Rok 2015 :: Premiera filmu "Dragon Ball Z: Fukkatsu no F" (9 lat temu)

» Najlepsi piłkarze świata

Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Jacy piłkarze waszym zdaniem są na chwilę obecną najlepszymi piłkarzami świata? Nie chcę abyście się kierowali tym czy danego gościa lubimy, ale jego umiejętnościami. Tak przy okazji to może jeszcze porozmawiamy o najlepszych piłkarzach w historii piłki. Tak więc jakie jest wasze zdanie?
Najlepiej jak uzasadnicie swój wybór.

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Marimo: 17.12.2008, 20:41
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.045
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Na chwilę obecną:
1.Cristiano Ronaldo - obecnie posiada najlepszą technikę na świecie. Mimo, że jest pomocnikiem to zdołał wygrać króla strzelców w lidze angielskiej, trafiając przy tym, aż 31 goli! Wyrównywał tym wyczynem rekord należący do Shearera.
2.Steven Gerrard - od zawsze związany z Liverpoolem. Piłkarz który ma moim zdaniem najlepszy na świecie strzał z dystansu, jego bramki mnie po prostu rozkładają na łopatki. Potrafi sieknąć z 30 metrów i trafia w okno . Zawsze umie poderwać drużynę do walki (przykład: finał LM z Milanem, finał Pucharu Anglii z West Hamem).
3.Robinho - znakomity technik.

W historii:
1.Alan Shearer - najlepszy strzelec w historii Premiership (261 goli), najmłodszy strzelec hattricka w Premiership (17 lat), trzykrotny król strzelców Premiership (sezony 94/95, 95/96 i 96/97) oraz król strzelców na Euro 96. Piłkarz, dla którego nie liczyła się sława, ponieważ mimo tego, że zgłaszały się po niego najlepsze kluby świata - Manchester United i Barcelona (jest uważany za pierwszego piłkarza, który odmówił Fergusonowi), wolał przejść do swojego rodzinnego klubu - Newcastle. W 96 roku uznany za trzeciego najlepszego piłkarza na świecie (wygrał Ronaldo ) Dla mnie jest to wielki człowiek.
2.Ronaldo - klasa sama w sobie. Najlepszy strzelec w historii MŚ. Jego sezon 96/97 podczas którego grał jeszcze w Barcelone i zdołał ustrzelić wtedy w lidze 36 bramek, był krótko pisząc - fenomenalny. Warto dodać, że w tamtym sezonie, łącznie trafił ponad 50 bramek... Trzykrotnie wybierany najlepszym piłkarzem świata. Dla mnie piłkarz legenda - liczby nie kłamią.
3.Omar Batistuta - od zawsze związany z Violą. Nawet mimo spadku Fiorentiny do Serie B, pozostał z tym klubem, a rok później powrócił ze swoją ukochaną drużyną do pierwszej ligi. Warto dodać, że dla samego klubu z Florencji trafił 168 bramek (w samej lidze włoskiej). Najlepszy strzelec w historii reprezentacji Argentyny oraz niesamowita średnia (56 bramek w 78 meczach). W 99 roku również wybrany trzecim najlepszym piłkarzem świata.

Cóż... Zawsze preferowałem ofensywny futbol .

Ten post był edytowany 7 razy, ostatnio zmieniony przez eMate: 17.12.2008, 20:54
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
U mnie to będzie wyglądało tak:
1. Cristiano Ronaldo - technika, młodość, finezja, szybkość, drybling. Portugalczyk to piłkarz, który nie ma problemów z asystami i strzelaniem bramek. Potrafi sam rozstrzygnąć losy meczu. Dobrze uderza rzuty wolne, ma dobry przegląd pola. Piłkarz kompletny, szkoda, że tak się waha co do klubu, jest w najlepszym na świecie a chce iść zarabiać kasę ehh...

2. Leo Messi - ogólnie nie przepadam za gościem, ale trzeba docenić jego grę. Szybki, dynamiczny, młody. Główne cechy za które cenię jego grę, wszystko przed nim, aczkolwiek według mnie prze kilka najbliższych lat pozostanie tym 2 na świecie w piłce nożnej.

3. Sergio Aguero - kolejny Argentyńczyk. Jeszcze młodszy od kolegi z Barcelony. Chłopak ma naprawdę duże możliwości. Świetna technika, drybling i ta niekonwecjonalność. To będzie kiedyś fantastyczny piłkarz

Historia:
Tu powiem ogólnie. Przede wszystkim najlepiej pamiętam Zidane'a, który grał w moich czasach. Świetny zawodnik, wszystko na dużym poziomie. Lepsi od niego byli tylko Maradona i Pele. Obaj fantastyczni. Co prawda z tym 2 widziałem tylko parę urywek, ale miał gość to coś. A Diego zaimponował mi bramką z Anglią

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
.:LuKasz:. Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
.:LuKasz:.
Wiek: 30
Dni na forum: 5.532
Plusy: 1
Posty: 261
Skąd: ベガの惑星から
Moim zdaniem najlepszym piłkażem swiata jest Kaka - cenie go za szybkość, technikę i gre zespołową , a nie samolubne akcje jak np. u Cristiana Ronalda.


Z historii to zgadzam się z Hako że Zinedine Zidane to był gość , zachwycał wszystkich swoją grą , ale niestety zdarzały się wpadki takie jak podczas euro 2004 , gdy uderzył jak pamiętam właskiego piłkarza z główki w klatkę piersiową.

Natomiast z jeszcze starszej historii to bardzo cenie Bońka i Maradone, chociaż [ ort! ] widziałem tylko pare meczy z ich udziałem to uważam że grali bardzo dobrą piłkę.

DB RULEZ
___________________________

[*]Andrzej Sapkowski
[*]Stephen King
___________________________
Oski71 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Wiek: 34
Dni na forum: 5.364
Posty: 77
Teraz to:
1.Franck Ribery, Leo Messi, Cristiano Ronaldo - wiadomo technicy
2.Lahm - ofensywa sie wie

Historia
Pele, Maradona, Kahn
Marimo Mężczyzna
"L'uś
<b>L</b>'uś
[ Klan Kaeshi ]
Marimo
Wiek: 30
Dni na forum: 5.820
Plusy: 18
Posty: 1.999
Skąd: Łosice
Oski71 napisał(a):
Teraz to:
1.Franck Ribery, Leo Messi, Cristiano Ronaldo - wiadomo technicy
2.Lahm - ofensywa sie wie

Historia
Pele, Maradona, Kahn
Jesteś z Bawarii?

'These are the seasons of emotion and like the winds they rise and fall'
Brayla Kobieta
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Brayla
Wiek: 29
Dni na forum: 5.181
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Moim zdaniem najlepsi to:
-Cristiano Ronaldo
-Leo Messi

True Saiyans fight alone
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » Najlepsi piłkarze świata
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook