Forum Dragon Ball Nao

» Aziz Shavershian

Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Tak jak w temacie. Aziz był Kurdem urodzonym w Moskwie roku 1989, dzieciństwo spędził w Australii. Pochodził z rodziny zamożnej mimo to był wątły i taka tam pizda życiowa( ektomorfik z wrodzoną wadą serca). Więc postanowił to zmienić, by wyrywać dziewki i zmienić swoje nędzny żywot. Zaczoł ćwiczyć, na początku w domu potem na siłce się katował wolnymi ciężarami, miał 7 posiłków dziennie (no chłopak pochodził z bogatej rodziny). No i koksił, bnomby szły grube, także powinien zbódować większą masę, gdyby nie dragi. Widocznie to mu wystarczyło co zrobił. 95 kg masy przy 6-7 % bf-ie to szczytowa forma, później 100 kg przy 11-12 % bf-ie. Jakie bomyby były zapytacie ? No przedewszystkim Trenbolon i clenbuterol (clen nie jest sterydem, a tren to nie wiem, jest różnica między anabolikami i androgenymi jakaś). Dianabol i to wszystko z tego co wyczytałem. Zmarł w Tajlandi w miejscowej saunie (zapaść/zawał czy co tam, są różne zdania natemat jego śmierci. Mimo jego stylu życia i wrodzonej wady serca. Clen i Tren ponoć zwiększa mięsień sercowy, lewą komorę czy jakoś tak) Żył 23 lata. Miał markę własnej odzieży i proteine (Protein of the Goods) oraz napisał książkę, no był zdolny chłopak XD
Żył jak chciał, nie przejmował się opiniami. Pewnie był narcyzem ale miał powodzenie wśród kobiet/dziewczyn. Na jutube znajdziecie woele fanowskich filmików o nim. Jest ich bardzo dużo. Była to ciekawa osobowość (mógłby inspirować Emosiów xd). To by było na tyle o nim, zachęcam do dyskusji nie tyle o Zyzz-ie ale i o kulturystach "ashetics". Czyli takich wyciętych na "żyłkę". U marin bro ?! (Z ang. admiring > marin).

http://www.youtube.com/watch?v=c9GAsuGtQPA

Dodano po 17 minutach
https://www.facebook.com/DrugaStronaMedalu?fref=ts Zapraszam do polubienia XD
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Franek kiedyś napisał, że twoja składnia to kostka Rubika. W ogóle twój język polski to kostka Rubika, z której wynika, że facet zmarł na zawał mimo wady serca.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
No. I co związku z tym ? No zmarł mimo wady serca. Rozumiesz znaczenie słowa "mimo".

edit:
Dam ci przykład: Wyszli na spacer, mimo ulewy.
Miyu Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Kaeshi ]
Miyu
Wiek: 35
Dni na forum: 4.469
Plusy: 11
Posty: 835
Skąd: Warszawa
Kurde Gonar, piszesz bzdety i jeszcze oczekujesz jakiś odpowiedzi, jak człowiek normalnie tematu nie ogarnia przez Twoją składnie. Zamiast wady serca wstaw sobie raka/guza czy cokolwiek. Człowiek z wadą serca ma mniejsze szanse na długie życie niż zdrowy.

Zmarł na zawał mimo zdrowego serca- ma sens, zmarł na zawał mimo wady serca- nie, ponieważ tego można było się spodziewać, nawet gdyby nie ćwiczył i się oszczędzał!
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Mam kolegę, który ma coś z sercem od dziecka. I jeszcze żyje, ma 31 lat.

Dodano po 2 minutach
Ćpa, pali marihuanę. Alko, jedzie grubo z tym gównem.
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
I mimo tego nie umarł.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Himen Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Himen
Wiek: 34
Dni na forum: 3.679
Ostrzeżenia: 2
Posty: 34
Ty masz jednak .. logikę. Ludzie skąd wy się bierzecie. Ufo was prywozi czy Romowie w kapustach was znajdują.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Aziz Shavershian
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook