Forum Dragon Ball Nao

» [Kantyna] Rekrutacja na sesje w świecie Star Wars

Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Rekrutacja na mającą się odbyć w nieokreślonej przyszłości sesje w SW będzie się odbywała TU, gdyż tawerna jest przeznaczona dla postaci ze świata choćby takiego jak Forgotten Realms. A więc już teraz możecie podawać w owym temacie opisy swoich bohaterów abym mógł przygotować jakiś scenariusz uwzględniający wszystkich graczy. Jeszcze tylko kilka uwag, jeżeli ktoś nie wie o co chodzi to zapraszam do czytania regulaminu znajdującego się w tym dziale. Gracze będą mieli dość dużą swobode, zastrzegam tylko, że żadna z postaci nie może na początku być Rycerzem Jedi bądź Lordem Sith (wyłączając z tej zasady tylko jedną osobe gdyż taki mam plan rozgrywki). Istnieje możliwość stania się którymś z nich (Jedi lub Sithem) podczas trwania sesji. Pamiętajcie, że jako Mistrz Gry moge wszystko lecz pozostawiam wam 'wolną ręke' (np. snucie własnych intryg jest mile widziane ). Można w trakcie gry wprowadzać dodatkowe postacie poboczne, z tym, że jak wyżej nie może być to ani Jedi ani Sith (chyba, że w tym wypadku uzyskacie zgode MG czyl mnie )

Pozdrawiam

P.S. Macie dużo czasu na przygotowanie swych bohaterów i obmyślenie czegoś ewentualnie gdyż trwa wciąż druga sesja, a ta rozpocznie się gdzieś we wrześniu, może wcześniej.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Póki co stwierdzam, że Wookie jest dla mnie. A czy ktoś jeszcze to pomyślę. W końcu skoro ma być SW to przydałby się ktoś zdolny to używania Mocy...
Sharingan
Ziemianin
Ziemianin
Sharingan
Dni na forum: 6.798
Posty: 1
Yo!
jestem nowy i za namową Kamzo zarejestrowałem się żeby pobawić się z wami w erpegi..jak na razie mogę tylko stwierdzić że moja postać będzie Twi'lekiem i będzie na pograniczu dobra i zła.(jak się bawić to się bawić, wybić zęby nowe wstawić)
A jeśli jednen z bohaterów od samego początku ma byc Force Userem, to najlepiej jakby był Shadow Jedi. Daje to ogromne możliwości, gdyż niejako ze swego statusu, będzie się mogła opowiadać zarówno po jasnej i Ciemnej stronie mocy, w zależności od sytuacji.

EDIT: Kto ma kontakt z Kamilem? Chłopak nie określił czasu wydarzeń, co niejako uniemożliwia stworzenie postaci, gdyż zarówno kilka światów jak i ludów zgineło przez dość długi okres trwania uniwersum SW[cos nie po polskiemu to napisałem]. kiedy rozmawiałem z nim 2 dni temu mówił że akcja będzie rozgrywać się w okresie Revanowskim, a tu z kolei że w przyszłości[nowa Republika, Wojny NR??].Takie szczegóły przydały by się przy pisaniu historii postaci.
Więc jeśli masz jakiś kontakt z Kamzo, który mi wyparował i zostawił dziwny opis na gg, zagadnij go o okres historyczny w którym sesja będzie się toczyć.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Akcja sesji ma rozgrywać się 4000 lat przed wydarzeniami z Epizodu I czyli po prostu okres akcji taki sam jak w KOTOR I.
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
chcialbym byc zlym do szpiku kosci szmuglerem ( np. ruskich marlboro ) . Wooki bedacy w polowie droidem ze wszystkimi czesciami mechanicznymi na zewnatrz ( czaszka , rece , krocze. Podczas potyczki z straznikami republiki zostalem trafiony granatem , i musialem sie sztucznie podtrzymywac przy zyciu. mózg [ ort! ] mam swoj a nie maszyny

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
To było na serio?? Jak tak to sam nie wiem... Wprowadzałbyś chyba za dużo chaosu swoim tekstami odbiegającymi od jakichś realiów SW, które i tak bywają lekko naciągane. Zresztą... nie wiadomo co z sesją i czy na 100% dojdzie do jej rozpoczęcia.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Z ruskimi Marlboro klamalem. Reszta chyba teoretycznie nie odbiega od sw. Chyba ze tam granatow nie mieli , ale w to watpie

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Oli Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Oli
Wiek: 31
Dni na forum: 6.627
Posty: 13
Ja moge dołaczyć do sesji byłbym Padawanem o imieniu Oli, posiadał bym zielony miecz świetlny a mym mistrzem był by wnuk Luka Skywokera (jeśli dobrze napisałem) o imieniu Liten'Shon (czyta sie litenszon)
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Ja tylko na chwilkę.

Na przyszłość radzę troszkę uważniej czytać wypowiedzi innych, Olidam... eee... znaczy, Oli, gdyż akcja sesji będzie się toczyć ok. 4000 lat przed narodzinami Luke'a Skywalkera Hmm, wybacz, ale wydaje mi się, że chyba dość średnio znasz SW (bez urazy), a poza tym... a zresztą... niech lepiej Kamzo-nii-san powie resztę - to on będzie w końcu MG, nie ?

Pozdrawiam serdecznie
A.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Vasson Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Vasson
Wiek: 33
Dni na forum: 6.661
Posty: 186
Skąd: West City
ja bardzo chetnie dojde jesli chodzi o moją postać chcial bym zeby była dosc dobra ale jak dojdzie do walki to zeby był istni szatan ^^ jesli potrzeba moge zrobic wyglod swojej postaci

An nescis, mi fili, quantilla prudéntia mundus regatur? -Czyż nie wiesz, mój synu, jak mało trzeba rozumu do rządzenia światem?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Cieszę się, że pojawił się następny chętny. Jednak nie licz, że Twój bohater będzie się jakoś szczególnie wybijał pośród innych!! W sesji pojawi się tak wielu potężnych Jedi, że może być najwyżej średniaczkiem (zakładając, że chcesz być właśnie użytkownikiem Mocy).
Poza tym, po więcej szczegółów zapraszam wszystkich zainteresowanych pod adres www.sesja.fora.pl

Pozdrawiam

PS. Fakt, można już było dawno zacząć lecz po prostu czasu brak!

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Frezer
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.495
Posty: 7
Witam witam!!
Można się jeszcze zapisać na sesję,czy już nie?
Jesli tak to chciałbym być pilotem myśliwca-Rodianinem!
Moje imie to Derkon



PS:Do moderatorów-jako iż widze że ostatni post w tym temacie został napisany dość dawano,i nie wiem [ ort! ] czy nabór do sesji jeszcze trwa,proszę o skasowanie mojego posdta gdyby nabór był już nieaktualny.

PozdRawiam!
azi Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
azi
Wiek: 35
Dni na forum: 6.619
Posty: 325
Skąd: Mokotow
Ja bym chciał dołączyć, Moja Postac By Była Dobra lecz w sercu tliło się zło
Wojownik Jedi , z niebieskim Mieczem świetlnym
imie : Azura

pulkarecordzz.phorum.pl
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Frezer napisał(a):
PS:Do moderatorów-jako iż widze że ostatni post w tym temacie został napisany dość dawano,i nie wiem [ ort! ] czy nabór do sesji jeszcze trwa,proszę o skasowanie mojego posdta gdyby nabór był już nieaktualny.
Eee, teoretycznie można... Pozostaje tylko problem, że nie wiem kiedy (i czy w ogóle ...?) sesja ruszy. Na przyszłość proponuję jednak czytać uważniej Cytując samego siebie ---> "Poza tym, po więcej szczegółów zapraszam wszystkich zainteresowanych pod adres www.sesja.fora.pl "

Forum to zostało utworzone ponieważ Nao często znikało (ah ten transfer). W sumie nie do końca się jeszcze przydało, jednak i tak zapraszam po chociaż szczątkowe informacje, właśnie tam.

Pozdrawiam

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Kantyna] Rekrutacja na sesje w świecie Star Wars
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook