Forum Dragon Ball Nao

» [Opowiadanie] Odejście Megane

Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Wiek: 32
Dni na forum: 6.773
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Posty: 942
Skąd: G-City
Choć ranek wczesny, słońce budziło się oświetlając liście drzew, które miło kołysały się pod wpływem letniego wietrzyku, który towarzyszył grupie elfów zmierzających nad morze. Złocisty piasek rozsypany był wokoło niewielkiej łodzi, wypełniona najdelikatniejszymi płatkami kwiatów...

Kilku elfów prowadziło panią w białej, zwiewnej sukni, kobieta szła dumnie
patrząc w dal... Grupa przystanęła, a kobieta ułożyła się w łodzi i
zamykając oczy spokojnie czekała. Przed szereg wystąpiły dwie elfki o złocistych
włosach idealnie dopasowanych do ich urody - rozległ się cichy śpiew
jakby szmer wody łagodnie pieszczący twarde głazy - Odepchnięto łódź.
Na wodzie pozostała już tylko niewielka smuga, śpiew dopiero po godzinie
ucichł, wspomnienie o kobiecie pozostanie już na zawsze jej nie da się zapomnieć...



Tekst mojej twórczości i z mojej własnej chęci... Jakoś trzeba było się jej odwdzięczyć....

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
franqey Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Asakura ]
franqey
Wiek: 37
Dni na forum: 6.680
Plusy: 3
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.643
Skąd: Danzig
Albo ja nie jestem romantykiem , albo ty jesteś dupowłazem

"I wówczas, jakby dla ostatecznego i nieodwołalnego pchnięcia mnie do upadku, zjawił się duch Przekory. Filozofia nie zdaje sobie żadnej z tego ducha sprawy. A jednak wieżę w to święcie, jak w istnienie własnej duszy, że przekora jest jednym z pierwotnych popędów ludzkiego serca - jedną z niepodzielnych, pierwiastkowych władz lub uczuć, które nadają kierunek charakterowi danego człowieka. Któż, popełniając czyn niedorzeczny lub nikczemny, nie dziwił się po stokroć tej prostej oczywistości, iż wiedział, że winien go był nie popełniać? Czyż pomimo doskonałości naszego rozsądku nie mamy nieustannych zakusów do naruszania tego, co jest Prawem, dla tej po prostu przyczyny, iż wiemy właśnie,że jest to - Prawo?"
Edgar Allan Poe "Czarny Kot"
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Opowiadanie] Odejście Megane
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook