Forum Dragon Ball Nao

» Piłka nożna

Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  następna
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Dni na forum: 2.016
Ostrzeżenia: 4
Chłopie. Tępy jesteś czy co, jesteśmy w dziale sport.
Spamer jesteś. Sztuka XD Body builiding jest sztuką ale nie o to tu chodzi. Starasz się coś mi udowodnić ? Nie wyjdzie ci, jestem o krok do przodu.
Shihouin Mężczyzna
Skryty w cieniu poprostu
Skryty w cieniu poprostu
[ Klan Kaeshi ]
Shihouin
Dni na forum: 4.425
Plusy: 4
Ostrzeżenia: 3
Nie chce mi się gadać skoro nie rozumiesz nic totalnie. Pojęć z własnej dziedziny nie znasz. Żeby Got nie miał sprzątania leje na to.

[img198.imageshack.us/img198/1294/finalsygjrock2.jpg]
"Hana wa sakuragi , hito wa bushi." - "Wśród kwiatów wiśnia wśród ludzi wojownik."
"Leć jak motyl, kłuj jak pszczoła"
Santoryu

Kaeshi Klan
Godan
Gekokujō
Gekokujō
Godan
Dni na forum: 2.016
Ostrzeżenia: 4
Miliony ludzi na świecie używa pojęcia "budować formę", a ty temu zaprzeczasz odwołując się do rzeczy martwych ?

Dodano po 4 minutach
Shihouin napisał(a):
Nie chce mi się gadać skoro nie rozumiesz nic totalnie. Pojęć z własnej dziedziny nie znasz. Żeby Got nie miał sprzątania leje na to.
Posprzątaj sobie w głowie. Sam nie wiesz co chcesz i gubisz się w swoich postach.
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Dni na forum: 3.622
Plusy: 25
Wydaje mi się, że w tym sezonie gwiazdy Ronaldo i Messiego przygasły. Prawdopodobnie obaj wciąż są najlepszą dwójką na świecie, ale Suarez i Bale niewiele im ustępują. Czy to tylko chwilowa niedyspozycja, czy już nigdy więcej nie osiągną nadludzkiego poziomu? Po Messim widać, że kontuzje go powoli wykańczają, o Ronaldo krążą plotki, że kolana już mu wysiadły.

Osobiście nie mogę się doczekać, gdy pierwsze skrzypce w Realu zacznie grać Bale. Pod względem atletycznym wydaje mi się, że przewyższa Ronaldo w czasach świetności. Na pewno jest szybszy, a śmiem twierdzić że i silniejszy. Najbardziej w finale Ligi Mistrzów utkwił mi moment z pierwszej połowy, gdy Bale leciał na pełnej !? prawą stroną i wbiegł w niego któryś z obrońców Atletico. Neymar na pewno by się !?; Messi, Suarez i Ronaldo prawdopodobnie zaczęli się z nim przepychać, ale Bale odbił go od siebie. W sprincie, z piłką przy nodze, odbił od siebie wbiegającego na niego obrońcę. Szczerze to nie pamiętam, żebym kiedykolwiek widział coś podobnego.

Last.fm
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Dni na forum: 4.786
Plusy: 64
Borussia - Legia 8:4

Przedni wynik. Niestety widziałem tylko ostatnie pół godziny.

Regulamin Forum | Anime Phrases - cytaty z anime i mang | TG+YT
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Dni na forum: 3.514
Plusy: 26

Ideology evo:
Józef Stalin: "Cudów nie ma"
Donald Tusk: "Polska będzie gospodarczą potęgą"
Berlusconi: "Wygramy, bo nie jesteśmy fiutami."
Obraz
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Legia - Sporting 1:0

Mało widowiskowy mecz, ale liczy się licha wygrana od efektownej przegranej ; o Niemozliwe stało się faktem, skazywana na pożarcie Legia ugrała w trudnej grupie 3 miejsce i awans do LE na wiosnę. Tak oto kończy się dosyć dobry rok dla polskiego futbolu.

Ideology evo:
Obraz
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Było kilka dobrych akcji, niestety spartaczonych bezpośrednio pod bramką. Ale w porównaniu do meczów z pozostałymi drużynami to faktycznie nuda. Można chyba powiedzieć, że cudem to wygrali, bo przeciwnik też nieźle partaczył, a sędzia wyrozumiały.

Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Nie powiem plebiscyt złotej piłki mnie rozczarował jeśli chodzi o Lewandowskiego, dopiero 16 miejsce? Ja wiem, ze tak jak Ronaldo czy Messi nie zdobył medalu mistrzostw kontynentu, ale miejsce w 10 powinien mieć, w końcu był królem strzelców Bundesligi.

Ideology evo:
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Gdyby grał w Anglii albo Hiszpanii, byłby wyżej, niezależnie od wyników.

Last.fm
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
Dni na forum: 3.890
Plusy: 10
Nie ma co się przejmować jakimiś dziennikarskimi plebiscytami z Zachodu.

Obraz
Nigdy nie będę w 100 % szczęśliwy, bo spirytus ma 96 %.- mój kolega Marcin.
-Nadia, gdzie moje gacie?
-Nie wiem, pewnie do muzeum wzięli.
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Panie Bolesławie, witamy w domu. Witamy całą ekipę czarnuchów z łańcuchami.
Gdzie jest ta Irlandia, no gdzie? Ja wam powiem gdzie. Za Wielką Brytanią.
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Knatte08 Mężczyzna
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 265
Ostrzeżenia: 1
mnie zawsze stawiano na bramce
Shounen
*SōheiMenos 「僧兵メノス」
SōheiMenos 「僧兵メノス」
Shounen
Legia - Ajax 0:0

Nuda jak diabli. Pod koniec się spostrzegłem, że chyba nawet żadnego rożnego nie było.

Goku Niebieski
Gekokujō
Gekokujō

Dni na forum: 421
Ostrzeżenia: 2
piłka nożna to sport czy biznes? dlaczego nie uznają bramek jak ta wczorajsza dla Ajaxu. czy mecze są ustawiane i jeśli tak to w jakim procencie?
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
Ajax - Legia 1:0

Słaby dwumecz Legii, nie wiem, który z tych zespołów bardziej zasługuje na krytykę, Legia czy Ajax, który lata temu rządził Europą a teraz praktycznie męczył się z Legią. Przykre, że taka wielka firma stała się przeciętniakiem, podobny los czeka pewnie pewnie najbliższej przyszłości AC Milan.

Ideology evo:
Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
AC Milan już ten los spotkał.

Last.fm
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek
I Manchester United też.

Obraz
Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka - Roman Dmowski
Nie oznacza to jednak, że byłem świniakiem pokroju Kwaśniewskiego, czy innego Komorowskiego, aż tak nisko nie upadłem. Chłopu trzeba dawać albo się nie dziwić. Chłopak wyczaił ją na skupie żywca. W sezonie tzw "świńskiej górki". Na imie jej było Teresa, Teresa z domu Bąk. Gonar wziął 2k kredytu na suple. xD
Katz Mężczyzna
^Hatamoto
Hatamoto
[ Klan Tokugawa ]
Katz
W przypadku Milanu zapowiada się dopiero drugi ciulowy sezon, być może za dwa lub trzy sezony się odbiją, ale w to wątpie. Jeżeli chodzi o Man Utd, to wątpie by pozwolili mu upaść, tam potrzeba tylko drugiego Fergusona, który ich jakoś poukłada no i to jest Premier League, najbardziej medialna liga świata, a że klub markowy to zawsze znajdzie się jakiś żyd albo arab, który sypnie złotem i wyniki, przynajmniej te krajowe też przyjdą.

Jeżeli chodzi o Anglię to tam w głębokim kryzysie, trwającym blisko 30 lat jest Liverpool. Chyba drugi pod względem tytułów klub w tym kraju, a prócz LM w 2005 nic znaczącego nie zdobył w ciągu tych lat.

Ideology evo:
Obraz
Al Ed Upek Kobieta
"Deus Volt
Deus Volt
[ Klan Kutang ]
Al Ed Upek

Obraz
Endzik Mężczyzna
Super Saiyanin 4
Super Saiyanin 4
[ Klan Kutang ]
Endzik
Milan:
2012–13 3
2013–14 8
2014–15 10
2015–16 7
W tym sezonie na razie 7.

Co do MU, to zobaczymy jak skończą sezon pod Mourinho. Jeśli nie zajmą co najmniej czwartego miejsca, to będzie mu w dupsko ciepło, choć pewnie go nie wywalą po jednym sezonie. Jak w drugim mu się nie uda, to wtedy 100% out. Problem z Mourinho jest taki, że szuka sobie kozłów ofiarnych w każdej drużynie, żeby dać przykład kto tam rządzi, co ma zmotywować resztę. Taka mentalność wypala zawodników. Jose w żadnym zespole nie był dłużej niż trzy lata, nie ma co ukrywać, że działało to aż do Realu Madryt włącznie. Jednak myślę, że w czasie drugiej kadencji w Chelsea Mourinho popełnił faux pas, którego gracze w Premier League już w żadnym klubie mu nie wybaczą - rzucił do pożarcia sępom lekarkę i Chelsea się tak stoczyło w czasie obrony tytułu, że Hiddink ledwo ich ogarnął. Mało tego, przechodząc do MU na samym początku zjechał Rooneya, który mimo że jest mocno przereklamowany, to jednak jest kapitanem, no i atmosferę mógł mu psuć Mata, którego przecież wywalił z Chelsea. Zobaczymy jak będzie, ostatnio jakby się poprawili, ale są na szóstym miejscu.

Co do samej wielkości MU, to zawdzięczają to odniesionym sukcesom. Jeszcze kilka sezonów bez Ligi Mistrzów i kasa się skończy. Wtedy Amerykanie może rzeczywiście sprzedadzą jakimś Arabom, ale w takim wypadku klub nie będzie maszynką do robienia pieniędzy, tylko dziurawą skarbonką.

Liverpool to w ogóle zgon jeśli chodzi o kibiców, chyba tylko feminazistki łatwiej !? niż ich.

Last.fm
Strony: poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  następna

Forum DB Nao » Różne » Rozrywka, Hobby » Sport » Piłka nożna
Przejdź do:  
Dragon BallForum DB NaoAnime GakureAnime PhrasesDr. Slump