Forum Dragon Ball Nao

» paznokcie :( help :(

mysza94 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.557
Posty: 2
Heej mam duzo problem bo mam bardzo brzydkie paznokcie, gdyz nie potrafie przestac ich ogryzac:( wiem że to bardzo brzydkie:( juz duzo razy probowałam sie oduczyc ale to nic nie daje [tzw. brak silnej woli z leksza] i teraz mam isc z chłopakiem na impree i bardzo mi głupi:( chce sobie zrobic tipsy tyllko nie wiem czy na tych moich `paznokciach` bd sie trzymac ( co mam zrobic:( ?
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


Nie znam się na tipsach, ale żeby nie obgryzać, to posmaruj sobie jakimś kremem albo oliwą, ja kiedyś miałem jak byłem mały ten problem.
Uważaj tylko, nie kupuj tipsów w kiosku za kilka/kilkanaście złotych, moja koleżanka kiedyś tak zrobiła i potem nie mogła ich zdjąć, całą noc trzymała w rozpuszczalniku czy czymś takim i zeszło ale miała kilka miesięcy rany... Więc nie radzę...
mysza94 Kobieta
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.557
Posty: 2
no wiem. Chce własnie zrobić sobie gdzies w jakimś zakładzie. tylko nie wiem czy własnie da sie ?
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.816
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Powinnaś iść do mamy/taty/drugiego taty i się spytać co masz zrobić. Ostatecznie możesz iść do kosmetyczki/psychologa - w zależności czy dolegają Ci paznokcie, czy główka by się takimi rzeczami przejmować. Pozdrawiam

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Mateusz Mężczyzna
^Recenzent
Recenzent
[ Klan Tokugawa ]
Mateusz
Wiek: 29
Dni na forum: 5.947
Plusy: 10
Posty: 2.892
Skąd: Mielec
Focus, przecież to dziewczyna
Moja siostra miała odwrotny problem, Kathlar. Zakupiła jakieś w kiosku i ja przyszła na imprezę to po 10min już dwóch nie miała, więc musiała wszystkie zdjąć.
Myszko proponuj, żebyś zrobiła zdjęcie tych paznokci. Wtedy będziemy mogli lepiej ocenić

Obraz
Kiper Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
[ Klan Kaeshi ]

Wiek: 29
Dni na forum: 5.576
Plusy: 10
Posty: 618
Skąd: z przemytu
Kathlar napisał(a):
Uważaj tylko, nie kupuj tipsów w kiosku za kilka/kilkanaście złotych, moja koleżanka kiedyś tak zrobiła i potem nie mogła ich zdjąć, całą noc trzymała w rozpuszczalniku czy czymś takim i zeszło ale miała kilka miesięcy rany... Więc nie radzę...
Zettai napisał(a):
Moja siostra miała odwrotny problem, Kathlar. Zakupiła jakieś w kiosku i ja przyszła na imprezę to po 10min już dwóch nie miała, więc musiała wszystkie zdjąć.
To zależy od kleju. Tak mi koleżanki mówiły dasz za słaby za szybko odlecą, dasz za mocny to będziesz je nosić parę dobrych dni. A prawdziwych tipsów w salonach kosmetycznych nie przykleja się tylko jakoś inaczej doczepia. A co do twoich paznokci to najlepiej zetnij na krótko i nie maluj, ani nie doczepiaj żadnych tipsów. Mi osobiści u dziewczyn nie podobają się przesadnie tuningowane paznokcie a tym bardziej długaśne tipsy. Pozdrawiam!
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.684
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Palce sobie poucinaj xD wtedy nie będziesz obgryzać paznokci

Nie no ja mam propozycję taką abyś obcięła na max paznokcie i nie robiła sobie żadnych tipsów. Ja gdzieś czytałem że tipsy u kobiet są oznaką kobiecości (tj rozmiar buta u mężczyzn). Radzę nie robić tipsów. Często wkurza mnie jak siedzę przy dziewczynie a ona strzela tipsami o stół. Albo czasem jak przypadkiem wtopi się tipsami w moją skórę.

szczecin
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » paznokcie :( help :(
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook