Kącik fana

Dragon Ball

KLUB FANA
-
FANFICE -- DRAGON BALL DW -- SAGA I -- ROZDZIAŁ XIII
Dragon Ball DW
Saga I: Rato i Bahato
Rodział XIII: Son Gohan i Picollo vs Rato i Bahato & Tabun, Gotenks i Buu vs "zieloni"

       Picollo stał przez Bahato. Cały czas patrzał na niego ostro. Son Gohan ciął wzrokiem Bahato. Nameczanin zrzucił z siebie ciężkie ubranie i po chwili wokół Picollo zaczęły przechodzić wyładowania. Oczy stały się jednolicie czerwone. Picollo jednak nie pokazał swego całego oblicza. Son Gohan przyjął SSJ3, ale to też nie był jego maks. Picollo i Son Gohan mięli opracowane plany.
       – Son. Plan A. – powiedział Nameczanin.
       Son Gohan skinął głową. Po chwili obaj zniknęli pojawiając się za rywalami i łapiąc ich w Mafubę. Picollo wbił kły w głowę Bahato i zaczął ssać krew jak wampir. Son Gohan również nauczył się robić kły i również wbił je w głowę.

       – Gotenks ty walcz z Agadez, Buu walcz z Monrowią, a ja wezmę Windhuka – rozkazał Tabun.
       Gotenks i Buu skinęli głową. Tabun zbliżył się do rywala. Zadał mu potężnego kopa w brzuch. Wróg poleciał bezwładnie do tyłu i wbił się w jeden z budynków.
       – Ej Tabun nie walczmy tu bo zginie za dużo osób. – powiedział Gotenks.
       – Buu również nie chce zabijać.
       – Jak chcecie to polećmy – powiedziała Monrowia.
       Polecieli w miejsce odosobnienia.

       Rato i Bahato uwolnili energię. Wyrwali się z Mafub. Rozpoczęli kolejną transformację. Głowa się troszkę zmniejszyła. Ciało również. Z ramion wyrosły kolce. Na udach również. Palce na stopach się połączyły jak u płazów. Pazury u rąk się powiększyły. Dysze na głowie troszkę "wyszły". Son Gohan i Picollo spojrzeli na siebie. Mięli chwilę czasu. Skinęli głowami.
       – KAME... – powiedzieli równocześnie.
       – HAME... – dodali po chwili.
       – HAA!! – gdy przeciwnicy zakończyli transformację wystrzelili pociski.
       Zmiennokształtni przyjęli fale na blok. Trzymają je tak.

       Gotenks zamienił się w SSJ2. Uderzył Agadez prawym prostym.
       – Super duchy kamikadze atak! – powiedział wypluwając 5 duchów – Na nią!!
       Duchy wybuchały, gdy Agadez zadawała im ciosy. Była troszkę poturbowana.
       Monrowia kopnęła Buu w brzuch. Różowy brzuch demona trochę się odkształcił, a grubas poleciał bezwładnie do tyłu. Złapał jednak rywalkę za ramiona i po chwili zmienił kierunek lotu zakończając go ciosem z główki. Po chwili podarował jej różowy Ki-blast. Rywalka jednak nie zmieniła się w smakołyk, bo Buu nie puścił tego promienia.
       Tabun podarował Windhukowi serię silnych ciosów. Efekt fuzji kolczykowej nie zmieniał się w SZI, bo stwierdził, że nie ma potrzeby. Zakończył serię uderzeniem w brzuch i gdy Windhuk się zwinął z bólu dodał uderzenie z dwóch rąk w plecy.
       Po chwili "zieloni" przybrali pozycję jakby mięli przybrać SSJ lub SZI. Ich moc troszkę wzrosła, gdy pojawiła się wokół nich zielona poświata.

       Zmiennokształtnym udało się odbić Kamehy. Jednak przyszło im to z trudem, co spowodowało, że stracili trochę na szybkości. Wykorzystali to Son Gohan i Picollo, którzy zaczęli okładać ich seriami silnych ciosów.

       Monrowia doskoczyła do Buu. Zaczęła go okładać silnymi ciosami. Grubas odczuwał zaledwie jak odkształca się jego ciało. Agadez strzelała w Gotenksa Ki-blastami. Oczywiście efekt fuzji tanecznej odbijał je lub ich unikał. Tabun przybrał SZI i zaczął zadawać Windhukowi potężne pojedyncze ciosy. Buu po chwili przestał dawać się zniekształcać i zadał Monrowii kilka bardo powolnych, ale silnych ciosów. O dziwo po przeciwnikach nie było widać żadnego zmęczenia.

       Po chwili role się odwróciły. Son Gohan i Picollo byli zmuszeni parować ciosy Changelingów. Robili to z małym trudem. Niektórymi dostawali. Niestety z czasem zaczęli dostawać coraz większą ilością ciosów. Silniejszych ciosów.

       Kim są zieloni i czy Son Gohan i Picollo zatrzymają wrogów do powrotu Son Goku, Vegety i Kuririna?


Rozdział XIV

       Autor: Dawid


<- POWRÓT DO DZIAŁU

ROZDZIAŁ XIII -- SAGA I -- DRAGON BALL DW -- FANFICE
-
KLUB FANA
Kącik fana ►
Dragon Ball Z (film 14): Bitwa bogów
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker