Forum Dragon Ball Nao

» [Postać] Tarble - brat Vegety

Strony: 1, 2, 3, 4  
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Siema!
Mam pytanie. Co uważacie o bracie Vegety. Mi się ta postać podobała, ale była trochę wepchnięta na siłę.
radziu22-15
Wojownik
Wojownik

Dni na forum: 5.976
Posty: 43
ogólnie jestem super szczęśliwy z powodu zrobienia nowego odcinka specjalnego dbZ ale brat vegety nie pszypad mi do gustu ponieważ jest taki niski ;/ i tak bardzo podobny do gohana bardziej wyobrażałem się go w inny sposób jako przystojnego i wielkiego sayana podobnego do króla vegety
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


on nie jest jeszcze w pełni dorosły
a żonę mógł mieć, bo może u nich się wcześniej staje pełnoletnim
Dobrze, że nie jest taki jak Vegeta - nie chcemy drugiego złego brata jak Raditz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
postać bez sensu!! nic nowego nie wniosła, z początku myślałem że pokaże jakieś techniki albo coś a tu lipa, nawet jednego ciosu nie zrobił co gorsza siła dorównyywał pewnie Nappie albo jeszcze gorzej Radimowi

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie zgodzę się!
Był silniejszy od Nappy na sto procent!
A mi się podobała. Może jak zrobią następną kinówkę to będzie o nim więcej.
Mam nadzieję!
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
Nie zgodzę się!
Był silniejszy od Nappy na sto procent!
A skąd to wiesz? przecież on nic nie pokazał. Ani jednego ruchu.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


No dobra, to prawie pewne
powody:
brat Vegety
Goku miał energię większą niż Nappa bez uwalniania, a brat Vegety uznał, że jest słaby
jakby był taki słaby, to dwaj kolesie o mocy Frizera nie puścili by go, musiał mieć siłe żeby zwiać
patrz pierwszy
postacie ważne w DB nie są słabe
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
No dobra, to prawie pewne
powody:
brat Vegety
omg ale mi powód to jakbś opisał Radima? OOOOO brat songa to musi być super mega hyper extra silny nie? xD

Loganek napisał(a):
Goku miał energię większą niż Nappa bez uwalniania,
eeeee ty chcesz mi powiedzieć że Goku jest silniejszy od nappy wtedy kiedy Goku ukrywa swoją energię?? Wtedy kiedy sprowadzają ją do minimum (czyli z 5 jednostek) ???? Hmm normalna siła Nappy wynosiła ze 3k jenostek. To jest mniej więcej podobna sytuacja jak z Kuririnem i Vegetą na namek. Vegeta wtedy obniżył swoją energię do minimum a Kuririn go jednym ciosem poważnie zranił.


______________________________
a tak btw to zauważyłem pewną niedogodność co do wieku Tarbla.

Bo historia była taka że w dniu kiedy zmarł król Vegeta to Vegeta był wtedy dzieckiem (wyglądał prawie jak tarble) a to oznaczałoby że Tarble już wtedy by istniał i był niemowlaniem lub siedział w łonie matki aby wyjść za 9 miechów.

Od czasu kiedy to król Vegeta zmarł do momentu nalotu Vegety i Nappy na ziemię mineło wile lat. Vegeta wtedy podrósł trochę.

Teraz dam tezę z innej strony. Mianowicie Gohan w odcinku specjalnym (tym nowym) powinien mieć już około 19 lat a w momencie przybycia Vegety miał bodajże 5 lat

Przy czym Tarble powinien mieć lat ze 29 bo to sie dodaje i wiek gohana i okres dorastania Vegety.

Więc nie wiem jak wytłumaczyć że Tarble ma ok 30tki a wygląda na małego dzieciaka przy czym gohan ma ok 20 i jest wyższy, wygląda starzej i dojżalej.

szczecin
Ania Kobieta
Saiyanin
Saiyanin

Wiek: 38
Dni na forum: 6.584
Posty: 181
Skąd: Olsztyn
Tarble na pewno ma jakąś siłę. Vegeta wspomina, że ojciec odesłał go z powodu takiego, że nie mógł walczyć. Tarble został odesłany w wieku starszym niż niemowlak, dowodem tej tezy jest fakt, że zna Vegete (rozpoznał go od razu) oraz Vegeta zna go, więc pewnie nie chodziło o siłę, tylko o charakter, myślę że Tarble wyłamywał się z zainteresowań typowych dla saiyan i nie lubił walczyć i gdy miał już kilka lat i lepiej się to uwidoczniło, został przez ojca w tajemnicy odesłany gdzieś bardzo daleko i o tym wiedzieli tylko nieliczni w tym jego starszy brat.

Sądzę, że różnica wieku między Vegetą i Tarble nie jest znaczna (myślę że Vegeta jest starszy o jakieś 2-3 lata.)

Niezły był moment, w którym Tarble spotyka Vegete i mówi "ni-san", co jest japońskim określeniem jakim zwraca się do starszego brata. Reakcja Goku i reszty po prostu świetna !
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Powody dla których nie musiał być w tym wieku i dlaczego rozpoznał Vegetę
Vegetę mógł mieć pokazanego w wiadomości
miał zapisane na Scouterze
wyglądali prawie tak samo (bracia mogą się rozpoznać)
mógł go widzieć po śmierci ojca
zgadywał ( xD)

Jednak jeżeli był w tym wieku po prostu był mały

[ Dodano: 25.11.2008, 19:37 (po 33 sekundach) ]
albo jakiś błąd
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Bez kitu może po prostu był kurduplem z młodą twarzą xD

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


możliwe
ale kto wie...
Ojciec Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
Ojciec
Wiek: 31
Dni na forum: 5.631
Plusy: 2
Posty: 59
Skąd: Częstochowa
Spoko ziom. Troche słaby, ale nie każdy sayan musi być hiper mocny, nie? Dziwne, że Vegeta nie powiedział czegoś do niego typu "Jak się masz? Co tam?", ale cóż to Vegeta.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
To miej pretensje to wszystkich wojowników bo o ile się nie mylę to żaden się nie przywitał xD

szczecin
Shiro Mężczyzna
"The Human Typhoon
The Human Typhoon
[ Klan Asakura ]
Shiro
Wiek: 35
Dni na forum: 7.018
Plusy: 4
Posty: 2.219
Skąd: Białystok
Na pewno jakąś siłę posiadał, z resztą w odcinku specjalnym mamy wypowiedź C18:
I sense a powerful "ki" approaching.

Co znaczy, że musiał posiadać sporą siłę. Może nie większą niż Freezer bo w końcu nie mógł poradzić sobie z prześladowcami.

Sama postać nie jest jakaś nadzwyczajna.

Loganek napisał(a):
postacie ważne w DB nie są słabe
Nie zgadzam się, chociażby mamy przykład Master Roshiego, którego siła liczyła się tylko i wyłącznie w Dragon Ballu, później w Dragon Ball Z był zbyt słaby by walczyć z jakimkolwiek przeciwnikiem.

Ania napisał(a):
Niezły był moment, w którym Tarble spotyka Vegete i mówi "ni-san", co jest japońskim określeniem jakim zwraca się do starszego brata. Reakcja Goku i reszty po prostu świetna !
Rzeczywiście przezabawna sytuacja.

Sometimes baby
We make mistakes
Dark and hazy
Prices we pay
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Tak, to moja ulubiona w tym filmie

[ Dodano: 27.11.2008, 21:01 (po 3 minutach) ]
Gangez napisał(a):
eeeee ty chcesz mi powiedzieć że Goku jest silniejszy od nappy wtedy kiedy Goku ukrywa swoją energię?? Wtedy kiedy sprowadzają ją do minimum (czyli z 5 jednostek) ???? Hmm normalna siła Nappy wynosiła ze 3k jenostek. To jest mniej więcej podobna sytuacja jak z Kuririnem i Vegetą na namek. Vegeta wtedy obniżył swoją energię do minimum a Kuririn go jednym ciosem poważnie zranił.
Goku normalnie nie ukrywał mocy. On jej po prostu [ ort! ] nie używał, a to jest różnica.
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Po co miałby emanować energię skoro może ją ukryć? Tylko marnowałby niepotrzebnie energię.

szczecin
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nic by nie marnował.
Myślisz, że Vegeta jak nie wyciszał to marnował??
To normalne, nie wyciszałby ciągle
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Loganek napisał(a):
Nic by nie marnował.
Jak to nic? Każdy przecież kto emanuje energią ją uwalnia czyli traci. Nieważne czy to jest rolnik który posiada 3 jednostki i pieli czy Goku. Można powiedzieć dlatego ludzie chodzą zmęczeni wieczorem po ciężkim dniu. Bo tracą energię

szczecin
Dai Kaiosama Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Takeda ]
Dai Kaiosama
Wiek: 38
Dni na forum: 6.609
Plusy: 2
Posty: 1.408
Młodszy brat Vegety?
To Vegeta ma brata?

Pojawienie się kolejnego Saiya-jina, który przeżył zniszczenie planety, to niewątpliwa sensacja. Tym większa, że jest on bratem Vegety. SENSACJA jakiej w DB chyba nikt się nie spodziewał.
Dlaczego przeżył? Ile ma lat? Jak odnalazł Vegetę? Czy poza nim przeżył ktoś jeszcze? Ogrom przypuszczeń, domysłów i insynuacji jest niewyobrażalny, a pytania można mnożyć w nieskończoność.

Co do samego bohatera, to trudno cokolwiek o nim powiedzieć. Może poza tym, że na urodzie kobiet się nie zna...
Czy był silny? Na pewno tak. Trzeba jednak pamiętać, że po sadze Frezera słowo "silny" znaczyło coś zupełnie innego, niż przed nią.

pozdrawiam

Takeda Shingen
Szybki jak wiatr, spokojniejszy niż las, gwałtowny jak ogień, niewzruszony niczym skała.
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony: 1, 2, 3, 4  

Forum DB Nao » » » [Postać] Tarble - brat Vegety
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook