Forum Dragon Ball Nao

» Jesteś nowy? Załóż własny temat!

Strony:   1, 2, 3, 4, 5  
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Ja jestem nową członkinią, więc się przedstawię Jestem Dominika, ale mówcie mi Nomi Mam 14latek, a przygodę z japonią zaczęłam w wieku... 6 lat! Interesuję się ogólnie Azją Moim ulubionym anime jest Slayers Kocham koreański pop, a najbardziej szyneczki kojarzy się komuś? Lubię śpiewać i czytać książki. Piszcie na adres: [email protected] Niestety jest problem: często nie będę mogła tu być, bo nie mam neta (piszę od sąsiadki)... chlip... Ale będe starała się być jak najczęściej Czy nie będzie problemu?

Hidden: Stopuj z ilością buziek oraz nie wydłużaj wyrazów całkowicie niepotrzebnie. =.-
MłodyBosky Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MłodyBosky
Wiek: 33
Dni na forum: 6.192
Posty: 32
Skąd: Ćmielów
Siema cześć i czołem... Jestem Daro Zaczynam epizod z tym forum Nawijam dużo i na temat Ajjj... PzDr

"Świat da się lubić... Świat... Świat da się lubic..."
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.235
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
już tu trochę jestem ale teraz trochę o mnie:uwielbiam DB,psy,grać w ringo(dość rzadka to gra )mam na imię Ola i jestem wesołą dziesięciolatką.Piszę zwiężle więc nie dziwcie się jeśli moje posty będą krótkie.

Pozdrawiam wszystkich...
SPRITE18
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.294
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Nie jestem tak całkiem nowy ale witam was serdecznie !!O forum dowiedziałem się od moich kolegów z klasy czyli od emate i Avensus pozdrowienia dla nich i dla reszty maniaków Japoni .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 28
Dni na forum: 6.154
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Mam na imę Filip mam 12 lat .Zauważyłem tę stronę zupełnie przypadkiem mam też kumpliktórzy się interesują DB
Pozdrawiam

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
Q'ccaon'naeaeccer
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Takeda ]
Q'ccaon'naeaeccer
Wiek: 24
Dni na forum: 6.250
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 668
Skąd: się biorą prześliczni Azjaci? Kocham kuchnię japońską!
MłodyBosky napisał(a):
Siema cześć i czołem... Jestem Daro Zaczynam epizod z tym forum Nawijam dużo i na temat Ajjj... PzDr
Dzięki niech będą wszystkim bogom, że dopiero teraz to przeczytałem.

S1mon napisał(a):
Nie jestem tak całkiem nowy ale witam was serdecznie !!O forum dowiedziałem się od moich kolegów z klasy czyli od emate i Avensus pozdrowienia dla nich i dla reszty maniaków Japoni .
O, grono znajomych się powiększa. Ale ja jednak obstaję za odmianą nicków.

Filippo napisał(a):
Mam na imę Filip mam 12 lat .
Cześć, Filip. Też mam 12 lat (profil dla ściemy ;p ). Chętnie Cię poznam.

Wbrew pozorom, ten post to nie spam. Chciałem się po prostu przywitać z nowymi. Chyba regulamin Nao tego nie zabrania?

Jya ganbatte!!
Q.

At thy twilight, old thoughts return, in great waves of nostalgia.
Thought
Saiyanin
Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Thought
Dni na forum: 6.149
Posty: 238
Skąd: ...
Witam . Pozwolicie, że sie przedstawię.
Jam jest Huginn, Myśl, ludzka wersja kruka ze świty Odyna.
Zamknięty we własnym świecie książek i fantazji podążam jak kot własną drogą. Nie pożądam sympatii świata, tak jak świat nie pożąda mojej.
Nie umiem być niczyim podwładnym
Z dystansem odnosze się do innych ludzi.
Szanuję swoich przeciwników, zarówno tych w fizycznej walce jak i toczących ze mną słowne potyczki
Nie toleruję hipokryzji, tchórzostwa i braku honoru.

To wszystko, co na razie mam o sobie do powiedzenia.
To, w jaki sposób będziecie mnie postrzegać z pewnością ustali się już wkrótce, podczas rozmów.

When Thought looks in a mirror the mirror shatters, because not even glass is stupid enough to get in between Thought and Thought.
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.516
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Hej! Mam na imię Radek, liczę 18 lat. Bardzo lubię Dragon Ball, interesuję się również SW, oraz po części grafiką. Lubię jeść i spać.

xD
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.372
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm, cóż może tak powiem coś więcej o sobie .

Imię: Michał
Miejsce zamieszkania: Człuchów, istnieje już temat o miejscu zamieszkania, więc tam was kieruje, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś bliżej.

Wiek: Cóż, lubię zachować wokół siebie małą aurę tajemnicy. (mam was : P )

Wygląd: Chłopak, wzrost przeciętny, brązowe włosy, ni długie ni krótkie , kolor oczu to zielony (hmmm, niektórzy mówią, że piwny).

Nick mój wziął się z książek Karola Maya, jest on dość długi dlatego osobą które polubiłem, karzę (tzn. karzę w sensie proszę bardziej stanowczo) o zwracanie się do mnie "Old", obecnie wiele osób na forach używa, tego skrótu, co niezbyt mi odpowiada.
Interesuje się ogólnie wieloma rzeczami, lubię fantastykę książkową i filmową, oglądam dużo anime, filmów oraz czytam dużo książek, również historycznych.
Cóż opisywać siebie nie muszę, to możecie już sami wywnioskować, wspomnę tylko, iż jestem leniwy,(jednak potrafię zabrać się do roboty) i nerwowy.

Ten post był edytowany 2 razy, ostatnio zmieniony przez Old Shatterhand: 17.07.2007, 18:55
Revania Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
[ Klan Takeda ]
Revania
Wiek: 36
Dni na forum: 6.145
Posty: 406
Jestem Revania (imienia nie podaję, nick wystarczy ), mam 19 lat (szukam koleżanek i kolegów D), interesuje mnie głównie jrock, a także ogólnie kultura Japonii, raczej popkultura, lubię tez pisać yaoi fanfiction . Dragon Ballem interesowałam się w gimnazjum, jednak niedawno zaczęłam ściągać odcinki mojej ulubionej serii Z, obejrzałam kilka i się znowu zaczęło... Weszłam na bardzo wygodne coś, co nazywa się google.pl i znalazłam tą stronę, a na niej link do forum, które według mnie jest nawet ciekawe i mam nadzieję, że uda mi się tu zostać na dłużej
Sid Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Sid
Dni na forum: 6.125
Posty: 2
Skąd: Ostrowiec Św.
Chciałbym was wszystkich pozdrowić i przywitać się oficjalnie. Kim jestem? Już mówię...

Mówią na mnie Sid albo Bibliotekarz i jestem prostym internautą szukającym kontaktu z innymi osobnikami z gatunku. M&A interesuję się od jakichś dwóch lat, moje ulubione serie to: Trigun (vide avek), NGE, Golden Boy i jeszcze trochę. Bardzo chętnie czytam książki fantasy, najchętniej te autorstwa T. Pratchetta, ale i polskimi autorami nie pogardzę (chociaż Wiedźmin bleeeee...). Słucham power/epic metalu (Blind Guardian, Iced Earth, Stratovarius)... no i to chyba tyle, więcej grzechów nie pamiętam...
Viertiz Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Viertiz
Wiek: 32
Dni na forum: 6.113
Posty: 11
Skąd: Zgorzelec
Witam, mam 16 lat i lubie Dragon Ball'a
Fulgrim
Ziemianin
Ziemianin
Fulgrim
Wiek: 36
Dni na forum: 6.106
Posty: 24
Skąd: piaseczno
Hmmmm... Od czego by tu zacząć? No wiec:


Nazywam się Michał mam 19 lat interesuje się muza (Rock/Metal/black metal/itd), fantasy , W40k , Dawn hill'em + bawie się w granie w klanie Bf2.
Z anime interesuje się tylko DB i Hellsing.

To chyba tyle, mam nadzieje ze miło sobie podyskutuje tu na forum .

Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Miło mi poznać nowych ludzi na forum, bad się ucieszy na widok świeżej krwii ;p

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ja również wszystkich witam. Mam nadzieje, że zagościcie tutaj na stałe i dacie powiem świeżości na forum.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Roza Kobieta
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Roza
Wiek: 31
Dni na forum: 6.157
Posty: 403
Skąd: NS
Ja oczywiście mam zapłon ;P

Mam na imię Kamila, mam 15 lat, od dwóch dni nie włączałam Gadu Gadu ("Wspieramy Cię Kamila")
Może coś o sobie :
Mój nick Rozarossa powstał parę lat temu, jak wymyślałam adres e-maila. W moim avatarze jest stworek zwany Abe Z kultowej gry "Oddworld: Abe's Oddysee" Userbar i podpis, również nawiązują do tejże gry
Chodzę na kółko teatralne "Iskiereczka", uwielbiam rysować, jeździć na rowerze spędzam stanowczo dużo czasu przed komputerem chyba ponad 2 mies. temu wróciła mi mania na DB....(mam nadzieje że się nie skończy.... za szybko) Lubie oglądać seriale detektywistyczne i czytać psychologiczne książki Mam jeszcze coś takiego co ma "Detektyw Monk" czyli nerwice natręctw.... hehe, To tyle (:
Madziuu$ Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 31
Dni na forum: 6.086
Ostrzeżenia: 1
Posty: 7
A no jo nie przedstawiłam się xD

więc jestem sobie Magda i kocham dragon balla moje marzenie to być kosmiecznym wojownikiem i żeby mnie raditz przeleciał. to tyle jak chcecie wiedzieć więcej to piszcze na gg xD
pozdro dla wszystkich !
a i mam nadzieje ze na tym forum nie załapie tak szybko osta jak na poprzednich ; [[ xD.

pozdro ludzie kocham was ! *
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.019
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Jeżeli nie przestaniesz zważać na słownictwo to złapiesz nie jednego. Na razie cię upominam, następnym razem nie będę taki miły.

Witam i życzę owocnego bytowania na forum.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
R4zeil napisał(a):
Witam i życzę owocnego bytowania na forum.
Poprawka, zdaje sie, że miałeś na myśli pasożytowania lub odmianę symbiozy, która korzystna jest jedynie dla jednego osobnika (czyt. moderatorzy) ;p

Witam i życzę zdrowszego podejścia do rzeczywistości.

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Paulina94 Kobieta
Wojownik
Wojownik
Paulina94
Wiek: 29
Dni na forum: 6.083
Posty: 40
Skąd: Wałbrzych
Mam na imię Paulina i jestem chyba najmłodsza z tego forum, bo pod koniec sierpnia skończę 13 lat. Moje pseudo: Gruba .Pochodzę z pięknego miasta Wałbrzycha.Moje zainteresowania to taniec, śpiew, sport (wszystkie dziedziny), książki lecz to tylko niektóre.O dragon ballu nawet wiem sporo, bo jak zawsze leciał na RTL7 to wraz z bratem oglądałam, czytałam komiksy mam w domu je do teraz. Jestem tu dopiero pierwszy dzień i boję się, że nie znajdę odpowiednich tematów do pisania postów, lecz może się rozkręcę
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Jesteś nowy? Załóż własny temat!
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook