Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 2 wyników

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Zd aa

Odp.: 202
Wyś.: 11.259
Z początku myślałem, że to fake... Ale jednak to okazało się prawdą. Tytuł filmu nosi Brolly. Mam pewne obawy co do zmiany jego osobowości Jak już wiemy Brolly to cicha osoba (jedyne słowo, które umie wymówić to ,,SON GOKU!'') i właśnie na jego widok się wścieka. Nie mam zielonego pojęcia jak z takiego ''anty społecznika'' zrobią poważnego saiyanina, które będzie rozmawiać z Gokū Toriyama wierzy, że uczyni go bardziej fascynującym * zaloguj się, aby zobaczyć link * Tylko oby ta postać przez to nie ''zbrzydła''. Na ale poza Brollym wiemy, że będzie coś więcej powiedziane na temat Saiyaninów, Freezera i może Yamosihi'ego. No cóż Pomysł 7/10. Nadal czekam na ten film z niecierpliwością

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

Zd aa

Odp.: 92
Wyś.: 4.697
Hej, moje wrażenia są mieszane. Sam odcinek w sobie ma ciekawą fabule (pomijając stronę techniczną). Myślę, że zostaną też wspomnie takie postacie jak Chronoa i może nawet Android 21 (pojawiła się w 2 openingu misji 2), było by to ciekawe połączenie postaci z gier Xenoverse w jednym anime.

@Diablo2020 Było wytłumaczone to dlaczego Trunks się tam znalazł; Fu powiedział, że Trunks swobodnie podróżował w czasie i przestrzeni i teraz za to musi zapłacić.

Ale według mnie bardzo ciekawie Fu ma ciekawą osobowość. Gdy był na Planecie Beerusa kłamał, że jest przyjacielem Trunksa i potrafił zmanipulować Gokū i resztę, aby ściągnąć ich na więzienną planetę. Pewnie ma jakiś plan. Możliwe jest, to że teraz nie wyjdą z tej planety, gdy Songo się uniósł uderzył przeźroczystą osłonę a , Gokū: Xeno dodał, że ucieczka jest nie możliwa. A prawdopodobne jest, to że nie będzie można użyć teleportacji, bo jak Hameha nie zadziała przy zetknięciu z drugą, to i teleportacja też nie zadziała Jestem ciekaw jak dalej się to potoczy.
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2018 DB Nao
Facebook