Forum Dragon Ball Nao

» Future Trunks czy zwykły Trunks?

Strony: 1, 2, 3, 4  

Kogo wybieracie?

Kogo wybieracie?
Future Trunks 86,49% 64 86,49%
Trunks "zwykły" 13,51% 10 13,51%
Wszystkich głosów: 74
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Kto waszym zdanie jest postacią barwniejsza w DB: Trunks z przyszłości czy może Trunks z czasu "teraźniejszego"? Którego bardziej lubicie i cenicie?

Jak dla mnie Future - świetnie włada mieczem i nie jest takim dzieciakiem jak Trunks z czssu normalnego.

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Łasiczka: 16.01.2005, 19:09
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No oczywiscie ze future Trunks. Jest bardziej powazny, i lepiej walczy niz ten terazniejszy. Po za tym dobrze mu w dlugich wlosach
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.024
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ja o dużo więcej lubię Future Trunksa, w końcu gdyby nie on, nie było, by dalszych odcinków Dragon Balla, by się działo dokładnie to samo co w jego przyszłości
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
fjuczer zdecydowanie , moim zdaniem w ankiecie powinno sie jeszcze pojawic Chibi Trunks... ale dobra, dla mnei fjuczer jest lepszy, taki... no nie wiem, no po prostu [ ort! ] lepszy, trunks z GT jest "pipką" i taki... blleeee niemrawy

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
ja tak samo bardziej preferuje "przyszlosc". Ma fajny miecz dobrze sie nim posluguje. Future trunks wicznie odtracany przez ojca - przynajmniej tyle, ze nie jest przez niego nianczony. W Room of the spirit and time Begeta nie dawal mu fory wiec jest silny i to mi sie podoba.
Ale z drugiej strony normalny trunks jest bardziej ludzki, czesciej sie smieje wiecej mowi...
no ale z trzeciej strony jak bym mial taka przeszlosc jak future trunks to tez bym sie nie smial.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.048
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Future Truks jest wspaniałą postacią. W miom prywatnym rankingu bohaterów DB jest na 4-tym miejscu. Wygląda super, niesamowita przeszłość i w ogóle [ ort! ] jest to postać niezmiernie ciekawa i intrygująca. Jak dla mnie historia jego życia jest najbardziej poruszającą w całym DB. Trunks z teraźniejszości przy takiej postaci wypada bardzo słabo. W Zet mieliśmy okazje oglądać tylko Chibi Trunksa. Już tam widać ,że warunki i ogólnie otoczenie w jakim się wychował diametralnie zmieniły jego charakter w porównaniu do Future. Niestety Trunks w GT pozostawia po sobie jeszcze gorsze wrażenie.

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.035
Posty: 118
Skąd: Kielce
Future Trunks jest zdecydowanie lepszy. Ten "zwykły" to nic ninnego jak ciota. A pocatym future trunksem lepiej się gra w mugena 2
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
A pocatym future trunksem lepiej się gra w mugena 2
to sie nazywa porównanie
------------------------------------------------
Scyller ma racje, Future Trunks jest bradziej taki powazny i w ogóle [ ort! ], bo zycie go tak nauczyło, zarąbali mu prawie całą ekipe , on został jedynym sayianem, w ogóle [ ort! ] przerąbane ma chłopak, a trunks z GT to mowiac krótko rozpieszczony bachor

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.034
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Świetnie to ująłeś, Majin Vegeta. Interesująca u Future Trunksa jest, jak inni już zdążyli napisać, jego przeszłość. A charakter też bardziej mi odpowiada.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
i tak go podziwiam, jakby zgineli prawie wszyscy moi bliscy ktorzy byli dla mnie wzorem. To bym juz dawno sie zalamal nie wychodzil z domu i lizal rany.

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
forager
"Rōnin
Rōnin
forager
Dni na forum: 7.056
Posty: 67
Skąd: Kraków
scyller gratuluje odwagi i optymizmu ale coż trochę racji masz ze future mial ciezkie zycie. Trochę chlopak w kompleksy wpadl. Ale w sumie u saiyanów nie poczucie humoru jest wazne nie pokona sie frezeera usmiechając się do niego...

dbvictory.prv.pl - All about Dragon Ball
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
no nie wiem, z tym sie nie zgodze, bo np. Vegeta, i Gokuo maja takie rzuty ze tak okresle... chodz by nie wiadomo jak ich okładali to zawsze sie musza usmiechnać (np. w filmi z Super Androidem 13) wszyscy rzucaja smajle a potem !?

END
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.024
Posty: 518
No Majin fajnie to powiedziales. Ale zauwaz, ze oni sie usmiechaja, ale raczej szyderczo. A mysle ze forager mial na mysli szczery mily usmiech
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
cos takiego ?-?> albo tak -> ... ych Vegeta sie przewaznie tak usmiecha i ja to traktuje jak usmiech szyderczy czy nie, ale usmiech

END
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
saiyajinowie usmiechaja sie przewazne wtedy takim smiechem zwatpienia jak np w filmie nr 8 kinowym jak goku bil sie z brolim taki smiech ze mu juz wszystko jedno, podobny byl jak sie bil z babe vegeta co go shibito uratowal

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 67
Dni na forum: 7.040
Posty: 501
Bebi Vegeta jak dla mnie najlepiej wyglada w pierwszym sadium kiedy ma siwe włosy... ale najbardziej jego oczy jak od źrenic odchodza takie kreski jedna do góry a druga [ ort! ] w bok

END
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.053
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
Ja podziwiam Trunksa z przyszłości za opanowanie, pewność siebie , a przede wszystkim lubię go za jego miecz
Robert__15 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Robert__15
Dni na forum: 7.005
Posty: 58
Skąd: PL
ja wole dużo bardziej future tronks ponieważ jakoś tak mi bardziej przypadl do gustu a poza tym [ ort! ] b ył bardziej aktywniejszom postaciom zwłaszcza gdy przyjażnił sie z małym gotenem
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
chyba cos ci sie pomylilo, future trunks to nie chibi trunks. Sama nazwa wskazuje trunks z przyszlosci czyli tez co dal goku lekarstwo i powiedziel reszcie ze pojawia sie cyborgi. No chyba ze tobie chodzilo o cos innego

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.058
Posty: 482
Skąd: Kraków
Robert__15 napisał(a):
ojj troche zamieszania narobilem
usunalem posta byl za krotki, na przyszlosc staraj sie pisac dluzsze posty. A jak np chcesz cos dodac do ostatniego posta ktorego napisales to go edytuj i dopisz

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » Future Trunks czy zwykły Trunks?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook