Forum Dragon Ball Nao

» [Rysunek] Rysunki - temat ogólny ocena: 7,33 (głosy: 3)110

Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.091
Posty: 518
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.882
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Rysunek świetny. Podoba mi się dynamizm postaci, jak i to, co najbardziej cechuje Twoje rysunki - umiesz stworzyć odczucie zmienności intensywności naświetlenia na barwach. To daje uczucie takiego realizmu postaci. Co do ubioru, podoba mi się, ale ja się na modzie nie znam. Kreska jest zachowana w bardzo dobrym stylu: widzimy tutaj, że oprócz tworów takich jak suknia i kolczyki, przy tworzeniu postaci zostały użyte linie, nie natomiast ołówek, co sprawia, że dochodzisz do prawie perfekcji, w tego rodzaju rysunku. W zasadzie to by było na tyle, dam Ci 9+ / 10, byś nie spoczęła na laurach, gdyż stać Cię na więcej. Pozdrawiam i pracuj dalej.

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Laru Kobieta
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Takeda ]
Laru
Wiek: 34
Dni na forum: 6.878
Plusy: 6
Posty: 2.801
Skąd: Łuków
Co do dynamizmu to mogłabym się spierać. Jednak postać jest bardzo ładnie wykonana, w Paincie to nie lada gratka narysować coś co przypomina jakąś postać. Bardzo ładnie nałożone cienie, szczególnie na twarzy, nosie i nogach. Śliczne oczka. Megane ponownie pokazuje duży potencjał i talent.

"Jego drogę spowija jedwab, odciski jego palców na rosie,
Mieszkańcy krain mroku pokornie się przed nim płożą.
Bękart Matki Natury odrzucony przez liście i potok
Obcy w obcym kraju, szuka pociechy w swych marzeniach."
Marillion "Grendel".

Denerwować się, to mścić się na swoim organizmie za głupotę innych.
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.438
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
Nie będe oryginalny powiem, że rysunek świetny.

no i moje pierwsze beznadziejne rysunki, dam je tu wyłącznie po to, bo chciałbym uzyskać jakieś rady, w sprawie rysowania:

Prosiłbym o niezwracanie uwagi na napisy, bo robione były "na szybko".


http://img75.imageshack.us/img75/4525/gokuzs4.jpg

(mój drugi rysunek, prawdę mówiąc nigdy nie brałem się za rysowanie, większość projektów lądowała w koszu)
(wzór:
http://img54.imageshack.us/img54/7974/chap233i1rn0.jpg

http://img54.imageshack.us/img54/7974/chap233i1rn0.jpg )

Obraz
(pierwszy rysunek)
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.692
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Old, ten Goku jest trochę nieproporcjonalny
Szeroki tułów i krótkie stopy zdecydowanie psują rysunek
mięśnie są jakieś takie "wężykowate" (ale to juz nie twoja wina, tak jest na wzorze), tylko wygladaly by lepiej, gdyby byly jednak troche mniejsze.
włosy rowniez niedokladne, troche koslawe

ogolnie: Rysunek wygląda jak robiony na odwal się, ale robiony olowkiem, niezbyt cieniowany, wiec mozna poprawic 3+

Kuririn: No tu juz o wiele lepiej, mam tylko zastrzezenia do jego wielkich "warg?" (chodzi mi o to czarne w jego gebie... albo zle przerysowales, albo rysowales z pamieci, dlatego wyszlo dziwnie)

ogolnie: bardzo fajny, choc jednak troche prosty rysuneczek. przyjemny dla oka 5-

Pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.692
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Meg. Hmm... Jak dla mnie piętnastominutówka. Nie przyłożyłaś się. Gdybyś zechciała troszkę dłużej posiedzieć, na pewno wyszło by coś bardzo ładnego. Szkoda.

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 33
Dni na forum: 6.876
Plusy: 1
Posty: 1.209
Skąd: Kraków
Powiem tyle; patrzcie i bluzgajcie!

Obraz

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
bad orydżinal nick
Orydżinal person
Orydżinal person

Wiek: 32
Dni na forum: 6.603
Posty: 344
Skąd: się biorą dzieci?
chyba nie potrafisz poprawnie pisać *patrzy na napis Naruto*. całość jest taka przekrzywiona, jakby miał się za moment przewrócić, opaska za cienka, pysk przekrzywiony, brak ucha. 3/10

miłość to uczucie głupie, zaczyna się na ustach, a kończy na dupie...
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.091
Posty: 518
Hm jak dla mnie ten napis chyba byl specjalnie tak wykonany, choc usprawiedliwic jego marnosci juz w ten sposob nie moge.

Szaraczku a skad w tobie takie wyczucie czasu, czyzbys wykonywal podobne prace w paincie? zapodaj prosze

Nastepna praca wykonana w mniej niz 5 minut, jesli juz zdrabniamy sie do czasu. To czerwony dlugopis, choc nie widac (moj skaner nie lubi koloru)

http://img115.imageshack.us/my.php?image=p71 ... pialz2.jpg
Szarak Mężczyzna
"Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
Nadworny Irytujący Słownik Ortograficzny
[ Klan Takeda ]
Szarak
Dni na forum: 6.692
Posty: 1.214
Skąd: 4chan.org, Ostrzeżeń: Więcej niż Ty, kochany użytkowniku.
Och. Meg, doskonale znasz odpowiedź na pytanie które zadałaś. Ale jednak oglądam prace, wykonane w paincie, które są nie raz kolorowe i po prostu lepsze. Nie ma się co obrażać...

Eee... Hiddenku? Pamiętasz może swoją opinię o moim teledysku? Podstaw ją pod rysunek...

Cthulhu fhtagn!
la mayyitan ma qadirun yatabaqa sarmadi
That is not dead which can eternal lie.
Nie jest umarłym ten który spoczywa wiekami,
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi
And with strange aeons even death may die
nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.

I kto powiedział, że jesteśmy poważni?
Old Shatterhand Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
Old Shatterhand
Wiek: 74
Dni na forum: 6.438
Plusy: 1
Ostrzeżenia: 2
Posty: 1.749
hmmm Son Goten, bardzo dziękuje ci za twą ocenę . (Ps. możesz napisać jaką skalą oceniasz ? [1/5, 1/10, czy może szkolną ?]. Co do tego Kuririna, to uważam, że ocena i tak za wysoka (nie ważne w jakiej skali ).

a tu dwie nowe prace :
(Rysunki w rzeczywistości wyglądają o 75% lepiej, jakość rysunków jest niestety winą skanera )
http://img232.imageshack.us/my.php?image=kakashissjtq9.jpg

hmmm, planowałem zrobić Kakashiego w stylu DB . Praca nie zabrała mi dużo czasu, więc mógłbym nad nią trochę dłużej posiedzieć .

http://img64.imageshack.us/my.php?image=goku21nx6.jpg

Goku, siedziałem nad nim 2 dni (oczywiście po kilka godzin . Ach w oczy rzuca się okropna twarz, ale po tych długich godzinach spędzonych nad rysunkiem nie mam już ochoty aby to poprawiać.
Focus Mężczyzna
"GMF
GMF
[ Klan Asakura ]
Focus
Wiek: 36
Dni na forum: 6.882
Plusy: 41
Posty: 2.966
Skąd: Szczecin
Eh Old ... spróbuje napisać to najłagodniej jak się da, ale z racji tego co dostałem do oceny, będzie to rzeczywiście trudne ... Pierw, rysunek Kakashiego, szanuje ostatnimi czasy tą serie, a Kakashi jest jedną, z tych postaci, które sobie w Naruto najbardziej cenie. Jego oko, jest jakby wyjęte z innej planety, wygląda jak u kosmity, w ogóle nie jest podobne anatomicznie do oryginału, cały rysunek jest krzywy i wykonany bez polotu. Poczynając od niedbałych kresek, po całkowity brak znajomości zasad cieniowania, rysunek jest do chrzanu i nie zmieni tego chodź by najlepszy skaner świata. Ucho, całkowicie nie wyglądające jak ucho, jakieś tam krzywe włosy, nawet znaczek Konohy jest wykonany na odwal się. Nie znajduje żadnych pozytywnych aspektów na temat tej pracy. 2/10, ze względu, że jest to Naruto.

Co do drugiej pracy, błędy identyczne jak w przypadku pierwszej, plus ta okropna twarz Goku ehh tragedia. Jeżeli tą prace robiłeś 2 dni, to widać, że po prostu brak Ci talentu i będziesz musiał pracować znacznie więcej, by coś w tej dziedzinie osiągnąć. 1+/10

Regulamin Forum | Cytaty z mang i anime

Obraz
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.091
Posty: 518
Ahh moj zmysl estetyczny doznal powaznego uszczerbku...

Old nie musisz sie z nami dzielic kazdym tworzonym przez ciebie 'dzielem', jesli ci nie wyjdzie zwyczajnie wywal to i zacznij od poczatku. Chyba rozrozniasz na tyle gniota od dziela aby wiedziec ze nie nadaje sie na publikacje?
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.635
Posty: 188
Avensus Mężczyzna
"Indestructible
Indestructible
[ Klan Asakura ]
Avensus
Wiek: 33
Dni na forum: 6.662
Plusy: 9
Posty: 1.687
Skąd: Gdańsk
Ogólnie to podoba mi się, Fanati, ale (no właśnie, zawsze jest jakieś "ale") szczegóły już nie są tak dobre. Ten zamek w prawym górnym rogu jest troszkę nierówno narysowany, tak samo jak te wysepki. Trochę źle wygląda to na niebiesko, ale jest w porządku.

Moja ocena, to 7/10

When music is the weapon, the sickness is the cure
'Love' is making a shot to the knees of a target 120 kilometers away using an Aratech sniper rifle with a tri-light scope
[i43.tinypic.com/33ojrxj.gif]
Megane Kobieta
"Rōnin
Rōnin

Wiek: 36
Dni na forum: 7.091
Posty: 518
No wiesz to ze sie poslogiwac photoshopem nie potrafisz nie usprawiedliwia cie od tego ze tyle bledow narobilas. Przede wszystkim popracuj nad pionami bo perspektywa ci sie wali, nie mowiac o znieksztalconych konczynach, i braku starannosci. Moglabys lepiej...

Kakarotto, to nie sa wysepki tylko polacia lasu
fanatyczka
Saiyanin
Saiyanin
fanatyczka
Wiek: 32
Dni na forum: 6.635
Posty: 188
Malik-al-Mulk Cwel Mężczyzna
Opiekun Nao Wiki
Opiekun Nao Wiki
[ Klan Kutang ]
Malik-al-Mulk Cwel
Wiek: 69
Dni na forum: 6.692
Ostrzeżenia: 3
Posty: 2.283
Skąd: Rzeszów
Old, oceniałem twoje poprzednie prace w skali do 10
I niestety, ale nie ocenie twoich nowych artów, bo wydaje mi sie, ze jest to zbedne po komentarzach Focusa i Megane... miałbym to samo do powiedzenia

natomiast Fanatyczko, moim zdaniem swietne prace, szczegolnie ta 2 (w 1 drazni ten niebieski kolor )
za 1 daje 7/10
za 2 zaś 9.5/10

Pozdro

Obraz
PALATIAL REGALIA
Hidden Mężczyzna
"Rōnin
Rōnin
Hidden
Wiek: 33
Dni na forum: 6.876
Plusy: 1
Posty: 1.209
Skąd: Kraków
Old, na powstrzymam się od komentarzy na temat Twych prac...

Fan, gdy klikałem sobie na pierwszą pracę, w duchu myślałem sobie "zadziw mnie!". No i czy zadziwiłaś? Sam nie wiem. ^^

To gotykowe "coś" podoba mi się, może nie mój styl, ale oddanie szczegółów postaci przypadło mi do gustu. Trudno mi coś zarzucić, lecz praca mnie nie zachwyciła. Zbyt statyczna (?).

Z kolei kopniak podoba mi się, bardzo dobra, naturalna poza, może ten kop zbyt dobrze się nie prezentuje, ale mi to nie przeszkadza. Ten "chop" przypomina mi Ichigo, z kolei atakująca Yoruichi. Gdyby tylko miała ciemniejszą skórę... Jedyne co kuje w oczy to ta zużyta niczym kibel na peronie Viktoria, dość już mam tego symbolu, który ostatnio wszędzie się przewija. To już jednak nie wina Twoja, ale moja - mam jakieś uprzedzenia. xD

Akira Toriyama 1955 - 2024
Obraz
wnuk07
Ziemianin
Ziemianin

Dni na forum: 6.543
Posty: 5
Jestem nowy i chciałbym wiedzieć co myślicie o moich rysunkach. Mogiście widzieć je wcześniej na innych forach ale jak nie widzieliście to ocencie.
Z DB:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Z Naruto:
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
I jeden z głowy :
* zaloguj się, aby zobaczyć link *
Wyświetl posty z ostatnich:
Strony:   1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  

Forum DB Nao » » » » [Rysunek] Rysunki - temat ogólny
Przejdź do:  
DB NaoForum DB NaoAninoteAnimePhrasesDr. Slump
Powered by phpBB
Copyright © 2001-2024 DB Nao
Facebook