Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 9 wyników

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Zd aa

Odp.: 413
Wyś.: 25.429
Spoiler!
Oglądałem kilka scenek z nowego filmu DBS: Brolly. Szok! Brolly potrafi normalnie rozmawiać :O

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 6
Wyś.: 236
Spoko, dziękuję za opinię. Postaramy się to zmienić na coś lepszego

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 6
Wyś.: 236
Dziękujemy bardzo! Podałeś cenne wskazówki, wykorzystamy je Pozdrawiam serdecznie

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 6
Wyś.: 236
Nie. Robimy to dla przyjemności Dowiemy się czegoś nowego od siebie i się przy tym poznamy. Plus możemy przekazać coś ciekawego pozostałym fanom. Dla rzeczy, które się lubi i na dodatek z osobami, które też to lubią czas nie ma znaczenia, bo robi się z przyjemnością. Nie dość, że możesz z kimś o tym porozmawiać to jeszcze się przy tym poznajesz, czy jest coś lepszego?

A co ci się nie podoba?

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 6
Wyś.: 236
7 Smoczych Analiz to grupa fanów, która zajmuje się analizowaniem odcinków oraz innych wątków dotyczących DB. Ich celem jest pokazanie różnych opinii danych osób, bo każdy ma inne zdanie. Chcą przedstawić zdania z różnych stron i spróbować je złączyć w jedno. Wychodzi dużo wiele ciekawych informacji, a analiza staje się dokładniejsza przez ilość osób i zdań :) Panuje miła i przyzna atmosfera.
Serdecznie zapraszamy.

Chciałbym prosić o wasze opinie, które pomogą nam w dalszym rozwoju. Jeśli chcecie dołączyć dajcie mi znać na priv lub na gg.

Dodaje playlistę odcinków w nowym formacie. * zaloguj się, aby zobaczyć link *

Granica zdrady w związku

Zd aa

Odp.: 66
Wyś.: 10.937
Hej, czytałem sobie wiadomości z tego wątku. I niestety zobaczyłem krytykę na jedną osobę Sczesze...to źle się na to patrzy. Według mnie powinniśmy poszanować zdanie drugiej osoby, a nie jeszcze je krytykować co powoduje „Spam” i może zranić psychikę tej osoby. Dobrze was rozumiem, ale powinniśmy wiedzieć kiedy powiedzieć sobie „Stop”.

Odporność Saiyan

Zd aa

Odp.: 32
Wyś.: 5.557
Oczywiście, że mogą chorować. Tylko, że autorzy nie zawracają na to uwagi. Były pokazane jakieś przeziębienia czy coś ale tylko chwilowo

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Zd aa

Odp.: 413
Wyś.: 25.429
Z początku myślałem, że to fake... Ale jednak to okazało się prawdą. Tytuł filmu nosi Brolly. Mam pewne obawy co do zmiany jego osobowości Jak już wiemy Brolly to cicha osoba (jedyne słowo, które umie wymówić to ,,SON GOKU!'') i właśnie na jego widok się wścieka. Nie mam zielonego pojęcia jak z takiego ''anty społecznika'' zrobią poważnego saiyanina, które będzie rozmawiać z Gokū Toriyama wierzy, że uczyni go bardziej fascynującym * zaloguj się, aby zobaczyć link * Tylko oby ta postać przez to nie ''zbrzydła''. Na ale poza Brollym wiemy, że będzie coś więcej powiedziane na temat Saiyaninów, Freezera i może Yamosihi'ego. No cóż Pomysł 7/10. Nadal czekam na ten film z niecierpliwością

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

Zd aa

Odp.: 106
Wyś.: 7.947
Hej, moje wrażenia są mieszane. Sam odcinek w sobie ma ciekawą fabule (pomijając stronę techniczną). Myślę, że zostaną też wspomnie takie postacie jak Chronoa i może nawet Android 21 (pojawiła się w 2 openingu misji 2), było by to ciekawe połączenie postaci z gier Xenoverse w jednym anime.

@Diablo2020 Było wytłumaczone to dlaczego Trunks się tam znalazł; Fu powiedział, że Trunks swobodnie podróżował w czasie i przestrzeni i teraz za to musi zapłacić.

Ale według mnie bardzo ciekawie Fu ma ciekawą osobowość. Gdy był na Planecie Beerusa kłamał, że jest przyjacielem Trunksa i potrafił zmanipulować Gokū i resztę, aby ściągnąć ich na więzienną planetę. Pewnie ma jakiś plan. Możliwe jest, to że teraz nie wyjdą z tej planety, gdy Songo się uniósł uderzył przeźroczystą osłonę a , Gokū: Xeno dodał, że ucieczka jest nie możliwa. A prawdopodobne jest, to że nie będzie można użyć teleportacji, bo jak Hameha nie zadziała przy zetknięciu z drugą, to i teleportacja też nie zadziała Jestem ciekaw jak dalej się to potoczy.
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook