Forum Dragon Ball Nao

» Kosmiczni Wojownicy - Gra przeglądarkowa ocena: 8,20 (głosy: 5)110

Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
zrobilem postac wszystko by bylo w niej dobre gdyby nie te komercyjne klejnociki ;/ bez ich kupowania praktycznie nie ma co grac znow wyleci jakis kolo co nie ma co z kasa robic kupi za 500 zl wyda na odzyskiwanie pa i koniec gry ;/ zamiast tego mogly by byc w tym "sklepiku" jakies wizualne zmiany typu kolorowe nicki spis tych ludzi ktorzy to kupuja lub jakies inne rupiecie ;/
PS Mam nadzieje ze niedlugo odpali jakis server bez tego o czym pisalem bo przydalo by sie smignac do jakiejs czolowki
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.380
Posty: 37
Na PA wcale wydawać nie trzeba, zresztą na nic tych KP nie trzeba wydawać, najlepiej zachować te 10 które dostaje się na początku i oddać je na klan gdy będzie się miało +30lvl, lub jak się dostanie zapro wcześniej, to po paru dniach zapomną, że się nie wpłaciło na klan, a z usług się korzysta xD.
Co do bonusów, to bardziej się opłaca korzystać z przerw technicznych, np. ostatnio jak była to każda postać dostała bonusy na 3dni + dodatkowa moc zależnie od poziomu, ja np. dostałem 1k jednostek mocy.

Obraz
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Tylko mi wykrywa wirusa?
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.133
Plusy: 72
Posty: 15.236
Skąd: ふざけた時代
Sevba napisał(a):
Tylko mi wykrywa wirusa?
lol, gdzie Ci tam wykrywa wirusa, jak się nic nie ściąga?

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
lol?
Pokazuje mi wirusa i tyle.Przy włączaniu strony wyskakuje mi komunikat
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
mimo wszystko dobrze by bylo gdyby ruszyl server bez tych dupereli i te zostaly czesc by sie przeniosla a bonusy naprawde duzo daja
PS na start nie dostaje sie 10 pkt ;o, przynajmniej ja nie dostalem
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.380
Posty: 37
To żeś je przez przypadek ominął.
Zawsze na początku nad postaciami jest komunikat i trza klikac to dalej i dalej, a na końcu dostaje się 10kp ja nagrodę za wytrwanie do końca kazania xD. Jeśli masz już magiczną chmurkę (jeśli dobrze pamiętam to trza mieć 80lvl), to możesz się wrócić i je zdobyć, bo to jest tak jakbys robił jakiegoś questa w tej okolicy i poszedłeś dalej nie kończąc go.

Obraz
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Nie. Obecnie jest tak, że jeżeli masz postać na 1 serwerze i logujesz się tym samym loginem i hasłem na 2, po czym tworzysz nową postać, to Bonusowe zadanie na KP nie jest przyznawane.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Sevba
Super Nameczanin
Super Nameczanin
Sevba
Dni na forum: 6.153
Posty: 123
Skąd: Z Komina
Nie no fajna jest ta gierka ^^.
Jeszcze się z deka motam, ale dam sobie Rade XD
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
ja mam postac tylko na jednym serverze [na drugim] a nic nie widzialem zeby jakis quest byl ;P poczekam na chmurke
PS Jezeli ktos moze to niech mi napisze wszystkie edycje db wiem ze jest db, dbz, db kai i jakies jeszcze? ogladalem to jak bylem mlody i chcialbym to zrobic jeszcze raz [jestem na 10 odcinku db ]
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.380
Posty: 37
Dlatego nie warto od razu [ ort! ] tworzyć postaci na pierwszym io drugim serwie, bardziej się opłaca, jeśli to pierwsze zetknięcie z grą, pograć posatcią na pierwszym serwie i zaznajomić się z grą, tak by różnica posatci między pierwszym i drugim serwem była jakieś 30lvl, w ten sposób, jak będziemy musieli w queście pokonać jakiegoś gościa np. Vegetę, będziem mieli dość czasu by się na drugim serwie przygotować na to spotkanie.
Vegeta ma po 20k siły, szybkkości i wytrzymałości, ile siły woli i energii Ki nie pamiętam, ale ja mając po 16k siły i wytrzymałości i 17k szybkości pokonałem go, ponieważ miałem KaioKena, ale to nie znaczy, że nie musimy trenować, jeśli będziemy mieli słabą postać, to KaioKen może nie wystarczyć, bo np. raz go trafimy, a drugi raz nie, podczas gdy nie będziemy mogli zrobić uniku do normalnego ataku i okaże się, że my zadaliśmy Vegecie 30k obrażeń, a on nam 31k i przegraliśmy.

Obraz
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
chyba nie doczytales tego co napisalem, a konkretnie MAM POSTAC NA TYLKO 1 SERVERZE

Napiszcie mi nazwy wszstkich edycji db pleasE!
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ktoś kiedyś wspominał, że quest na 10 kp został wyłączony, gdyż dzięki niemu, można było robić niezły przekręt na łowcach głów (wystawiać za siebie list gończy i zgarniać na jedną postać 10 kp za friko).

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
icarus666 napisał(a):
Jeśli masz już magiczną chmurkę (jeśli dobrze pamiętam to trza mieć 80lvl)
70 ;] wczoraj sam dostałem

NuQe napisał(a):
ja mam postac tylko na jednym serverze [na drugim] a nic nie widzialem zeby jakis quest byl ;P poczekam na chmurke
Od miejsca gdzie dostajesz chmurke do 1 mapy jest 2h lotu. Czyli 4h stracisz na ignorowaniu komunikatów

szczecin
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
dziex i mozecie jeszcze wypisac te wersje db!?!?
Gangez Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Tokugawa ]
Gangez
Wiek: 34
Dni na forum: 5.683
Plusy: 17
Posty: 2.896
Skąd: Szczecin
Nie mam pojęcia o co ci chodzi... Wyjaśniłbyś.

szczecin
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.815
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Ale jakich edycji? Są 3 serie, jeżeli chodzi Ci o to: Dragon Ball, Dragon Ball Z i Dragon Ball GT oraz odnowiona wersja Dragon Ball Z, opierająca się czysto na mandze - Dragon Ball Kai. Jest jeszcze wersja DB w HD bodajże Remastered.
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
dzieki focus wlasnie o to mi chodzilo ;o
icarus666 Mężczyzna
Wojownik
Wojownik
icarus666
Wiek: 29
Dni na forum: 5.380
Posty: 37
Tak czy siak, w grze i tak najlepszy jest ten skok co 200lvl.
Na 198 miałem jeśli dobrze pamiętam 600 coś na 12h treningu.
Mam teraz 200 lvl i mam 1200 xD.

Obraz
NuQe
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.375
Posty: 16
Mam jeszcze kilka pytan jak ktos bedzie laskaw to moze odpowiedziec

1. Od czego zalezy celnosc atakow wrecz?
2. Od czego zalezy celnosc atakow wykorzystujacych ki np. kamehameha?
3. Co ile sa rozgrywane turnieje w ktorych jest podzial lvlovy typu 1-49, 50-99 etc
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  

Forum DB Nao » » » Kosmiczni Wojownicy - Gra przeglądarkowa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook