Forum Dragon Ball Nao

» Śmieszne postacie?

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej

Jaka postać Was rozsmieszała najbardziej
Goku 39,29% 55 39,29%
Herkules 28,57% 40 28,57%
Chi-Chi 5,71% 8 5,71%
Pilaf 1,43% 2 1,43%
Inna postać 25,00% 35 25,00%
Wszystkich głosów: 140
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Najśmieszniejszy był oczywiście Mr. Satan i jego fani .
Takie sceny jak "Mr. Satan pokonuje Cell'a" były przekomiczne...
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Albo jak Satan uważał, że wszystko co dzieje się w akcji z Buu jest jego snem;).

I was buried alive...
I was born dead...
Albert Fish Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
Albert Fish
Wiek: 37
Dni na forum: 6.344
Posty: 157
Skąd: Siemianowice
Bawiło mnie zachowanie Goku w DB gdy robił swoje "pat pat" albo sie rozbierał w miejscach publicznych. Poza tym spewnoscia Kamesenin i Krilan. Zreszta chyba wszyscy bohaterowie robili cos smiesznego ale szczególnie wyróżniał się Goku i Kamesenin.
W DBZ wszystkich rozśmieszał Herkules. Fat Buu również był pocieszny. A po nich Goten i Trunk.

"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieje z was, bo jestescie tacy sami."
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
Hmm...w pierwszej części prym wiódł Goku i kamesenin(te jego "boskie" stroje do treningów...), chociaż Yamusha tez nie pozostawał w tyle. Jedynie Ten od poczatku do końca był sztywniakiem...o, jeszcze Lunch mnie rozbrajała.

W części Z na pewno [ ort! ] Herkules, Fat Buu mniej, kiedy pojawili się Ginyu Forces też miałam "polewkę".A Goten i Trunks mieli najlepsze teksty jako Gotenks.

I was buried alive...
I was born dead...
bloodprincess Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.296
Posty: 10
Skąd: z Ziemi
mnie zawsze smieszyli Goku i Vegeta zawsze dawali czadu i w ogóle [ ort! ] super chociaz Kibito tez byl zabawny jak prubowal podniesc miecz w krainie bogow
Nuruva Kobieta
Saiyanin
Saiyanin
Nuruva
Wiek: 37
Dni na forum: 6.288
Posty: 197
Skąd: World Below
O!A bóg zaświatów , u którego trenował Goku też był niezwykle zabawny, miał niezłe teksty...pomijając dowcipy;).

I was buried alive...
I was born dead...
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 73
Dni na forum: 6.371
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nuruva napisał(a):
O!A bóg zaświatów , u którego trenował Goku też był niezwykle zabawny, miał niezłe teksty...pomijając dowcipy;).
Masz na myśli Kaio ?

Faktycznie w Sadze Saiyan był dość zabawny z tymi jego marnymi kawałami "Dinozaury zżarły aury"
c-21 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
c-21
Wiek: 37
Dni na forum: 6.284
Posty: 6
Skąd: Łódź
He...he...Herkules !

Dai Kaiosama: Jesteś nowym forowiczem, więc póki co ostrzegam w ten sposób. Posty na Nao powinny wyglądac nieco inaczej. Powinny byc dłuższe, a swoje zdanie w nich zawarte nalezy uzasadniać. Choćby jednym zdaniem.
Każdy kolejny tego typu post zostanie usuniety.
Polecam zapoznać sie z Regulaminem Forum DB Nao.
pozdrawiam
Freeman Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Freeman
Dni na forum: 6.256
Posty: 114
W pierwszej serii bezkonkurencyjnie najsmieszniejsza postać "babcia też jest ładna".W serii Z na pierwszym miejscu Herkules chociaż [ ort! ] nie powiem lubiłem też wejścia genialnego żółwia, a w GT przynajmniej dla mnie nie było nikogo kto mógł by się z nimi mierzyć.

Korekta w pierwszej serii oczywiście Goku he

Edytuj posty!
SoheiMajin Gotenks
Sprite18 Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Dni na forum: 6.234
Ostrzeżenia: 4
Posty: 100
zdecydowanie goku
AUTOR POSTA OTRZYMAŁ OSTRZEŻENIE
)(paranoja)(
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.234
Posty: 22
Ja miałam zawsze najwiekszy ubaw z Goku, jego niewiedza oraz rozbrajająca bezpośredność ujawniająca się w najmniej poządanym momencie porpostu zwala z nóg!. Drugą wg. mnei naprawde komiczną postacią jest Kuririn. Przyznacie chyba, że czasem podsumowanie przez niego sytuacji porpostu rozwala na obie łopatki !! No i Vegeta kiedy przestaje nad sobą panowac, np kiedy dowiaduje sie, że Songo obiecał staruskzowi zdjecie i kolacje z Bulmą albo w brzuchu Buu kiedy zobaczył robaki Ubaw przedni!!
SongoFanka Kobieta
Wojownik
Wojownik

Wiek: 31
Dni na forum: 6.204
Posty: 42
Heh...Goku!!!To jeden z powodów,za które go kocham heh...rozbrajał mnie swoimi tekstami,a szczególnie "głodny jetem" xD No i oczywiście wszystkimi wpadkami,które zaliczał z powodu tej swojej niewiedzy na temat ziemi i życia na niej

Son Goku Rulez!!! Zawsze był,jest i będzie the best
Goku to moje kochanie,tak było,jest i zostanie
konto usunięte
Saiyanin
Saiyanin


Goku często potrafi rozbawić, ale Chi-Chi jest najlepsza!(Chi-Chi rulez)
To ona potrafi zmusić takiego wojownika jak Goku, aby Gohan poszedł do szkoły. A moim zdaniem Herkules jest żałosny... Chi-Chi the best!!!
Len Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Len
Wiek: 32
Dni na forum: 6.159
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 3
Posty: 557
Skąd: Olsztynka
Dla mnie fajnie wyglądał Buu 2 gdy w sali treningowej dostał od Gotronka Duchami Kamikadze ale podziw że przeżył
dosłownie ożył z popiołu
paint Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3

Dni na forum: 6.387
Posty: 1.031
NIgdy nie zapomnę zszokowanej miny Picollo, kiedy zobaczył przemianę Gotenksa w SSJ3 i.... Gotenks zaczął przegrywać! W ogóle podczas walki Boo vs Gotenks SSJ3 najbardziej rozwalały mnie miny Picollo...
S1mon Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
S1mon
Wiek: 32
Dni na forum: 6.293
Posty: 62
Skąd: Wałbrzych
Postać , która mnie rozśmieszała to Herkules ,kiedy był turniej z Cellem ,albo kiedy walczyli z bubu . Goku to postać humorystyczna był śmieszny już od małego i nie stracił swojego charakteru .

[img50.imageshack.us/img50/5836/gok51copyykv3.jpg]
Podziękowania dla moich małpeczek Avensusa i Ematiego Dziubasy !!!
Old Cyceron Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō
Old Cyceron
Wiek: 35
Dni na forum: 6.515
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 6
Posty: 1.499
Skąd: z Polic
Żółwi Dziadzio-to mówi samo przez sie...
Owned aka GohaN Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
Owned aka GohaN
Wiek: 29
Dni na forum: 6.152
Posty: 10
Skąd: Gdynia
Herkules..Na turnieju Cell'a jak udawał, że go brzuch boli..W ogóle to była taka niedojda
Czarny Iwan Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Czarny Iwan
Wiek: 27
Dni na forum: 6.153
Posty: 64
Skąd: NT
mnie najbardziej rozsmieszal herkules


chcial zbic komorczaka i potem sie chwalil żego zabil a to gohan zrobil. I potem jak walczyl z androidem 18

nie mglem z niego

Tu znajdował się fajny obrazek.

Obraz

..:Reggea jestw sercu mym:..
poprostu_ONA Kobieta
Ziemianin
Ziemianin
poprostu_ONA
Wiek: 29
Dni na forum: 6.150
Posty: 15
Skąd: i po co?
Tak jak większości z Was, dla mnie najśmieśniejszą postacią w DB był Mr. Satan, a już zwłaszcza w DBZ. Jego głupkowaty charakter jest rozbrajający W DB również zabawny był Genialny Żółw... hehe

To tylko Ja...
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  

Forum DB Nao » » » Śmieszne postacie?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook