Forum Dragon Ball Nao

» 3D czy standardowa animacja?

Alkis Mężczyzna
Full Power SSJ
Full Power SSJ
Alkis
Wiek: 22
Dni na forum: 1.598
Posty: 681
Patrząc na sukces animacji Dragon Ball Super: Super Hero chcielibyście by więcej projektów było 3D, czy może o wiele bardziej wolicie standardową animacje jaką była do tej pory?
vegeta391 Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
vegeta391
Wiek: 30
Dni na forum: 5.763
Plusy: 6
Posty: 2.033
Все равно. CGI niech se żyje. Tak długo, jak nie mamy patoli typu saga Ozotta w SDBH, to jestem na tak. Wolałbym, by nie szli ku kresce z Star Wars: The Clone Wars, ale i to pewnie łykałbym jak pelikan. Mnie najbardziej podobała się kreska ze specjala z 2008 roku, ale chyba jestem w tym osamotniony.

MyAnimelist
Warto posłuchać:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Wiek: 35
Dni na forum: 7.184
Plusy: 73
Posty: 15.275
Skąd: ふざけた時代
Super Hero było dość dobre, ale to miało kinowy budżet. Chyba nie znam telewizyjnej serii anime w pełnym CGI, która miałaby animację na takim poziomie. Mimo wszystko wciąż lepsze dobre 2D niż dobre 3D, które nieustannie kojarzy się bardziej z grami wideo niż kinem.

Regulamin Forum | AnimePhrases ~ anime & manga quotes | MAL | Twitter · YT
lukoffic Mężczyzna
Nameczanin
Nameczanin

Dni na forum: 424
Plusy: 1
Posty: 52
Standardowa i to tylko w starej poczciwej technologi z lat 90. Pewnych rzeczy w życiu nie powinno się nigdy zmieniać, podobnie jak obrazu malowanego ręcznie nic nie zastąpi, jak utworu granego na pianinie nic nie zastąpi, podobnie anime DB nie zastąpi żadna nowoczesna technika rysowania czy generowania grafiki, to nigdy nie będzie miało duszy.
Wyświetl posty z ostatnich:

Forum DB Nao » » » 3D czy standardowa animacja?
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook