Forum Dragon Ball Nao

» [Komputer] Składam sobie.

Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
I w sumie już wszystko wiem, ale jako, że trochę pieniędzy zniknie z konta, to rodzą się wątpliwości. Pytanie bardziej z ciekawości niż z niewiedzy (aczkolwiek może pomożecie mi w rozwiązaniu jakiegoś dylematu), dlatego plusów (raczej) nie będzie ;p
Co byście złożyli, mając do dyspozycji 3 tysie na samego kompa i tysia na monitor (koniecznie 24 cale)?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Wiek: 34
Dni na forum: 5.882
Plusy: 27
Posty: 5.280
Skąd: Bydgoszcz Respekt: 99
Karta graficzna: GF 260GTX 896/512 - 700zł - 900zł w firmowych sklepach
Procesor: Core 2 quad 2,8 Ghz - 1000zł w firmowym sklepie
Płyta główna: Asus s.775 - najzwyklejsza około 170zł takze w firmowym
Pamięc: 4GB (2x2GB) ok 300zł takze w firmowym sklepie
dysk twardy: 500GB Samsung - 200zł w firmowym sklepie
Zasilacz: Chieftec 600W - w firmowym około 300zł

W firmowym sklepie to wydatek około 2770 zł na samego kompa, oczywiście w firmowym tj:komputronik, Vobis etc natomiast w mniejszych sklepach lub na allegro poszczególne podzespoły mozna kupic nawet o kilkadziesiąt zł taniej. Do tego zestawu polecam system windows 7.

A co do monitora? to nie mam pojecia ciezko znaleść dobry 24' markowy monitor za równe 1000zł w wiekszości wychodzi 1200-1500

EDIt:

Wnioskuje, że dobrego kompa chcesz mieć do gier? a nielepiej kupic konsolę i jakis wypasiony TV?

Pozdrawiam

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami".
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 5.991
Plusy: 25
Posty: 2.091
Nie każda gra nadaje się do gry na konsoli, którą zresztą posiadam.
Dzięki za chęć pomocy, ale z tego co podałeś, najważniejsze punkty (1-3, 6), poza pierwszym w ogóle nie były brane przeze mnie pod uwagę ze względu na różne czynniki i nic tego nie zmieni
Posiedziałem, pomyślałem, doszedłem do wniosku, że biedny nie może sobie pozwolić na oszczędzanie i na 99% zestaw będzie wyglądał tak:
http://i39.tinypic.com/20qgqrm.jpg
Jeśli będą jakieś zmiany, to raczej kosmetyczne, typu producent itp. Temat w sumie do zamknięcia, chyba, że ktoś ma coś mądrego do dodania
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.258
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Ja mam. Za 3 tysiące to możesz sobie tyłek podetrzec. Ktoś taki jak ty zasługuje na lepszy komp. ;p

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » [Komputer] Składam sobie.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook