Forum Dragon Ball Nao

» Co Was najbardziej zaskoczyło?

Strony: 1, 2, 3, 4, 5  
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Podajcie trzy wydarzenia, które Was najlepiej zaskoczyły

Moje to :
- Zamiana Son Goku w SSJ
- To, że Raditz to jego brat i Son Goku należy do tej samej rasy co on,
- Future Trunks mnie także nieźle zdziwł swoim przybyciem i jeszcze zamianą w SSJ !

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez eMate: 11.11.2007, 22:48
Zychu89 Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Kutang ]
Zychu89
Wiek: 35
Dni na forum: 7.058
Posty: 118
Skąd: Kielce
Mnie najbardziej zaskoczyła zmiana Son Goku w SSJ. Gdy pierwszy raz oglądałem DB to spóźniłem się trochę na ten odcinek co Goku się przemienił i dopiero po kilku minutach skapnołem się że ten gościu z żółtymi włosami to Goku po przemianie
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nie jestem w stanie powiedzieć co mnie najbardziej zaskoczyło. DB ma wiele wątków i niesamowitych zwrotów akcji. Zaskakuje nas co chwila nawet wymyślnymi ciosami.
Hmmm, ten temat przypomniał mi pewną rzecz. Otóż co mnie najbardziej zakoczyło na forum DB Nao ?? Był to post Zycha89, który wyglądał dokładnie tak (pozwole sobie zacytować ): " ". Teraz całe szczęście nie zdażają mu się takie wpadki

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
Mnie najbardziej zaskoczylo pojawienie sie Future Trunksa i wczesniej to ze Goku jest jakims tam Sajaninem! Nie moglam uwierzyc.
Łasiczka Kobieta
"Rōnin
Rōnin
Łasiczka
Wiek: 38
Dni na forum: 7.075
Posty: 419
Skąd: Pszczyna
mnie zaskoczyło (na samym początku gdy poznawałam DB), że taka "bajeczka" jak mi sie ówcześnie wydawało może być tak fajna i wciągająca.
Co do samego anime to zaskoczył mnie Gohan w walce z Cellem.
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.046
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ogólnie zaskoczyło mnie jeszcze to, że Sayanie urodzili synów, lecz najważniejsze, że Trunks i Goten urodzili się bez ogonów
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
A wlasnie dlaczego oni urodzili sie bez ogonow? Wytlumaczyli to w DB? Cos przeoczylam? Bo ja nie mam pojecia... Czyzby znowu ta cholerna genetyka?
Kamzo Mężczyzna
"Shinobi
Shinobi
[ Klan Takeda ]
Kamzo
Wiek: 37
Dni na forum: 7.070
Plusy: 15
Posty: 1.602
Skąd: Biskupiec
Nic nie było na ten temat mówione, być może mieli to szczęście (nieszczęście ??) otrzymać więcej po mamuśkach. To chyba raczej prawidłowa odpowiedź bo spójrzmy choćby na Gohana. Bez wątpienia płyneło w nim więcej Saiyańskiej krwi niż w tamtej dwójce. Efekt był widoczny, był dużo silniejszy no i miał OGON

Obraz
"You can almost say music is beyond all race, color of skin and religion. There are so many problems in the world, but music is truly beyond... It is fantastic."
SUGIZO
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.046
Posty: 518
No nic dziwnego ze wyrosli z nich tacy marni wojownicy na tle Vegety czy Goku. Zaskoczylo mnie jeszcze pojawienie sie Gotena
Goku Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Goku
Wiek: 34
Dni na forum: 6.972
Posty: 60
Skąd: Ostrowiec Św.
Zaskoczyła mnie przemiana Songa w ssj w walce z Frezerem.

DRAGON BALL!!!!!
Majin_Vegeta Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Majin_Vegeta
Wiek: 68
Dni na forum: 7.062
Posty: 501
mnie tam w kinówce Bio Brolly... zaskoczyl klon brollego.. to ze Future Trunks mial w kapsułce lodówke to sie domysliłem ale tez mnie to zaskozylo ze wiedzialem, hmmm no i własciwie zapiepszanka wszystkich w Hildegardena i tekst Vegety "nie bedziesz mi roz..... mojego domu fag...." w tłumaczeniu na polski

END
Xan Mężczyzna
Super Saiyanin
Super Saiyanin
Xan
Wiek: 67
Dni na forum: 7.057
Posty: 474
Skąd: Forteca Żalu
Łasiczka napisała, a nie, jednak napisał(a):
mnie zaskoczyło (na samym początku gdy poznawałam DB), że taka "bajeczka" jak mi sie ówcześnie wydawało może być tak fajna i wciągająca.
Mnie zdecydowanie właśnie to najbardziej zaskoczyło. Po prostu wcześniej przez wszystkich byłem zniechęcany do mangi i anime. Cóż, Paweł też musiał być bardzo zdziwiony, a moja sytuacja pod tymi względami jest bardzo podobna do jego sytuacji.

Miyamoto Hachimaro
obiit Anno Discordiae MMVII
Idus Ianuarias

Hic natus est
Q'ccaon'naeaeccer
Anno Discordiae MMVII
Ante Diem XIII Kalendas Martiae
Scyller Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Scyller
Wiek: 34
Dni na forum: 7.080
Posty: 482
Skąd: Kraków
mnie w pewnym momencie zaskoczylo pojawienie sie dbgt w TV, nowa seria nowe przygody? zabardzo nie wierzylem w zapowiedzi ale jednak bylo i sie podobalo

Kiedy jestem z nim, czuje sie bezpiecznie, wiem, ze nic mi nie grozi, nikt mnie nie moze skrzywdzic. Z nim moge robic to co umiem najlepiej. Kiedy cos jest nie tak, wiem, ze moge temu zaradzic i znowu bedzie tak jak dawniej. Jego obecnosc sprawia, iz czuje sie w pelni dowartosciowany. Nie, nie jestem gejem. Ja po prostu kocham swoj komputer
Mattiah Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Mattiah
Dni na forum: 6.834
Posty: 91
Skąd: Lublin
A mnie najbardziej zaskoczyło... No, nie pamiętam za bardzo... Chyba to, że Buu odrodził się kiedy Gotenks i Piccolo zniszczyli wszystkie jego części
Zamiana Goku w SSJ, pojawienia się Future Trunksa nie zaskoczyło mnie tak bardzo bo o tym wszystkim opowiedział mi kumpel, który raz obejrzał wszystkie części Dragon Balla.

Bomba di luce!!
chaz Mężczyzna
Super Nameczanin
Super Nameczanin

Wiek: 32
Dni na forum: 6.835
Posty: 116
Skąd: Ziggiz
Mnie najbardziej zdiwilo to ze goku zamienil sie w ssj
MariaN Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
MariaN
Wiek: 36
Dni na forum: 6.840
Posty: 44
Skąd: Mielec
Mnie najbardziej zaskoczyło to, że ktoś mógł zrobić tak kiepską kinówke jak film #11, zaskoczyło mnie też pojawienie się dbgt i transformacja Gohana w walce z Cellem.
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.831
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Mnie najbardziej zaskoczyły róznice między mangą a anime. Kiedy Gohan walczył z Cellm Kamehamehą to reszta (czyt. Kuririn, Yamcha, Shin Han, Piccolo) zaczeli go atakować. A w mandze tego nie było. Wiele razy przerwacałem kartki szukając tego. Podobnie z Grejt Saiyamanem. W serialu było to chyba z 12 odcinków, a w komiksie wydało się to w chyba 3 .

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Asia Kobieta
Nameczanin
Nameczanin
Asia
Wiek: 33
Dni na forum: 6.835
Posty: 93
Skąd: Inowrocław
Na samym początku gdy pewien chłopiec ma ogonek.
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.041
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Hmmm:
- wiadomość o DB w TV
- Zmiana Son Goku w SSJ
- Życzenie Pilafa, songo zmienia się w dziecko

Te sceny naprawde mnie zdziwiły ^^

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.834
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Mnie zaskoczyło pojawienie się mirai Trunksa, a gdy zamienił się w SSJ, myślałam, że spadnę z krzesła

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4, 5  

Forum DB Nao » » » Co Was najbardziej zaskoczyło?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook