Forum Dragon Ball Nao

» Zwierzęta

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.161
Plusy: 73
Posty: 15.256
Skąd: ふざけた時代
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.895
Posty: 259
Skąd: Główczyce
No to ja napiszę co mam
Zwierze nr. 1 Pampalini- papuga z irokezem
Z. nr.2 Poli- papuga falista
Z. nr.3 Tygrys-kot
Z. nr. 4 Reksio- pies
Z. nr. 5 Amber- pies
Do tego dojdą z 15 rybek i 30 gołębi (mój tata to zapalony gołębias)

Czyli razem ok 50 zwierząt.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
bardzo inteligentne i blyskotliwe , utrzymanie go kosztowalo by cie jak utrzymanie E klasy 2.5

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Draqun Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Draqun
Dni na forum: 6.895
Posty: 259
Skąd: Główczyce
Tak ale pomyśl. Mieć takiego miśka. Moja mama chciała by takiego. Wtedy bym miał Zoo. Ale to nie wszystko. Raz zapragnęła sobie tygrysa. Żeby tylko to. Ona chciała by wszystkie zwierzęta. W tedy bym otworzył prawdziwe Zoo, bo małe już mam.

Takich 3-ech jak nas 2-óch nie znajdziecie ani 1-ego
Prawo Omha "Ciało rzucone w łoże traci na oporze"
http://animefunny.vgh.pl
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.068
Posty: 501
Heh. Apropo zwierząt wczoraj obok mojego domq szly sobie ... 6 loch, i jakies 15 dzików lol troche beka, robilem fotki ale bylo ciemno ]; i nie wyszly

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.062
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Hmm, czyli koło Twojego domu szła dziczyzna ?? Cóż, mnie nie odwiedzają raczej w takich ilościach, bardziej jak się rozproszą i niektóre sztuki się zgubią, to wtedy. Jednak dziki z zasady boją się ludzi, łatwo je wypłoszyć.

A co do dużych zwierząt – cóż, chciałbym mieć tyle pieniędzy, aby móc sobie kupić tygrysa syberyjskiego.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
chlopaki oblewany, moj aerodynamiczny korkoszczal wlasnie pobil swoj rekord, perla wykopala 6 kreta z ogrodu, dostala za to kg kosci, kochany szczurotron

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.870
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Ja mam psa o imieniu Baszotrunks I rybkę Wolverine

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
no ja mam mutanta w domu psa co ma na imie perelka ale nie wariuje, a ja slyszalem ze powinny miec 2 sylabowe

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.062
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Mi tam Twój pies się podoba, sympatycznie wygląda, a na dokładkę tępi krety (moja kotka też , naprawdę!). Jedno pytanie: jak się odnosi do kotów?

A co do imion: u mnie wszystkie wahają się od jednej do dwóch sylab i są zawsze skuteczne. Zwłaszcza w przypadku kotki. Gdy zawołam na cały głos 'Zuzia', to zaraz przybiega, nawet z drugiego końca wsi, jeśli tylko udało jej się usłyszeć moje wołanie.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
Poniewaz zwierzeta normalnie zyjace na wolnosci, niedzwiedzie tygrysy lwy lamparty i te rozne, nawet wychowywane od malego z ludzmi moga stac sie niebezpieczne jak beda duze, tak juz maja zapisane w genach, moze im cos odbic

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.052
Posty: 518
Tara, nowy osobnik płci żeńskiej na forum napisał(a):
Jak eMate chciałby miec niedxwiedzia to dlaczego nie ja tygrysa?
A ja bym chciala miec misia pande i koala. Ale prawdziwe a nie wypchane Takie to to niemrawe, a ja musze slyszec jak ktos ledwo dyszy jak go przytulam [zart] XD XD XD XD

PS Moja sunia jest mamusia . Dzis urodzila 4 szczeniaki, jedna suczke i 3 psiaki. Niestety dwa z nich nie zyja [`] [`]
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.870
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Los potrafi być okrutny. Takie psiaki za nic nie zługiwały na śmierć. Malutkie bezbronne a mimo to śmierć je zabrała. Chciałym kiedyś przyejechać sie na słoniu i zobaczyć rajskie ptaki. Jeśli już tego tygrysa miec nie mogę miec to przynajmniej bo chciała znaleźć się blosko niego. Z tygrysem mam okrewną natutę

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.052
Posty: 518
No niestety Sonia za dlugo rodzila, a wody plodowe juz dawno jej odeszly. Szczeniaki pozostale w macicy juz nie mialy czym oddychac
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.870
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Biedactwa. naprawde szczerze Ci współczuje. Szkoda zwierzaków naprawdę.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.062
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Czasem nie można zapobiec jakiejś stracie, lecz i tak ona boli .

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
kiedys u mnie w wiosce, umarla taka starsza pani ktora miala pieska. Piesek szukal swojej pani przez 2 tygodnie i malo jadl. Kiedys chodzil po drodze do poki do puty go auto nie potracilo. To sie nazywa przywiazanie do wlasciciela

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.870
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
O jak ja to dobrze znam. Zwierzęta są naprawdę kochane. Szczególnie psy i konie. Pamiętam jak mojego pieska zostawiliśmy u znajomego mojej mamy bo u nas już nie ma warunków. Wył bardzo długo ie chciał jeść. jdnak gdy zrozumiał jak bardzo go kochamy i przyjeżdżamy go odwiedzać to zawsze sie cieszy i to jest dla nas piękne.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.086
Posty: 482
Skąd: Kraków
albo ogladalem na animal planet jak taka babka nie chciala pieska i jadac zostawila go na drodze po prostu. Jakies dzieci to widzialy spisaly nr rejestracji i zadzwonily po policje przyjechala policja dla zwierzat i babka 500 USD grzywny. Przyjechali w to miejsce gdzie psa wyrzucila i ten pies dalej dokladnie w tym miejscu stal

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Tara Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Tara
Wiek: 34
Dni na forum: 6.870
Posty: 118
Skąd: Planeta Warion
Niektórzy ludzie myślą, ze zwierzęta nic nie czują. traktuja je jak jakis śmieć a to przecież żywe istoty tez czują. trzeba im okazać tak samo przyjaźń i miłosć jak człowiekowi.

Tak naprawdę do szczęścia niewiele nam trzeba. Jednak nie wszyscy to wiedzą.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  

Forum DB Nao » » » Zwierzęta
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook