Forum Dragon Ball Nao

» Pro Evolution Soccer czy Fifa

Ktora?

Ktora?
Fifa 29,41% 5 29,41%
Pro Evolution Soccer 70,59% 12 70,59%
Wszystkich głosów: 17
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.050
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Ktora serie gier o pilce noznej bardziej lubicie? Pamietam jak w 98 jaralem sie fifa, stareee czasy, teraz nie moge nawet zagrac w ta beznadziejna gre Mam fife 06 i moja ocena to 1/10 brak dynamiki, postacie ruszaja sie jak lamusy, grafika taka kanciasta i ogolem beeeznadzieja. za to pro evolution soccer 4, albo 5 to cudo. wiecej gralem w 4, bo 5 niedawno wyszla (znana takze jako winning eleven 9). ta seria jest po prostu boska. prawdziwa gra w pilke, dobre podania, jak w rzeczywistosci, a nie jak w fifie- przez pol boiska od nozki do nozki. dobrze skomponowane ruchy, strzaly zewnetrznym i wewnetrznym podbiciem - do wybrania, wszystko jest po prostu wykonane jak najbardziej na plus, grafika tez taka jakas zywsza, lepsze kolory i w ogole... moja ocena : 10/10. pro rzadzzzi
pamietajcie, ze, aby sie wypowiadac w tym temacie, trzeba zagrac w obydwie serie, bo czesto ktos sie wypowiada o fifie w samych zaletach, a nie widzial nawet evolution soccer

ps. ale te polskie komentowanie w fifie jest smieszne
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.835
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Zaczynająć od tego że w PES zawodnicy są nieproporcjonali do boiska. Zbyt duzi, boisko zbyt małe, jak wolicie. Mało licencji, na poziomie wspomnianej FIFY 98 (no ok, 2001 raczej:P ).Nie następują też żadne zmiany w serii, 5 jest prawie identyczna jak 4. Problem z poziomem trudności. Między drugim i trzecim jest ogrmona przepaść, gdy 1 i 2i oraz 4 i 5 niewiele się różnią. Nie zapominajmy także o dość niechlujnym komentarzu, słyszymy go dość żadko i brzmi nienaturalnie. Trybuny są okropne. Kanciaste, pikselowe, odstraszają swym widokiem.

FIFA... Wg. niektórych powolna, przwidywalna i niemrawa. Mi bardzo się podoba. W PES'ie nie mogłem dograć 2 sezonu, w FIFE rozegrałem 8 po czym pozyczyłem gre koledze. Bardziej przypadła mi do gustu ta pozycja niż PES 4/5. Ale to tylko moje subiektywne zdanie

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Hidden: 21.12.2005, 22:01
desmatrix Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
desmatrix
Dni na forum: 6.704
Posty: 61
O wiele bardziej lubie fife. Jakos od zawsze w nia gralem a jak u kolegi zagralem w PES to myslalem ze sie polacze, gra byla bajecznie prosta.

Tu była nieregulaminowa sygnatura!

V - Variat
E - Energia
G - Gigant
E - Eee... nie wiem
T - Tata
A - AaaaAAaaaa....
eMate Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
[ Klan Asakura ]
eMate
Wiek: 32
Dni na forum: 7.050
Posty: 1.327
Skąd: Wałbrzych
Nie następują też żadne zmiany w serii, 5 jest prawie identyczna jak 4 - widac, ze nie grales wszystko sie rozni, podanie nie sa tak dokladne, ruchy sa o 100 razy bardziej realistyczne, ogolem wszystko jest lepsze od 4 o przynajmniej 15 razy.

byt duzi, boisko zbyt małe, jak wolicie. Mało licencji, na poziomie wspomnianej FIFY 98 - czy tylko herby i flaga druzyn tworza dobra gre? gre tworzy realistycznosc... a co do malych boisk - a moze w fifie sa duze ?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 32
Dni na forum: 6.835
Plusy: 1
Posty: 1.206
Skąd: Kraków
Zmiany te są kosmetyczne...żadnych innowacji. Nie lepiej zrobić po 2 latach super wypaśną grę z nowymi trybami i jakimś super pomysłem nisz odcinać kupony od tytułu?

No ja tam nie widze zbyt dużych różnic w realistyczności. Zawodnicy biegają jak biegali, dryblują tak samo błynie jak wcześniej. A w FIFE to boiska mają po prostu lepsze proporcje, naturalne, gdy w PES'ie mi jednak wymiary nie pasują.

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
Filippo Mężczyzna
Super Saiyanin 3
Super Saiyanin 3
[ Klan Kaeshi ]
Filippo
Wiek: 29
Dni na forum: 6.179
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 1
Posty: 1.003
Skąd: Zduńska Wola
Ja najbardziej lubie PES , ponieważwydaje się iz każda bramka która się strzelainaczej ląduje w siatce . Mimo iż nie maja licencji więc niektóre kluby czy piłkarze są inaczej nazwani to i tak PES ma większą grywalność dzięki czemu bardziej mi się podoba .

"...jestem śmieszny czort, więc śmieję się..."
" Die With a Beer in Your Hand " - Tankard

THRASH ' EM ALL !!!
mihesz Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ

Wiek: 33
Dni na forum: 6.155
Plusy: 2
Ostrzeżenia: 1
Posty: 519
Zdecydowanie pRO Evolution Soccer, oferuje większe możliwości i nie wychodzi tak jak Fifa co roku, prawie bez żadnych zMian.Jak nie można grać w piłkę na dworze z kumplami, to pograjcie w pRo, nie pożałujecie!
M Mężczyzna
Ziemianin
Ziemianin
M
Dni na forum: 6.126
Posty: 11
Osobiście lubie grać w PES i w Fife ... (też wspominam czasy fify 98 )
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.159
Posty: 222
Skąd: Leszno
bardziel lubie Pro evolution soccer nie wiem czemu po prostu wole ta gre niz fifa
bardziej mnie wciagnela choc fifa tez nie jest zla

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.263
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Po stokroć lepszy PES jednak gram w Fifę
PES ma lepszą grywalność, bardziej zwinne, ładniejsze postacie, realistyczny obraz gry.
Fifa mnie przyciąga tylko trybem kariery, licencjami i liczbą zespołów, dlatego w nią gram. Jednak jest w niej coś mi całkiem nie odpowiada: brak reprezentacji Holandii , brak reprezentacji Japonii Postacie są sztywne i bez życia, interfejs gry wręcz beznadziejny, żeby coś zapisać trzeba po 3 razy klikać ok.
W ankiecie wybieram PESa.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Anakin11
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 5.968
Posty: 3
co według was jest lepsze proel czy fifa dla mnie o 100% lepszy jest proel lepsza grafika grywalność jeszcze ta nowa technologia nie bendę pisał tutaj bo to za długie i bardziej prawdziwsze twarze w proelu prosze o wypowiadanie się niżej

shiro:Skrót to PES, a nie Proel ;p
SSJ-ddkiller Mężczyzna
Saiyanin
Saiyanin
SSJ-ddkiller
Wiek: 29
Dni na forum: 6.159
Posty: 222
Skąd: Leszno
pro evelution soccer zdecydowanie jest lepsze
ma lepsza grafike, i z kazda wersją sie cos zmienia a nie tak jak w fifie tylko sie rok zmienia z 07 na 08
ogolniie mam same pro i w fife rzadko grywam
takie jest moie zdanie

walcz by zyskać Honor.
walcz by Awansować.
walcz by zostać wodziem.

@@@@@@@@@@
Dragon Ball
@@@@@@@@@@
marszal42 Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin
marszal42
Wiek: 30
Dni na forum: 5.893
Posty: 72
Ja tam bardziej wolę Fife 08.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » Pro Evolution Soccer czy Fifa
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook