tak apropo chciałbym się zgadzam się ze słowami Pięknej Blondynkina(czyt. Łasiczki) ten cytat. Wiele już offtopów poleciało, sam nie raz gdy wchodze widze że mam o pare postów mniej. Więc nie cfaniakuj tutaj
Megane napisał(a):
A oto i malutki przykladzik, odwalonego posta:

ja lubie dbgt bo jest tam duzo simesznych sytuacji np.ja fuzja vegety i goku sie rozpadla albo jak buu gruby zmienil twaz i dziewczyna sie w nim kochala to bylo dobre, albo jak herkules chcial pokonac ludzi opentanych przez bebiego to bedzie z smiesznych sytuacji a teraz moze cos bardziej powaznego jak bebi prubowal no i mu sie toudalo jak opental vegete no i co tam jeszcze jak ultra bebi vegeta prubowal zabic songo i to wszystko a i jeszcze jedno bo tam jest gogeta ssj4 no to teraz wszystko.
Jak widac powyzej, brak tam jest interpunkcji i poprawnej ortografii. Nie mowiac juz o stylistyce. Pisanie takich postow to istny przesmiewek z forumowiczow, ktorzy musza sie meczyc i czytac tego typu prace. Nie napisze czyj to jest post, gdyz to nie etyczne .
A to jest genialny przykład osoby która pisze posta, ale przed uprzednim wysłaniem nie czyta go by coś nie poprawić. Bezmyślność ludzka

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2  

Forum DB Nao » » » Trafność tematu.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook