Forum Dragon Ball Nao

» [Wizytówka] Kutang Klan

Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Wiek: 35
Dni na forum: 6.237
Plusy: 10
Posty: 5.191
Skąd: Włocławek
Witajcie. Kutang Klan jest klanem libertariańskim – słowem, wszystko jest dozwolone. Chyba że akurat przyszwęda się Madao i zaprowadzi komunistyczną cenzurę. W każdym innym wypadku – róbta co chceta.
Jesteś Żydem? Wal śmiało, obyś nie wyzyskiwał europejskiej braci bardziej niż UE.
Jesteś zatwardziałym katolem? Zapraszamy, tylko nie próbuj nikogo indoktrynować.
Jesteś noszącym turban muslimem? Przyjmiemy cię z otwartymi ramionami, obyś nie żerował na socjalu i zarabiał na siebie.
Jesteś ateistą? Też może być, obyś nie był jateistą walczącym, wtedy idź na piwo z katolem.
Jesteś prawicowcem? Obyś miał w dupie, gdy będą mówili o tobie faszysta.
Lewakiem? Ok, ale nie miej uszu jak Urban.
A może centrowcem? Tylko nie obraź się, gdy wyzwą cię od pachołków Tuska.
Bądź dumny z tego, że jesteś mężczyzną, przedstawicielem białej rasy. A jeśli nie jesteś, to przynajmniej uznaj naszą wyższość, a będziemy żyć w pokoju.
Jeśli jesteś kobietą, to naciśnij na logo forum, bo musiałaś źle kliknąć i trafić w to miejsce przypadkiem, a nie jest ono przeznaczone dla ciebie. Ewentualnie wróć do kuchni robić posiłek swojemu mężczyźnie.

Jeśli uważasz, że kwalifikujesz się i Kutang Klan spełnia twoje wymagania, a i ty jesteś w stanie sprostać naszym – zapraszamy. Jeśli mi się spodobasz, przyjmiemy cię. U nas nie ma demokracji, ja jestem władzą.

Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD

Ten post był edytowany 1 raz, ostatnio zmieniony przez Al Ed Upek: 02.11.2011, 21:45
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 32
Dni na forum: 6.596
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Po Korwinowsku, aż mi łezka skapnęła do kawy, tak, że teraz nie mam ochoty jej wypić. Wielkie dzięki, Joe ;/

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » » [Wizytówka] Kutang Klan
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook