Forum Dragon Ball Nao

» [Akcja] Tomb Raider 3

Co sądzisz o tym, żeby Larę zagrała Megan Fox?

Co sądzisz o tym, żeby Larę zagrała Megan Fox?
Super! Ekstra Laska! Akurat na Larę! 50,00% 1 50,00%
Może byc... 0,00% 0 0,00%
Nie... Lepiej kogoś innego... 50,00% 1 50,00%
Wszystkich głosów: 2
konto usunięte
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4


CD-Action napisał(a):
O tym, że powstaje kolejny film na podstawie Tomb Raidera wiedzieliśmy od dawna. Jeden z producentów zdradził o nim co nieco.

Dan Lin podczas premiery "Terminator: Salvation" ujawnił, że trzecia część kinowego TR skupi się na młodej Larze Croft.

"Resetujemy Larę Croft. Jesteśmy naprawdę podekscytowani – zamierzamy opowiedzieć wspaniałą historię o przeszłości. Zorientowaną bardzo na postacie, powiedziałbym, że bardziej realistyczną niż poprzednie filmy z Larą Croft” – twierdzi. "Powiedziałbym, że to jest jak z "Terminatorem" – postacie napędzają akcję. Myślę, że gry i filmy z Larą Croft są trochę za bardzo skupione na akcji." – dodaje.

Decyzje dotyczące obsady jeszcze nie zapadły, lecz po siedzi krążą plotki, jakoby Megan Fox miałaby wcielić się w pannę Croft. Jeśteśmy za!
Tak więc powstaje nowy film o Larze Croft. Co sądzicie o tym pomyśle? O młodej Larze, o tym by zagrała ją ta aktorka?

Mi się aktorka podoba, nawet bardzo ale nie przypomina Jolie, która grała starszą Larę... chyba że ją trochę przerobią

W każdym razie ta Lara będzie trochę bardziej brała na wygląd niż na akcję ;P
Kyanna Kobieta
Super Saiyanin 2
Super Saiyanin 2
[ Klan Tokugawa ]
Kyanna
Wiek: 34
Dni na forum: 5.431
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 1
Posty: 751
Skąd: Podkarpacie
A znasz jakąś aktorkę, która przypomina Jolie?? Zresztą Tomb Raider zawsze będzie mi się kojarzyć z Jolie, no ale zobaczymy, co z tego wyjdzie jak już film będzie gotowy. Może zaskoczą nas czymś nowym.

Co do Megan Fox to o niej jest ostatnio głośnio więc nie zdziwiłabym się, gdyby ją zaangażowali, na pewno przyciągnie do kin osobników płci męskiej a jak robi się film to wiadomo, że producenci chcą jak najwięcej zarobić i będą robić różne sztuczki, aby widzów zaciekawić i zaciągnąć do kin;)

Obraz
"Chwyć Mnie Za Rękę Aniele Śmierci..."
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Akcja] Tomb Raider 3
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook