Księżycowe blizny
Informacje

Dragon Ball

INFORMACJE
-
CHARAKTERYSTYKI -- PILAF

Pierwszy zły charakter w Dragon Ballu. Jest niskiego wzrostu o jasnoniebieskiej cerze. Zawsze chodzi ubrany w czarno-czerwoną czapkę i ozdobną kryzę pod szyję. Posiada dwóch służących, którymi są Shuu i Mai.

Dowiedział on się o Smoczych Kulach, niemal w tym samym czasie, co Bulma. Już na samym początku miał jedną z nich. Jego marzeniem było panowanie nad światem.

Udało mu się schwytać Son-Goku i jego przyjaciół i zabrać im wszystkie Kule Smoka. Potem wezwał wielkiego Shen-Rona. Lecz zanim Pilaf zdążył wypowiedzieć swoje życzenie, U-Ron wypowiedział swoje.

Wkrótce potem jego pałac został zniszczony przez Son-Goku w postaci Ozaru.

W końcu, kiedy Pilaf poznał słaby punkt Son-Goku, prawie byłby go pokonał, gdyby nie to, że chłopiec stracił wcześniej ogon, czyli właśnie te słabe miejsce.

Pilaf walczył także przeciwko armii Red Ribbon, która zniszczyła mu jego wielki statek latający.

Po jakimś czasie Pilaf odnalazł skrzynkę z zamkniętym w niej Piccolo Daimao, po czym ją otworzył. Myślał, że dzięki temu Namek-jinowi, będzie panował nad częścią Ziemi, ale się przeliczył i został wyrzucony z własnego samolotu.

Pilaf i jego słudzy pojawili się także na początku serii Dragon Ball GT. Wezwali wtenczas Dragona, a Pilaf powiedział, że mógł pokonać Son-Goku, kiedy był on jeszcze małym chłopcem. I wtedy smok uczynił tego Saiya-jina małym, po czym zniknął.

Pilaf pojawiał się więcej razy, ale nie odgrywał wtedy ważniejszych ról.

Ogólnie mówiąc, Pilaf przysporzył wielu kłopotów naszym bohaterom.


Autor: Gotenks


<- POWRÓT DO DZIAŁU

PILAF -- CHARAKTERYSTYKI
-
INFORMACJE
Informacje ►
Jaco z Galaktycznego Patrolu
STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIE: POLITYKA PRYWATNOŚCI
Konnichiwa Saiyans-Zone
Dragon Ball Z Games Anime Revolution Sprites Twierdza RPG Maker