Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga II » Rozdział XIII
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga II: Nerset!
Rozdział XIII
 

Vegeta pozostaje nieprzytomny już od dwóch dni.

Bra staje się coraz bardziej smutna i otwarcie to okazuje, natomiast Trunks bardzo przypomina swojego ojca i przeżywa to wszystko w samotności, uważa bowiem, że nie pozwala sobie na okazanie słabości, uważa, że nie jest już przecież dzieckiem. Nikt nie wie dlaczego Vegeta nie odzyskuje przytomności.

Vegeta cały czas ma ten dziwny sen. W tym śnie widzi śmierć swojego ojca i zagładę swojej planety. Gdy tylko to zobaczył obraz we śnie zmienił się diametralnie.

"Znowu pustka, ciemność.

– Już rozumiesz, książę, widzę, że tak możemy na powrót stać się jednością! Zachowasz swój charakter, wspomnienia i moc, ale wreszcie przeszłość ta przestanie cię ranić! – powiedział cień i książę obserwował jak cień z pięciolatka aż w końcu wyglądał jak on. – Już czas! – dodał już dorosłym głosem cień i połączył się z księciem."

Vegeta obudził się po dwóch dniach snu. Otworzył oczy i zobaczył, że leży na łóżku w pokoju w CC. Była już godzina 18:00. Wstał, wziął prysznic i ubrał się, wziął też Narset. I zszedł na dół.

W salonie mała Bra właśnie bardzo płakała i wszyscy próbowali ją pocieszyć, dlatego nikt w pierwszym momencie nie zauważył Vegety.

– Bra, coś się stało? – spytał córkę Vegeta i dopiero wtedy go zauważyli.

– Tata! – zawołała półsaiyanka i pobiegła do ojca.

 
autor: Ania

<- Rozdział XII

<- powrót
Kącik fana ►
Dragon Ball: Odrodzony jako Yamcha
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker