Forum Dragon Ball Nao

» Historie alternatywne

szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 27
Dni na forum: 971
Posty: 214
Skąd: Szczecin
Co myślicie o wszelkich alternatywach? Widziałam, że są podejmowane tematy "co by było, gdyby..." Stąd moje pyania: jaka byłaby wg Was najlepsza historia alternatywna, jaka najgorsza?

Z takich prostych: Gohan ssj2 wykańcza Cell'a kamehamą przed jego eksplozją i zabiciem Goku. Gdyby Akira tak to przedstawił, pewnie przed Buu mielibyśmy jakichś przeciwników, a co za tym idzie - szybciej wyższe poziomy. Oczywiście nawet, jakby Goku żył, Akira mógłby dać to swoje "kilka lat później", jednak ciekawie byłoby poznać takie DB z tamtego okresu.

Najbardziej znaną jest chyba łączenie Bulmy i Goku. Wtedy nie byłoby Gohana (w sumie by był jakiś dzieciak jak on, tylko kiedy, jaki itp.) No i bez Future Trunksa ciężko o ostrzeżenie przed cyborgami. Są dwie opcje: albo całkowita zmiana uniwersum i postaci, albo wszystko tak samo z drobnymi zmianami szczegółów w zachowaniu i wyglądzie postaci.

Klątwa - Dragon Ball
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 29
Dni na forum: 5.456
Posty: 1.112
Skąd: Kraków
Analizy alternatywnych historii w Dragon Ballu były tu już na forum swego czasu całkiem popularne, polecam link poniżej.

Link.

Tak, pamiętam takie starocie.

Obraz
szarlej_3 Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
szarlej_3
Wiek: 27
Dni na forum: 971
Posty: 214
Skąd: Szczecin
Ale przecież ten podesłany temat to tak naprawdę jeden wielki fanfik o historii alternatywnej "co by było, gdyby Goku i Piccolo przegrali z Raditzem". ;p

W moim temacie chodzi o to, jakie historie alternatywne są dla ludzi najciekawsze, a jakie najsłabsze. Zwłaszcza teraz, gdy DBGT poszło w odstawkę i można je uznać za alternatywę, a nie kanon.

Klątwa - Dragon Ball
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Historie alternatywne
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2020 DB Nao
Facebook