Cienie północy
Kącik fana

Dragon Ball

Klub Fana » FanFicki » The Warriors of Universe! » Saga III » Rozdział I
The Warriors of Universe! (Wojownicy Wszechświata!)
Saga III: Gwiezdne Klejnoty!
Rozdział I
 

Od chwili "powrotu" Vegety minął dzień. Na Ziemi wszystko toczy się normalnie. Nikt nie przeczuwa, że zagładę planety Vegeta przeżyło więcej Saiyan i że zamieszkali oni na położonej na uboczu planecie. Nadal pozostali jednak wojownikami. Ich przywódcą był niejaki Gebaska, który był dalekim kuzynem Vegety. Trenowali od dnia, którego tam przybyli. Choć wtedy to była zaledwie garstka, to teraz się rozmnożyli. Przez wiele lat unikali rozgłosu, z powodu Frezera, ponieważ byli za słabi na konfrontacje. Jak zyskali większą siłę to już Frezer nie żył. Dużo z nich osiągnęło SSJ, mimo to niewielu udało się osiągnąć SSJ2, a SSJ3 to tylko Gebasce. Planeta, na której się zatrzymali nazywała się Zandarm. Saiyanie na niej mieszkający nie mieli pojęcia o "ziemskich" Saiyanach. Rdzenni mieszkańcy Zandarm byli świetnymi naukowcami i odkryli oni po pewnym czasie, że ogony uniemożliwiają osiągniecie przez Saiyan "pełnej" mocy (SSJ). Tak, że wielu Saiyan pozbawiło się ich. Formy SSJ nazwali dla poprawności politycznej "Złotowłosym Saiyanem".

Gdzieś rok później.

Chichi urodziła bliźnięta, dwie córki. Z rysów twarzy do niej podobne. Półsaiyanki nie miały ogonów. Miały czarne włosy i oczy. Urodziły się dość silne. Są wręcz identyczne. Dostały na imię Noriko i Ryiko. Son Noriko i Son Ryiko.

Po pięciu latach.

Goku trenuje z córkami i z wnuczką. Gohan pracuje w jakieś szkole jako nauczyciel. Goten ciągle umawia się na randki, tak jak Trunks.

W CC, Bulma przegląda laboratorium i zauważa zniknięcie smoczego radaru, choć mógł się po prostu gdzieś zawieruszyć.

Tymczasem na odległej planecie dziwny osobnik rozmawia z piękną kobietą Saiyanką.

– Wiem o tym, którego szukasz! Powiem ci jeśli przyniesiesz mi jedną rzecz! – powiedział nieznajomy.

– Co chcesz! – powiedziała Saiyanka.

– Lady Scharlot, udasz się na Ziemię i znajdziesz tam taki kamień! – powiedział podając jej zdjęcie. – To Gwiezdny Klejnot! – dodał.

– Zgoda! – powiedziała Scharlot nawet nie podejrzewając, że osoba, której szuka znajduje się na Ziemi.

 
autor: Ania

<- Prolog

<- powrót
Kącik fana ►
Cienie północy
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker