Cienie północy
Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga II » Rozdział VI
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga II: Nerset!
Rozdział VI
 

Ziemia jest atakowana przez armię demonów Artera. Armia podzieliła się na cztery pododdziały. Jeden zaatakował Satan City. Drugi góry w okolicy domu Goku. Trzeci West Capital. Czwarty pustkowie, na którym trenował Piccolo. Na ich drodze stanęli: w Satan City Gohan i Buu. W West Capital Trunks, Goten, Yamcha, Kuririn, Ten Schinan i Chaos. W górach Goku. W pustkowiu Goku. Walczą z wrogami najlepiej jak umieją. Walczą w obronie planety. Najsilniejsi zaatakowali Goku. Goku przemienił się w SSJ2. I walczy z dwudziestoma silnymi i zgrają słabych wrogów. Słabych zlikwidował szybko. Z silniejszą dwudziestką trochę się męczył. Po kilkunastu minutach pokonał ich. Inni też sobie z swoimi wrogami poradzili, choć Trunks i Goten zostali zmuszeni do fuzji. Kaio poinformował wojowników, że za atakiem stał władca demonów Arter i wspomniał im o demonicznej wojnie. Spotkali się w CC, aby przedyskutować to czego się dowiedzieli i od Bulmy dowiedzieli się tego co powiedział jej Vegeta przed swoja podróżą w kosmos. Kaio zaoferował się, że poszuka Vegety i że przekaże mu co się dzieje na Ziemi.

Tymczasem Arter odzyskuje pełnie sił.

W świątyni, w której ukryty jest Narset. Po pewnym czasie niebieskie światło zniknęło i widać było Saiyańskiego księcia, który stał, a przed nim unosił się miecz. Tylko, że teraz runy ostrza przybrały krwistoczerwony kolor. Wyciągnął rękę i wziął w nią Narset. Na ubraniu i ciele księcia nie został żaden ślad próby odwagi. Saiyan z mieczem w ręku wyszedł ze świątyni.

Szybko skontaktował się z nim Kaio i poinformował go o wydarzeniach na Ziemi. Vegeta szybko wrócił na Ziemię. Tam streścił to co zdziałał. Bulma przyszykowała pochwę, aby Vegeta mógł schować w niej Narset. Bulma jest teraz w ciąży. Gdzieś w trzecim miesiącu.

Nie byli w stanie namierzyć miejsca ukrycia Artera. Postanowili solidnie trenować i być w pogotowiu na wypadek kolejnych ataków, a Kaio zaoferował się, że będzie próbował to miejsce znaleźć.

 
autor: Ania

<- Rozdział V

<- powrót
Kącik fana ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker