Forum Dragon Ball Nao

» Adrift in Tokyo / Tenten (2007)

Hayato Mężczyzna
Kami
Kami
[ Klan Takeda ]
Hayato
Wiek: 38
Dni na forum: 4.615
Plusy: 15
Posty: 4.127
Skąd: 絶望の海の底から
Takemura jest wiecznym studentem prawa, który dorobił się długu w wysokości 840 tysięcy jenów. Termin spłaty długu nieubłaganie się zbliża, a Takemura nie ma do kogo zwrócić się o pomoc - nie ma stałej pracy, a rodzice porzucili go w dzieciństwie. W końcu odwiedza go windykator, Fukuhara i daje mu ostatnią szansę.
Niestety, Takemura zabiera się do spłaty długu od niewłaściwej strony. Podejmuje wiele nieudanych prób zebrania pieniędzy, takich jak pechowa gra w pachinko i w wyznaczonym dniu zjawia się z pustymi rękami. Fukuhara ma jednak dla niego nietypową ofertę - Takemura ma towarzyszyć mu w drodze z Kichijoji do Kasumigaseki. Student nie waha się długo, stawką jest bowiem milion jenów, który ma być jego zapłatą po dotarciu do celu.
W pierwszym dniu podróży Fukuhara wyjawia Takemurze jej przyczynę - w nieszczęśliwym wypadku zabił żonę i chce oddać się w ręce policji na stacji Sakuradamon...

Jezeli wiara w drugiego czlowieka, ktorego ma sie przed oczami jest naiwnoscia, to jak nazwac wiare w Boga, ktorego nikt nigdy nie widzial...???
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Adrift in Tokyo / Tenten (2007)
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2021 DB Nao
Facebook