Forum Dragon Ball Nao
» Szukaj » Znaleziono 22 wyników

Polska encyklopedia-przewodnik po uniwersum Smoczych Kul (Dragon Ball Wiki)

Zd aa

Odp.: 11
Wyś.: 681
Co was zniechęca w Dragon Ball Wiki? Nazwy, wygląd ogólny strony, wygląd artykułów czy coś innego? Co odpycha ciebie jako czytelnika i jako edytora? Dajcie o tym znać, by pomóc w rozwoju strony. Czy według was strona ta robi jakieś postępy?

Przypominam:
Szukamy moderatorów i 2/3 adminów. Aby się nimi stać musisz wykazać się dobrą wiedzą na o świecie DB i aktywnością (nie musi być to codzienna obecność).
Usuwamy głupoty i dajemy potwierdzone informacje oraz poprawne nazwy.
Rozbudowujemy całą wikię. Zaczynamy od Dragon Ball Super. Dodaj od siebie trzy grosze.

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 8
Wyś.: 639

[Anime] Super Dragon Ball Heroes - nowa seria

Zd aa

Odp.: 137
Wyś.: 14.621
Jestem ciekaw jak potoczy się dalej akcja. Czy w trakcie zniszczenia Zeno włączy się Daishinkan w jego obronie? Czy będzie stać jak Cabba ? I co z Fu i Coolerem, co oni knują?

Ps. Hearts dobrał sobie średniego towarzysza. Mam na myśli Scalonego Zamasu. Obydwaj lubią rządzić, sam Zamasu powiedział, aby Hearts mu nie rozkazywał.

Freeza czy Freezer?

Zd aa

Odp.: 10
Wyś.: 270
ShounenTak właśnie to miałem na myśli. Dziękuje ślicznie .

Freeza czy Freezer?

Zd aa

Odp.: 10
Wyś.: 270
Właśnie też bardziej do mnie przemawia Freeza (Friza). Ale jestem ciekaw co inni o tym sądzą.

Freeza czy Freezer?

Zd aa

Odp.: 10
Wyś.: 270
Freeza (Friza) czy Freezer (Frizer)? Która z tych form jest bardziej odpowiednia? Zapraszam do dyskusji .

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Zd aa

Odp.: 518
Wyś.: 44.765

Dragon Ball Super (manga)

Zd aa

Odp.: 444
Wyś.: 80.588
Moro wygląda na bardzo ciekawą postać. Jak na razie prezentuje się bardzo dobrze! Ciekawe, czy on faktycznie jest chudy czy wyszczuplał po wielu latach i teraz poszukuje pożywienia, aby się wzmocnić i nabrać masy Jak to robił Cell z przyszłości Ciekawe po co mu smocze kule. Może chce być młody i tym się wzmocnić? Tak jak to zrobił Piccolo Daimaō. Zobaczymy w czuje kroki pójdzie, a może swoje Na pewno saga nie będzie krótka. 1. Celem są smocze kule 2. Moro musi się czymś wzmocnić 3. Wyciągniecie Dai Kaioshina z ciała Dobrego Bu. Po spełnieniu tych trzech kroków saga może się skończyć

[Polska] Zamach na Pawła Adamowicza

Zd aa

Odp.: 30
Wyś.: 1.622
Paweł Adamowicz to wspaniała, ciepła i zawsze uśmiechnięta osoba Zamach na niego nie był celowy. To nie wina ochrony, bo to była ochrona imprez masowych a nie prywatna. Tylko to wina braku sprawdzenia tożsamości. Podobnie było z Gabrielem Narutowiczem. Jeden ze stu wierzy w durnoty i popełnia zbrodnię. Historia się zatacza. To nie było celowe, bo nikt się tego nie spodziewał Boli mnie to że lecą hejty na Owsiaka i w ogóle to że te hejty są. Owsiak nic złego nie zrobił i nie jest złodziejem, dzięki niemu polskie szpitale są dobrze wyposażone, a życie ludzi jest ratowane. Zrezygnował właśnie przez tę nienawiść (hejt), bał się o własne życie. Polacy tylko umieją ze sobą żyć w zgodzie podczas wojny. Zapominają o tym, że słowo też może zabić.

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 8
Wyś.: 639

Polska encyklopedia-przewodnik po uniwersum Smoczych Kul (Dragon Ball Wiki)

Zd aa

Odp.: 11
Wyś.: 681

Polska encyklopedia-przewodnik po uniwersum Smoczych Kul (Dragon Ball Wiki)

Zd aa

Odp.: 11
Wyś.: 681
Yasiek i gregor94 Dobrze zapytam się adminów i użytkowników, co o tym uważają. Ale macie racje trzeba ogarnąć nazwy, by wszędzie były jednakowe a nie tu chińskie tam japońskie a jeszcze indziej angielskie. Co do angielskich nazw na ang wiki to niektóre też są przeinaczone i bezsensownie przetłumaczone z oryginału, ponieważ oni biorą nazwy z dubbingu Funimation, który czasami lubi wrzucać inne nazwy niż w oryginale. Ale dziękuję za zwrócenie na to uwagi

Polska encyklopedia-przewodnik po uniwersum Smoczych Kul (Dragon Ball Wiki)

Zd aa

Odp.: 11
Wyś.: 681
Cześć. Jestem Zd aa, drugim biurokratą tej strony. Prosiłbym was o opinie oraz o wsparcie.

Ciężko będzie się rozwijać bez społeczności. Proszę was chociaż o małe wsparcie. Wikia leży całkowicie. Wszystko jest do poprawy. Bez was będzie bardzo wolno się rozwijać.

Jeżeli zobaczycie błąd poprawcie go. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego zobaczyć, bo tych artykułów jest bardzo dużo. Nawet taka poprawka może dużo dać. Wierzymy w was.

Dziękuje wszystkim osobom, które z nami są i maja o nas dobrą opinię. Cieszę się że z nami współpracujecie. Uszanujcie naszą pracę. Sami widzicie wikia jest w złym stanie mimo utrudnień robimy tak by to miało ręce i nogi. To nie takie proste.

Jeżeli chce zagłębić się w ten temat i poznać problemy to załączam filmik. https://www.youtube.com/watch?v=t3rbYWc505Y&t=214s.

http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Wątek:21803 Cała strona jest do poprawy, więc trzeba zacząć robić wszystko od początku. Dzięki temu po czasie znikną głupoty i będą zastąpione przypisami. By sprawniej to poszło potrzebujemy wsparcia.

Jeśli chcesz pomóc nam przyśpieszyć tempo rozwijania strony to zapisz się do tej lisy. http://pl.dragonball.wikia.com/wiki/Wątek:21804.

Dragon Ball Super Movie: Broly (2018)

Zd aa

Odp.: 518
Wyś.: 44.765
Spoiler!
Oglądałem kilka scenek z nowego filmu DBS: Brolly. Szok! Brolly potrafi normalnie rozmawiać :O

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 8
Wyś.: 639
Spoko, dziękuję za opinię. Postaramy się to zmienić na coś lepszego

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 8
Wyś.: 639
Dziękujemy bardzo! Podałeś cenne wskazówki, wykorzystamy je Pozdrawiam serdecznie

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 8
Wyś.: 639
Nie. Robimy to dla przyjemności Dowiemy się czegoś nowego od siebie i się przy tym poznamy. Plus możemy przekazać coś ciekawego pozostałym fanom. Dla rzeczy, które się lubi i na dodatek z osobami, które też to lubią czas nie ma znaczenia, bo robi się z przyjemnością. Nie dość, że możesz z kimś o tym porozmawiać to jeszcze się przy tym poznajesz, czy jest coś lepszego?

A co ci się nie podoba?

7 Smoczych Analiz

Zd aa

Odp.: 8
Wyś.: 639
7 Smoczych Analiz to grupa fanów, która zajmuje się analizowaniem odcinków oraz innych wątków dotyczących DB. Ich celem jest pokazanie różnych opinii danych osób, bo każdy ma inne zdanie. Chcą przedstawić zdania z różnych stron i spróbować je złączyć w jedno. Wychodzi dużo wiele ciekawych informacji, a analiza staje się dokładniejsza przez ilość osób i zdań :) Panuje miła i przyzna atmosfera.
Serdecznie zapraszamy.

Chciałbym prosić o wasze opinie, które pomogą nam w dalszym rozwoju. Jeśli chcecie dołączyć dajcie mi znać na priv lub na gg.

Dodaje playlistę odcinków w nowym formacie. https://www.youtube.com/watch?v=WgfC0rxi9OI& ... ROGtSJR-t2

Granica zdrady w związku

Zd aa

Odp.: 66
Wyś.: 12.141
Hej, czytałem sobie wiadomości z tego wątku. I niestety zobaczyłem krytykę na jedną osobę Sczesze...to źle się na to patrzy. Według mnie powinniśmy poszanować zdanie drugiej osoby, a nie jeszcze je krytykować co powoduje „Spam” i może zranić psychikę tej osoby. Dobrze was rozumiem, ale powinniśmy wiedzieć kiedy powiedzieć sobie „Stop”.

Odporność Saiyan

Zd aa

Odp.: 32
Wyś.: 6.205
Oczywiście, że mogą chorować. Tylko, że autorzy nie zawracają na to uwagi. Były pokazane jakieś przeziębienia czy coś ale tylko chwilowo
Strony: 1, 2  
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnime PhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2019 DB Nao
Facebook